Слабкі місця в Шевроле Авео Т300. Найбільш можливі перші несправності і хвороби Chevrole Aveo

Chevrolet Aveo Т300, він же «Соник», прийшов на зміну Aveo Т250. Для російського ринку в основному комплектується двигуном 1.6 літра і збирається на заводі ГАЗ з 2012 року. Слабкі місця Шевроле Авео Т300, в більшості випадків має ті ж, що і його попередник Т250. Болячки стосуються двигуна, ходової і салону в плані сторонніх звуків. Розглянемо їх більш детально:

Слабкі місця Шевроле Авео Т300

Двигун: Витрата палива, як і попередньої моделі Авео Т250 залишився на колишньому рівні, незважаючи на те, що в Авео Т300 використовуються «опелёвскіе» мотори 4-го покоління. Наприклад: на двигунах 1.6 F16D4, з механічною коробкою передач, витрата за середніми оцінками становить 10-11 літрів на 100 кілометрів пробігу, а якщо автомобіль обладнаний коробкою автомат, то тим більше він буде вище. Сама лінійка двигунів, з точки зору надійності, залишилася на колишньому, високому рівні. Зустрічаються випадки надмірної вібрації двигуна, швидше за все причиною того, кисневий датчик.

Зі старих проблем, нове покоління успадкувало протікання масла з-під кришки клапанів, зустрічається це в основному після 30 тис. Км. пробігу. Ще частенько після 10 тис. Км. дає текти шланг ГУР.

В принципі досить рідкісний випадок, кому як свезёт - це видавлювання датчика тиску масла (як правило якщо і трапляється, то в першу зиму експлуатації автомобіля) і вихід з ладу модуля запалювання (симптом - троение двигуна).

Ходова: Підвіска на Т300 має малий кліренс (виходом може бути установка коліс більшого діаметра), вона надмірно жорстка з малим ходом амортизаторів на відбій, це дає плюс до керованості і стійкості автомобіля на рівній дорозі, але тільки Ви починаєте їхати по «стандартним російським» дорогах, як своєю п'ятою точкою відчуваєте всі погрішності асфальтоукладальників. Звідси досить маленький ресурс придатності стійок стабілізаторів, майже відразу починають стукати «лінки» (до речі в наступних випусках встановлюються допрацьовані, посилені), в добавок до стійок стабілізатора можна приплюсувати їх гайки. Тепер бажано ці гайки надійно фіксувати або використовувати фіксатор різьби.

Частенько приходить в непридатність підшипник маточини.

Слабкими також є і задні стійки (як правило течуть уже після 30-50 тис. Км. Пробігу). Що може втішити в даному випадку? - це ціна на запчастини, які, як і на попередній моделі Авео, можна прирівняти до витратних матеріалів.

КПП: До коробки автомат, з точки зору надійності в принципі питань немає, а ось механіка, на превеликий жаль, краще не стала. Якщо на автомобілі Ви любите поганяти, то до 20 тис. Км. може бути знос синхронізаторів двох перших передач.

Салон: Судячи з численних відгуків власників Chevrolet Aveo Т300, слабким місцем є погана шумоізоляція салону, в принципі це можна виправити вклавши трохи грошей. Також з часом з'являються знайомі по Авео Т250 скрипи в салоні. В обробці салону використовується багато пофарбованого пластику, який дуже схильний до до появи подряпин. За все інше, включаючи дизайн, можна поставити плюс.

Охолодження: Частенько в інтервалі 30-60 тис. Км, зустрічаються проблеми з термостатом. Або він ламається, або виходять з ладу його датчик температури, який вбудований в корпус термостата.

Електроніка: Досить рідкісний випадок, в районі 40 тис. Км., Пов'язаний з перегоранням підігріву сидінь. Приблизно в тому ж районі, може перегоріти підігрів дзеркал.

Гальма: Поширена хвороба у Шевроле Авео Т300 - це гуркотіння гальмівних супортів. Із заводу направляючі супортів трохи менше по діаметру, внаслідок чого, з часом починають гуркотіти, тому таку несправність Авео new можна вважати дитячою болячкою. Лікування полягає в установці фіксують скоб. Доопрацьовані напрямні разом зі скобами поставляються в одному комплекті. Радує, що офіційний дилер робить заміну по гарантії.

Кузов: Якість лакофарбового покриття кузова хороше. Автомобіль без зовнішніх пошкоджень, дуже добре стійкий до корозії металу. Єдине що, було помічено по слабких місцях кузова - це кришка багажника. Вона, з часом, може почати трохи побалтивает на нерівностях, звідси походить знос гумок ущільнювачів.

Шевроле Авео Т300 безперечно має свої сильні сторони і слабкі місця. Більшість дитячих хвороб Авео Т300 успадкував від свого попередника, але з'явилися і нові сюрпризи, які можуть проявити себе. Практика показує, якщо стежити за автомобілем, в тому сенсі, що робити регламентне ТО за розкладом і не влаштовувати ралі по бездоріжжю, Chevrolet Aveo T300 прослужить вам досить довго. Додати сюди ефектний агресивний зовнішній вигляд, футуристичний дизайн салону, можна сказати автомобіль коштує своїх грошей.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found