Моторне Масло Роснефть - як змінилася якість і чи варто брати

Моторне масло «Роснефть» є вельми популярним у вітчизняних автолюбителів. У продажу є синтетичні, напівсинтетичні, мінеральні і промивні масла різної в'язкості, випущені під цією торговою маркою. Інтернет повний суперечливих відгуків і тестів, зроблених різними людьми, причому як позитивних, так і негативних. Спробуємо максимально об'єктивно розібратися в тому, чи варто купувати моторне масло «Роснефть», і яким чином відрізнити підроблену упаковку від оригінальної. Якщо у вас теж є власна думка з цього приводу або будь-якої досвід - обов'язково напишіть про це в коментарях.

Моторне Масло Роснефть

зміст:

 • Серії масел Роснефть
 • Як правильно підібрати масло
 • Як відрізнити підробку від оригіналу

До недавнього часу моторні та інші масла компанії Rosneft можна було заливати виключно в вітчизняні автомобілі, та й то на свій страх і ризик, оскільки вони мали невеликий рядків служби (не більше 5-6 тис км пробігу), погана якість чистячих і протизносних присадок, а вигоряння сприяло появі піщинок, які руйнували двигун. Але з кінця 2017 політика компанії кардинально змінилася. Роснефть зробила не тільки ребрендинг, але внесла зміни в якість мастила і її упаковки, а також вивела свою продукцію на міжнародний ринок. Зокрема, з'явилася нова лінійка Магнум, яка прийшла на зміну продається під брендом ТНК. Також видозмінилася і наступні лінійки: Maximum, Standart і Express вироблені на заводах в Рязані і Ангарську. На що це впливає,і що тепер заливається в каністри цієї нафтопереробної компанії? Розберемося далі ...

Різновиди масел «Роснефть»

Для початку варто розглянути всю лінійку моторних масел «Роснефть» з тим, щоб не тільки оцінити її, але і виконати правильний підбір масла. Адже велика частина тих, що були ще в 2017 році, вже не випускаються, на їх заміну прийшли більш сучасні склади.

В даний час на ринках автомагазинів можна зустріти наступні масла «Роснефть»:

 • Premium;
 • Maximum;
 • Optimum;
 • Standart;
 • Express;
 • Magnum.
У 2012 році компанія Роснефть офіційно підписала договір з вітчизняним автовиробником ПАТ "АвтоВАЗ", і з тих пір в двигуни випущених з конвеєра ВАЗ машин спочатку заливається масло Роснефть.

серія Premium

Почнемо огляд з популярного у автомобілістів Преміум 5w40 (синтетика) від Роснефти. Його характеристики такі:

Роснефть Premium 5W-40

 • індекс в'язкості - 176;
 • діапазон робочих температур при перевірці відкритим методом - -33 ° С ... + 220 ° С;
 • лужне число - 8,3;
 • кислотне число - 2,34;
 • сульфатна зольність - 1,1% від загальної маси складу.

Крім цього, масло має наступні допуски автовиробників: MB лист 229.3, Volkswagen VW 502 00, VW 505 00, Opel GM-LL-B-025. Відгуки про це маслі свідчать про його непоганих (але не відмінних) властивості. З огляду на його невисоку ціну, воно може послужити заміною популярним іноземним аналогам, таким як Mobil або Shell Helix, але краще використовувати його в машинах бюджетного класу. Може застосовуватися в будь-яких дизельних і бензинових двигунах, в тому числі з турбонаддувом. Мала зольність масла говорить про те, що його мало буде витрачатися на угар. Технологія виготовлення - гідрокрекінг. Протизносні присадки на основі цинку і фосфору, а миючі - на основі кальцію. Артикул популярної каністри об'ємом 4 літри - 4379. Її ціна за станом на літо 2018 року становить близько 1200 рублів. Однак нещодавно його виробництво зупинено,тому в продажу його все менше і менше, а йому на зміну прийшло нове Ultratec з серії Magnum.

серія Maximum

Роснефть Maximum

Що стосується серії Maximum, то тут є масла з різними вязкостямі - 5W-40, 10W-30, 10W-40, 15W-40 і навіть 20W-50. Причому в залежності від основи (мінералка або напівсинтетика) у них будуть різні характеристики. В цілому вони схожі, і можуть використовуватися в будь-яких сучасних бензинових і дизельних моторах, в тому числі з турбонаддувом. Має допуски: ПАТ «АвтоВАЗ» і ААІ Б5 СТО 003. Зауважте, що класифікація за API у старого і нового масел Максимум відрізняються. Рані це були SL / CF зараз же - SG / CD.

Характеристики напівсинтетичного масла Rosneft Maximum будуть теж різні, причому як по в'язкості, так і по протизносу властивостями Крім того, каністра зазнала ребрендинг. Тому наведемо фізико-хімічні показники для самого популярного масла 5W-40 (лужне число, випаровуваність і лужне число у нього менше ніж у того, що було раніше):

 • індекс в'язкості - 130;
 • лужне число - 7,7;
 • сульфатна зольність - близько 1,4% від маси складу;
 • випаровуваність по НВАК - 12%.

Напівсинтетичне масло Maximum 5W-40 від Роснефти відмінно підходить для вітчизняних машин і старих іномарок, до ребрендингу були рекомендації що в нових машинах використовувати небажано , а ось як йдуть справи зараз, потрібно дивитися на тестових випробуваннях. Істотною перевагою даної марки масла є його невисока ціна. Артикул однолітрової каністри 4290, а чотирилітрової - 4291. Їх ціни станом на літо 2018 року становлять відповідно 280 рублів і 900 рублів.

Що стосується мінерального масла Роснефть Maximum 15W-40 , то його специфікації і допуски аналогічні. Відмінністю від попереднього є лише низькотемпературна характеристика та інші фізико-хімічні показники (індекс в'язкості - 135, зольність - 0,8, випаровуваність - 10,9%, лужне число - 7,0). Ціна за літр від 160 рублів.

Ще одне масло - Роснефть Maximum Diesel . Воно позиціонується як масло для вантажної та будівельної техніки, однак може цілком успішно використовуватися і в дизельних двигунах легкових автомобілів і комерційного транспорту. Є напівсинтетичним. Має в'язкість 10W-40. Відповідає специфікації API CI-4 / SL. Індекс в'язкості - 152. Сульфатна зольність - 1,2%. Температура застигання - -35 ° С, проте рекомендований діапазон температур - від -25 ° С до + 35 ° С. Екологічний стандарт - Euro III. Має схвалення таких автовиробників: ПАТ «КАМАЗ»; ВАТ «ТМЗ»; ААІ Д5 СТО 003; ПАТ «Автодизель» ( «ЯМЗ»), ААІ Д4 +. Найчастіше реалізується в каністрах об'ємом 4 і 20 літрів. У першому випадку артикул 4306, у другому - 4307. Ціна відповідно 660 рублів і 2800 рублів.

серія Optimum

Масла Optimum створені як на мінеральній основі, так і на напівсинтетичній. Їх доцільно використовувати в карбюраторних або бюджетних інжекторних двигунах, стареньких дизельних моторах. У цій серії є масла з трьома різними вязкостямі - 10W-30, 10W-40 і 15W-40. Масла відповідають специфікації API SG / CD. Має допуски: ПАТ «АвтоВАЗ»; ААІ Б4. Непогане для карбюраторних двигунів автомобілів ВАЗ, ГАЗ, ІЖ, УАЗ і двигунів без наддуву у автомобілів закордонного виробництва.

Роснефть Optimum

Лужне число високе - 9, кальцію багато, а ось випаровуваність зависока (правда варіюється від в'язкості) - від 17 до 11%, тому пробіг між замінами не більше 6-7 тис км.

Масло Роснефть Optimum 10W-30 є мінеральним. Позиціонується виробником як енергозберігаюче, тобто, що сприяє економії палива. Артикули - 3166 1 літр і 3165 4л. Ціни відповідно 160 рублів і 500 рублів.

Роснефть Optimum 10W-40 . Відрізняється від попереднього не тільки в'язкістю, а й тим, що є напівсинтетичним. Однак має схожі характеристики. Реалізується в популярних каністрах об'ємом чотири літри. Артикул - 4048. Ціна такої каністри становить близько 520 рублів.

Роснефть Optimum 15W-40 . Є мінеральним маслом, і може використовуватися в бензинових і дизельних моторах легкових машин і малого комерційного транспорту. Забезпечує легкий запуск двигуна при температурі навколишнього повітря до -20 ° С. Ще можна зустріти каністри об'ємом один і чотири літри. Їх артикули - 3169 і 3168 відповідно. Аналогічно ціни 170 рублів і 500 рублів.

Для дизельних авто було своє масло - Роснефть Optimum Diesel CI-4 15W-40 , однак воно призначене для вантажних автомобілів. Відповідає специфікації API CI-4 / SL Має наступні допуски автовиробників: ПАТ «КАМАЗ»; ВАТ «ТМЗ»; ААІ Д5 СТО 003; ПАТ «Автодизель» ( «ЯМЗ»).

Як і «Преміум», дана серія більше не виробляється, але ще деякий час його можна буде знайти на прилавках автомагазинів. Йому на зміну прийшло масло Стандарт.

серія Standart

Роснефть Standart

Роснефть Standart є мінеральним маслом. Має в'язкість 15W-40 і 20W-50. Відповідає специфікації API SF / CC. Відрізняється невисокою ціною і не дуже хорошими характеристиками, але якісним пакетом присадок.

Фізико-хімічні показники:

 • Індекс в'язкості - 130 і 105;
 • Лужне число - 8,4 і 5,6 мг КОН / г;
 • Зольність - 0,8% в обох;
 • Испаряемость по НВАК - 10,9 і 12,1%.

Цілком підійде для карбюраторних двигунів і поношених дизельних моторів. Зверніть увагу, що у масла висока температура загусання. Традиційно схвалено ПАТ "АвтоВАЗ". Фасується в каністри об'ємом один і чотири літри. Ціна на згадані каністри становить 150 рублів і 400 рублів.

серія Express

Промивальне масло Express

Переходимо до наступної лінійці під назвою Express . Ці масла є мінеральними і позиціонуються як чистять, оскільки містять мийно-диспергуючі присадки. Тобто, їх має сенс використовувати для швидкої промивання бензинових або дизельних двигунів, при зміні масла, довгій їзді на одному складі мастила в двигуні, а також для профілактичного чищення деталей двигуна. Для їзди на постійній основі таке масло використовувати не можна!

Лабораторна характеристика масла Rosneft Express:

 • кінематична в'язкість - 31,7 мм² / с;
 • масова частка кальцію - 0,09%;
 • температура замерзання - -10 ° C

Оптимальна ситуація для його застосування - це чергова заміна моторного масла і масляного фільтра. За інструкцією після зливу основний змазує рідини необхідно залити Роснефть Express і дати попрацювати двигуну 15 ... 30 хвилин на холостих обертах. Після цього для чищення масло злити, замінити фільтр і залити нове масло, яке планується використовувати на постійній основі.

Якщо злита очищає рідина буде дуже брудною, то процедуру очищення можна повторити.

Фасується в каністри об'ємом чотири літри. Артикул товару - 3176. Ціна каністри становить близько 390 рублів.

серія Magnum

Не так давно компанія Роснефть випустила нову лінійку своїх моторних масел під назвою Magnum . Продукція виробляється на заводах в Рязані і Ангарську. Масла відрізняються високим якостям і відповідають сучасним вимогам, в тому числі іноземних, автовиробників. Лінійка масел Rosneft Magnum призначена для легкових автомобілів (як з бензиновими, так і з дизельними двигунами). Так, в лінійку входять масла з наступними назвами:

ULTRATEC

Роснефть Magnum ULTRATEC

Є флагманським продуктом в цій лінійці, оскільки розраховане для сучасних авто з максимальним рівнем експлуатаційних властивостей. Випускається в трьох в'язкості: 5W-30, 5W-40 і 10W-40. Основні характеристики розглянемо на прикладі Ультратек 5w40, оскільки у аналогічних масел з іншими вязкостямі характеристики будуть такі ж. Це повністю синтетичний продукт, який може використовуватися в бензинових і дизельних двигунах, в тому числі з турбонаддувом.

Відповідає такої специфікації: API SN / CF, ACEA A3 / B4, A3 / B3. Має допуски автовиробників: MB 229.3, 229.1, 226.5, VW 502.00 / 505.00, Renault RN 0700/0710, GM LL-A / B-025, Fiat 9.55535-H2 / M2 / N2, PSA B71 2294, ПАТ "АвтоВАЗ". У синтетичному моторному маслі Rosneft Ultratec використовується саліцілатний пакет присадок. Тому миючі та окисні властивості зберігаються довше, ніж у масел з присадками на основі сульфонатов. Однак затягувати із заміною масла в моторі все одно не варто, і робити це краще вже після 8 000 км пробігу.

Типові фізико-хімічні показники:

 • Індекс в'язкості - 160;
 • Лужне число - 10,6 мг;
 • Зольність - 1,4%;
 • Испаряемость 11%.

Реалізується в каністрах об'ємом 1 і 4 літри (також пакується в великі бочки об'ємом 216,5 літра). Артикул маленької каністри - 40815432. Її приблизна вартість станом на літо 2018 року становить 380 рублів. Велика каністра має інший артикул - 40815442. Вона коштує близько 1300 рублів.

COLDTEC

Rosneft Coldtec

Позиціонується як моторне масло для експлуатації в умовах низьких температур. Має кілька в'язкості: 5W-30, 5W-40 і 10W-40. Причому перші два відповідають специфікації API SN / CF, ILSAC GF-5. Правда з приводу відповідності цієї специфікації існує багато взаємовиключних характеристик (велика зольність, в'язкість на гарячу). А третє відповідає API SJ / CF, і призначене для двигунів з пробігом понад 100 тис км.

Серія масел Колдетк є повністю синтетичною, може використовуватися з бензиновими і дизельними моторами легкових машин і легкого комерційного транспорту (фургонів, мікроавтобусів). Полегшує запуск двигуна в сильний мороз оскільки має меншу в'язкість при прокачуванні по системі.

Відзначимо такі основні дані по паспорту масла:

 • Кінематична в'язкість при 100 ° С, мм² / с - 12,4 для 5w30, 14,5 у 5w40, 13,6 у 10w40;
 • Індекси в'язкості - 177, 173, 171;
 • Лужне число, мг КОН / г - 9,3, 9,4, 8,3;
 • Сульфатна зольність,% - 1,3, 1,3, 1,4;
 • Испаряемость по НВАК,% - 11,2, 10,4, 7,1;
 • Температура застигання, ° С - -43, -43, -40.

Що стосується схвалення автовиробників, то його дало лише ПАТ "АвтоВАЗ". Тому використовувати масло Колдтек в іномарках не рекомендується.

RUNTEC

Rosneft Runtec

Позиціонується як масло, яке можна використовувати в умовах зі збільшеним терміном його заміни (вказується гарантований пробіг 16 тисяч кілометрів). Тобто так зване Лонг-лайф. Має в'язкість 10W-40 або 20W-50. Також може використовуватися з будь-якими дизельними і бензиновими двигунами, в тому числі з турбонаддувом. Є повністю синтетичним (що правда враховуючи його невисоку ціну в це мало віриться). Чи відповідає специфікаціям: API SN / CF. Допуски автовиробника правда тільки поки що від "АвтоВАЗ" і то для в'язкості 10w40.

Виробник запевняє про те, що дане масло охороняє значний запас властивостей в кінці міжсервісний інтервалу рекомендованого регламентом ТО. Обґрунтовує це тим, що лабораторний аналіз фізико-хімічних властивостей показує хороші результати по випаровуваності, лужного числа при середньому показнику зольності:

 • Лужне число, мг КОН / г - 9,2;
 • Зольність сульфатна,% мас - 1,3;
 • Испаряемость по НВАК,% - 8,1 і 6,1.

Але не дивлячись на це, аналогічно попередньому пункту, масло Рантек небажано заливати в картер іномарок, особливо нових.

MAXTEC

Роснефть Magnum MAXTEC

Призначаються для максимального захисту двигунів з великим пробігом. Бувають з трьома значеннями в'язкості - 5W-30, 5W-40 і 10W-40. Незважаючи на різну в'язкість, в іншому їх характеристики однакові. Так, масло є напівсинтетичним, і може використовуватися в бензинових і дизельних моторах пасажирського транспорту. Розроблялося для захисту двигуна з великим пробігом. Чи відповідає специфікаціям: API SL / CF.

Важливі фізико-хімічні показники:

 • Індекс в'язкості - 135;
 • Лужне число - 8,1 мг;
 • Зольність - 0,8%;
 • Испаряемость - 10,3%.

З автовиробників лише ПАТ "АвтоВАЗ" дав схвалення на його використання, тому заливати таке масло в іномарки небажано. Однолітровим каністра масла в'язкістю 5W-30 має артикул 40814832 і коштує приблизно 270 рублів. Аналогічне масло, але в каністрі об'ємом 4 літри можна купити по артикулу 40814842. Його ціна трохи більше 900 рублів. Що стосується масла з в'язкістю 5W-40, то однолітровим каністра має артикул 4295, і коштує 230 рублів. А чотирилітрова каністра має артикул 4291, і коштує близько 850 рублів.

CLEANTEC

Rosneft Cleantec

Його особливість полягає в підтримці максимальної чистоти робочих поверхонь деталей двигуна, термін експлуатації якого перевищує 10 років. Оскільки знижує утворення лаків, нагару і відкладень за рахунок досить високої сульфатної зольності - 1,4% мас. і низькою випаровуваності по НВАК - 7,1%. Є повністю синтетичним моторним маслом з в'язкістю 10W-40. Призначено для використання в бензинових і дизельних двигунах, в тому числі в двигунах з великим пробігом. Відповідає специфікації API SJ / CF, але рекомендується використовувати замість масел рівня API SG / CD. Масло отримало допуск лише одного автовиробника - ПАТ "АвтоВАЗ". Фасується в три типу каністр, об'ємом один, чотири і п'ять літрів.

Артикул однолітрової каністри - 40810032, чотирилітрової - 40810042, а п'ятилітрової - 40810050. Їх ціна відповідно 220 рублів, 700 рублів і 820 рублів.

Для двигунів комерційного транспорту є окрема лінійка моторних маслі - Rosneft Revolux, вони забезпечені всіма необхідними схваленнями багатьох виробників авто з високонавантажених дизельними моторами і відповідає заданим для них вимогам.

Загальна впечетление

В цілому ж, за відгуками автомобілістів, оригінальне моторне масло Rosneft показує суперечливі результати. Що стосується дорогих синтетичних масел (клас Premium), то до них питань менше, і їх цілком можна заливати як в вітчизняні, так і в зарубіжні автомобілі. А ось до напівсинтетиці, а тим більше мінералці, питань набагато більше. Але у всіх один великий недолік - схвалення дає тільки АвтоВАЗ, незважаючи ні досить непогані лабораторні аналізи добутих виключно за рахунок присадок власного виробництва.

Тому вихід на міжнародний ринок і застосування Роснефти в нових іномарках вельми сумнівне напрямок. Також деяких автовладельцельцев засмучує той факт, що в сучасному олії 2018 року немає жодного представника з сучасними допусками, відсутня справжня зимова в'язкість 0W (навіть в серії Колдтек) і слабенька зольність.

Так, багато хто відзначає, що мінеральне масло дуже "чадіють", тобто, випаровується. Як наслідок, постійно потрібно стежити за рівнем масла в двигуні і при необхідності доливати його. При виборі того чи іншого масла завжди стежте за нижньою температурної кордоном, особливо якщо ви проживаєте в північних широтах. В цілому ж, можна стверджувати, що масла Роснефть є непоганим аналогом більш дорогим імпортним складам, особливо з огляду на їх ціну. Особливо це актуально для вітчизняних машин.

Тобто, до повсюдного використання однозначно рекомендуються масла Роснефть Premium 5W40 і Роснефть Magnum Ultratec. Їх можна заливати в двигуна як вітчизняних, так і зарубіжних машин. Досвід використання інших масел показує, що їх склади не завжди справляються з покладеними на них завданнями, тому використовувати те чи інше масло Роснефть, повинен вирішити для себе кожен автовласник самостійно.

Як підібрати масло «Роснефть»

Основне правило, яким слід керуватися при підборі моторного масла - рекомендації виробника машини. В мануалі або технічної документації до неї повинна бути чітка інформація про те, масло який в'язкості необхідно використовувати для двигуна. У деяких випадках допускається використання масел з різними (але близькими за значенням) вязкостямі.

Залежність в'язкості від температури експлуатації масла

Крім в'язкості потрібно уважно вивчити інформацію про допуски автовиробників , яким відповідає те чи інше масло. Ці відомості зазвичай вказуються на каністрі. Свої допуски мають багато популярних автовиробники, наприклад, Volkswagen, Audi, Ford, Mercedes, Renault, Kia і багато інших. При цьому необхідно уточнити, який допуск відповідає двигуну вашої машини (зазвичай це пов'язано з роком його випуску).

Наступне, на що варто звернути увагу - масло повністю синтетичне або напівсинтетичне? Головним чином це впливає на ціну. Якщо у вас дорога машина, наприклад, преміум-класу, або ви хочете максимально захистити двигун від значного зносу, то має сенс використовувати синтетику. В іншому випадку, в тому числі для звичайних бюджетних машин, цілком допускається заливати напівсинтетику. Так ви заощадите гроші.

Маркування моторних масел

Детальна розшифровка всіх позначень маркування на каністрі з моторним маслом. Дізнайся що означає маркування моторних масел API, SAE, ACEA, ILSAC і ГОСТ щоб вибрати необхідний масло для двигуна авто

Детальніше

А якщо відповідати на частий питання - «яке масло Роснефть краще?» Те відповідь однозначна - синтетичне з нової серії Rosneft Magnum, але воно обов'язково повинно повністю відповідати вимогою автовиробника. При виборі оцінюйте характеристики змазує рідини і дивіться, чи підходить вона для конкретної двигуна.

Для тих же, хто користувався маслом даного бренду раніше, а після ребрендингу плутається яке купувати тепер замість, наведемо таблицю заміни старих масел:

Таблиця замін старих масел Роснефти новими

Як відрізнити підробку

Здавалося б, - це бюджетне масло і підробляти його невигідно, але немає, зустрічаються на авторинку і підробки, оскільки обсяги продажів вітчизняної мастила дуже великі. Так що купуючи продукт компанії Роснефть, теж варто бути пильним.

Існує кілька нескладних методик і правил, за допомогою яких можна відрізнити контрафактну упаковку від оригіналу. Дані зауваження стосуються здебільшого старого дизайну до 2018 року, адже в нових і каністра і етикетка трохи інша. Але оскільки в деяких магазинах воно ще продається, то можливий варіант, коли під приводом розпродажів старих запасів магазин запропонує покупцеві контрафакт. Відзначте для себе такі моменти:

 1. Якість друку. Найчастіше на підробках можна зустріти неякісну друк, розпливчасті шрифти, зустрічаються білі смуги на друкованому тлі.
 2. Найчастіше на підробленої етикетці дрібні букви злегка розмазані і читаються не дуже добре. На оригіналі ж букви виглядають чітко і читаються легко.
 3. На оригінальній каністрі етикетка приклеєна дуже міцно, і відклеїти її або відірвати насправді проблематично. На підроблених каністрах етикетка приклеєна не так добре. Зокрема, якщо каністра з підробленим маслом буде стояти тривалий час в гаражі, то велика ймовірність, що етикетка у неї по кутах відклеїтися сама собою.
 4. Кришки каністр. Оригінальна кришка має більш якісну штампування логотипу компанії і напису Роснефть. Підроблена кришка має практично плоску верхню поверхню.
 5. На підробленої каністрі під етикеткою можуть мати місце напливи у вигляді смуг. Їх можна побачити візуально, відірвавши етикетку, або ж відчути тактильно.
 6. Як зазначалося вище, ПАТ "АвтоВАЗ" є офіційним партнером Роснефти, тому на всіх каністрах пишуть про те, що масло схвалено цим автовиробником. Однак на оригінальних каністрах є напис зі словами ПАТ "АвтоВАЗ", а на підробках - зі словами ВАТ "АвтоВАЗ".
 7. На оригінальній етикетці фон, на якому зображений логотип компанії Роснефть, має жовтувато-коричневе тло. А на підробці - сірий.
 8. На оригінальній етикетці інформація про номер заводської партії йде на кількох мовах (залежить від запланованого експорту). Наприклад, російською, білоруською та казахстанському. На підробці ж інформація подається тільки російською мовою.
 9. Зазвичай підроблене масло набагато густіше, ніж оригінал. Особливо це актуально для нового (тільки купленого) складу.
 10. На оригінальній каністрі на її горловині є захисна фольга.

Також є 5 аспектів, на які потрібно завжди звертати увагу при покупці, і за якими можна відрізнити оригінал від підробки. Більшою мірою це стосується лише старого дизайну, так як підробок нового ще не зустрічалося, оскільки саму форму каністри повторити досить складно, а етикетка забезпечена декількома ступенями захисту. Але і від ребрендінгового масла ці особливості не сильно то і відрізняються. Адже основна відмінність полягає в новій золотистої каністрі з двома защіпками ручкою. В цілому ж звертайте увагу на наступні аспекти:

 1. На кришці каністри об'ємний логотип компанії Роснефть.
 2. Стопорне кільце, яке є на кришці, при відкриванні каністри видає характерний звук.
 3. На каністрі акуратна прозора смуга з мірними поділками.
 4. Під кришкою є захисна фольга.
 5. На лицьовій і зворотній стороні на тілі каністри є об'ємні логотипи компанії Роснефть.

Ну і наостанок варто додати, що купувати масла і інші товари для машини краще в перевірених і ліцензованих торгових точках , великих автомагазинах, спеціалізованих кіосках і так далі. Ризик того, що у них у продажу є підробка значно нижче. Наприклад, ви можете купити оригінальне моторне масло «Роснефть» на одній з заправок в мережі з однойменною назвою . Також не варто купувати масло, якщо ціна на нього значно нижче, ніж у інших продавців. Дотримуйтесь перерахованим вище правилам, і ви зведете ризик покупки контрафакту до мінімуму.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found