Загальні принципи підключення протитуманних фар

Знання як підключити протитуманні фари може знадобитися при заміні слабких ВТФ на більш потужні. Звичайно, можна звернутися і на СТО, де цим займуться фахівці, цілком можна навчитися, як підключити протитуманні фари своїми руками.

Що потрібно для підключення протитуманних фар

  • інструменти - кусачки, ніж, плоскогубці, клеммник;
  • витратні матеріали - ізоляційна стрічка (тільки синя), пластикові хомути, термоусадка сполучні і масові клеми, автомобільна гофра;
  • матеріали - 15-приміщення повинна бути захищена запобіжник, колодка для ВТФ, кнопка включення, дроти, ізоляція.

Як підключити протитуманні фари

Щоб підключити ВТФ знадобиться зняти центральну панель, щоб отримати доступ до бортової електромережі.

як підключити ВТФ

Схема підключення протитуманних фар.

Для початку зробіть, перш ніж підключати роз'єми до протитуманним фарам і прикрутіть масовий (чорний на схемі) провід, за допомогою клеми, на кузов. Плюсовій (він же зелений на схемі) вивести в район АКБ, оскільки він буде підключатися до реле на клему 30.

Прикріпіть реле і підключіть проводи. Підключіть до акумулятора, через запобіжник, червоний провід, який 87 на схемі, а чорний (86) до кузова через клему або до мінуса АКБ. Синій провід управління заведіть в салон.

Тепер встановіть кнопку включення ВТФ і виберіть тип включення . Незалежне підключається на габарити або до постійного + АСС. Правда, можна повністю посадити АКБ, якщо забути вимкнути противотуманки.

Для використання тільки включеному запалюванні потрібно знайти «+» замку запалювання або IGN1 (можна IGN2, що ще краще).

Нештатну проводку для більшої безпеки і естетичності краще упакувати в гофру

висновок

Тепер можна спробувати дізнатися, чи вдалося правильно підключити протитуманні фари. Варто відзначити, що на різні моделі машин йдуть різні схеми підключення. Наведена тут схема підключення ВТФ трохи узагальнена, так що краще шукати схему на своє авто. Але такий загальний принцип.

Автор: Іван Матієшин


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found