Гумки для щіток склоочисника: Підбір та Експлуатація

Гумки для щіток склоочисника , як правило, працюють в складних метеоумовах - дощ, сніг, обмерзання поверхні скла. Відповідно, вони витримують значну механічну навантаження і без належного догляду швидко вийдуть з ладу. Для водія само важлива не тільки тривалість, але і якість їх роботи. Адже вони забезпечують не тільки комфорт, але і безпеку водіння в складних метеоумовах. Далі наведена інформація про те, як підібрати гумки для щіток по сезону, питання установки, експлуатації, а також догляду за ними. В кінці матеріалу представлений рейтинг популярних торгових марок, якими користуються автолюбителі нашої країни. Він був складений на основі реальних відгуків, знайдених в мережі інтернет.

зміст:

 • види гумок
 • Які гумки підібрати
 • як встановлюються
 • Як продовжити термін служби гумок
 • Рейтинг кращих щіток

види

Більшість гумок на сьогоднішній день виробляють з м'якого гумового складу на основі каучуку. Однак крім таких виробів на сьогоднішній день у продажу є також такі їх види:

 • з графітовим напиленням леза;
 • силіконові (існують варіації не тільки білого кольору, але і інших відтінків);
 • з тефлоновим покриттям (на їх поверхні ви можете побачити жовті смужки);
 • з резино-графітової суміші.

Зверніть увагу, щоб робоча кромка гумки не скрипіла в процесі експлуатації її поверхню покривають графітом . Тому рекомендуємо вам купувати саме такі вироби. Крім того, такі гумки стійкі до перепаду температур і впливу ультрафіолету, тому напевно прослужать вам довгий час.

Види профілів гумок склоочисників

Профілі гумок двірників

Літня і зимова типи гумок

Які гумки краще і як їх підібрати

Необхідно розуміти, що кращих гумок для щіток склоочисника не існує. Вони всі різні, відрізняються конструкцією профілю, складом гуми, ступенем зносостійкості, ефективністю роботи, ціною і так далі. Тому для будь-якого водія найкраща гумка щіток "двірників" - це та, яка оптимально підходить для нього по всім перерахованим і деяким іншим параметрам. Розглянемо їх детальніше.

В першу чергу вони поділяються за сезонності . Бувають літні, всесезонні, зимові гумки. Їх основна відмінність полягає в еластичності гуми, з якої вони зроблені. Літні, як правило, тонше і менш пружні, зимові ж, навпаки, більш масивні і м'які. Всесезонні варіанти являють собою щось середнє.

профіль гумки

Різні профілі гумок

При виборі тієї чи іншої щітки необхідно враховувати наступні параметри:

 1. Розмір або довжина гумки . Існує три основних типорозміру - 500 ... 510 мм, 600 ... 610 мм, 700 ... 710 мм. Варто купити гумку для щіток склоочисника тієї довжини, яка відповідає каркасу щітки. В крайньому випадку можна придбати її довше, а зайву частину обрізати.
 2. Ширина верхньої і нижньої кромок . Відразу варто відзначити, що більшість сучасних гумок мають однакову ширину нижньої і верхньої крайок. Однак зустрічаються варіанти, де ці значення відрізняються в одну або іншу сторони. Вибирати необхідно виріб, рекомендоване виробником вашого авто. В крайньому випадку, якщо вас все влаштовувало в попередній щітці, можна встановити аналогічну нову.
 3. Профіль леза . Існують гумки з однопрофільних і багатопрофільним лезами. Перший варіант носить загальну назву «Бош» (також можна зустріти його англійська назва Single Edge). Однопрофільні гумки найкраще підходять для використання взимку . Що стосується багатопрофільних гумок, то по-російськи вони називаються «ялинки», по-англійськи - Multi Edge. Відповідно, вони більше підходять для теплої пори року .
 4. Наявність металевих напрямних . Існують два основні варіанти гумок для склоочисника - з наявністю металевих напрямних і без таких. Перший варіант підходить для каркасних і гібридних щіток. Їх перевага полягає в можливості замінити не тільки безпосередньо гумки, а й металеві вставки. Це дозволяє збільшити пружність застарілого каркасного елемента. Що стосується гумок без металевих напрямних, то вони призначені для установки на безкаркасні двірники. В даному випадку напрямні не потрібні, оскільки такі двірники обладнані власними притискними пластинами.

Заміна гумки на безкаркасних двірників

Щоб замінити гумки безкаркасних двірників, потрібно підчепити і зняти заглушку на верхньому кінці, потім відігнути фіксатор і витягнути гумку.

Детальніше

Заміна двірників Мазда СХ-5

Заміна двірників Мазда СХ-5 показана в цьому фотозвіт. Спочатку треба поставити двірник у вертикальне положення. Потім повернути щітку двірника під невеликим кутом, підчепити фіксатор викруткою і вивільнити.

Детальніше

Антидождь. Нанопокриття антидощ своїми руками

Що являє собою антидощ і як зробити засіб для захисту стекол антидощ своїми руками.

Детальніше

як встановлюються

Заміна гумки двірника

заміна гумки

Розглянемо детальніше питання заміни гумок на щітках склоочисника. Ця процедура нескладна, однак вимагає наявності додаткових інструментів, і елементарних навичок монтажних робіт. Зокрема, з інструментів вам знадобиться ніж з гострим лезом і гострим же наконечником, а також безпосередньо нова гумка. Для більшості марок щіток і гумок процедура заміни буде аналогічна, і виконується за наступним алгоритмом:

 1. Щітки бажано зняти безпосередньо з повідця двірника. Це значно спростить проведення майбутньої операції.
 2. Взяти однією рукою щітку з боку засувки, а ножем в іншій руці акуратно підчепити гумку, після чого витягнути її з посадкового місця, подолавши зусилля затискачів.
 3. Через пази в щітку просунути нову гумку, і з одного боку закріпити її фіксатором.
 4. Якщо гумка виявилася занадто довгою, і з протилежного боку стирчить її кінець, то за допомогою ножа необхідно відрізати зайву частину.
 5. Зафіксувати гумку в корпусі щітки за допомогою кріпильних елементів.
 6. Встановити щітку на місце.
Не міняйте гумку на одному і тому ж підставі більш ніж два рази! Справа в тому, що в процесі експлуатації двірників зношується не тільки вона, а й металевий каркас. Тому рекомендується купувати комплект цілком.

Щоб мати справу з процедурою заміни рідше, необхідно дотримуватися нехитрих процедур, що дозволяють збільшити їх ресурс, а відповідно, і термін експлуатації.

Вибір гумок для двірника

Заміна гумок безкаркасних двірників

Як продовжити термін служби гумок

Гумки і самі двірники з часом природним чином зношуються і повністю або частково виходять з ладу. У кращому випадку вони просто починають гірше очищати поверхню скла, а в гіршому - не робити цього зовсім. Автовласник своїми силами може продовжити термін їх експлуатації, а також частково відновити їх у разі потреби.

Причинами часткового виходу щіток з ладу можуть бути кілька причин:

щітки BOSCH

щітки BOSCH

 • Рух по поверхні скла «в суху» . Тобто, без використання смачивающей рідини (води або зимового очищає розчину, «незамерзайки»). При цьому значно збільшується тертя гуми, і вона поступово не тільки тоншає, а й «дубєєт».
 • Робота по дуже забрудненого і / або пошкодженому склу . Якщо його поверхня має гострі відколи або велике налипання сторонніх предметів, то навіть з використанням змочувального кошти гумка відчуває на собі надмірне механічний вплив. Як наслідок, вона швидше зношується і виходить з ладу.
 • Тривалий простій без роботи , особливо в повітрі з низькою відносною вологістю. При цьому гума сохне, втрачає еластичність і свої експлуатаційні властивості.

Для продовження терміну служби щітки, і зокрема гумки, необхідно уникати виникнення перелічених вище ситуацій. Також не варто забувати про банальне факт низької якості як щіток, так і безпосередньо гумок. Особливо цим грішать дешеві вітчизняні і китайські вироби. Існує ще кілька порад, що стосуються використання цих витратних матеріалів.

Не купуйте відверто дешеві щітки і гумки для склоочисників. По-перше, вони погано справляються з роботою і можуть пошкодити поверхню скла, а по-друге, термін їх експлуатації значно нижче, і ви навряд чи зможете заощадити гроші.

Правильна експлуатація та догляд

Спершу зупинимося на питанні правильної експлуатації щіток для двірників. Виробники, та й багато досвідчених автомобілісти рекомендують дотримуватися кількох нескладних правил на цей рахунок. Зокрема:

Очищення скла від снігу

Очищення скла від снігу

 • Ніколи не намагайтеся очистити поверхню скла від намерзлого льоду за допомогою склоочисника . По-перше, в більшості випадків ви не досягнете необхідного результату, а по-друге, при цьому ви будете піддавати щітки значного зносу. Для вирішення згаданої проблеми існують спеціальні скребки або щітки, які продаються в автомагазинах і стоять зовсім недорого.
 • Ніколи не використовуйте двірники без смачивающей рідини , тобто, в «сухому» режимі. Так дуже зношуються гумки.
 • У спекотну і суху погоду, коли немає дощів, потрібно періодично включати склоочисники в режимі омивання скла з тим, щоб регулярно змочувати гумки двірників. Це не дасть їм потріскатися і втратити еластичність, а значить, і збільшить термін їх служби.
 • Взимку, в період постійних, навіть незначних, морозів щітки склоочисника необхідно знімати або хоча відгинати їх з тим, щоб гума не примерзала до скла. В іншому випадку вам доведеться в буквальному сенсі відривати її від поверхні скла, а це автоматично призведе до її пошкодження, можливій появі тріщин і задирок, а отже, і до зниження ресурсу і навіть виходу з ладу.

Що стосується догляду, то тут також існує кілька рекомендацій. Головне, проводити описані нижче процедури регулярно. Так ви забезпечите тривалу експлуатацію щіток.

 • Взимку (в морозну погоду) щітки необхідно регулярно знімати і полоскати в теплій воді . Це дає можливість гумі уникнути «Дубен». Після такої процедури гуму необхідно ретельно витерти і дати гарненько просохнути, щоб з неї зникли дрібні частинки води.
 • У будь-який час року (а особливо з середини осені і до середини весни) необхідно виконувати регулярний візуальний огляд стану щиток, і зокрема, гумок . Також при цьому потрібно очищати їх поверхні від налиплого бруду, снігу, частинок льоду, що прилипли комах і так далі. Це не тільки збільшить ресурс гумки і якість її роботи, а й запобігає появі на поверхні скла подряпин і потертостей від перерахованих дрібних частинок. Це в тому числі корисно і для корпусу щітки, оскільки при пошкодженні її покриття вона може покритися корозією.

Ще одна корисна порада, що стосується не тільки збереження в цілісності гумок, але і поліпшення видимості через лобове скло під час їзди при опадах полягає в використанні так званих "антидощ". Огляд кращих засобів представлений в окремому матеріалі.

Виконання перерахованих вище рекомендацій дозволить вам збільшити ресурс щіток і безпосередньо гумок. Головне, регулярно стежити за їх станом і виконувати профілактичні заходи. Однак в разі, якщо ви помітили значне погіршення стану гумки, то рекомендуємо вам скористатися нехитрими порадами, що дозволяють частково відновити виріб.

відновлення

Що стосується відновлення стану та функціонування старих гумок для двірників, то існує кілька рекомендацій, які були вироблені досвідченими автомобілістами, і повсюдно використовуються ними. Отже, алгоритм по відновленню виглядає наступним чином:

Відновлення гумки склоочисника

Відновлення гумки склоочисника

 1. Необхідно перевірити гумку на наявність механічних пошкоджень, задирок, тріщин і так далі. Якщо виріб сильно поврждено, то відновлювати його не має сенсу. Краще купити нову гумку для склоочисника.
 2. Аналогічну процедуру потрібно провести і з каркасом. Якщо він пошкоджений, є значний люфт, то така щітка також підлягає утилізації.
 3. Гумку потрібно ретельно знежирити. Для цього можна використовувати будь-які неагресивні по відношенню до гуми кошти (наприклад, уайт-спіритом).
 4. Після цього потрібно за допомогою дрантя або інших підручних засобів тщетально очистити поверхню гумки від наявної бруду (як правило, її там чимало). Процедуру потрібно виконувати ретельно, можливо за кілька циклів !
 5. Нанести на поверхню гумки силіконову змазку. Надалі вона поверне матеріалу еластичність. Треба добре розмазати склад по поверхні рівномірним шаром.
 6. Залишити гумку на кілька годин (чим товще гумка, тим більше часу необхідно, але не менше 2 ... 3 годин).
 7. За допомогою обезжпрівателя ретельно видалити силіконову змазку з поверхні гумки. Деяка її частина залишиться всередині матеріалу, що сприятиме кращій роботі вироби.

Перераховані процедури дозволяють з невеликими зусиллями і мінімальними фінансовими затратами відновити гумку. Однак повторимося, що відновлювати варто лише виріб, який ще не остаточно вийшло з ладу, в іншому випадку процедура не має сенсу. Якщо щітка має тріщини або задирки, то її потрібно замінити на нову.

Рейтинг кращих щіток

Представляємо рейтинг популярних щіток для двірників, який був складений з урахуванням реальних відгуків, знайдених в інтернеті, а також їх оглядів і цін. У наведеній таблиці є артикули, які дозволять вам надалі замовити виріб в інтернет-магазині. Сподіваємося, що наведена інформація допоможе вам підібрати оптимальний для вас варіант.

DENSO Wiper Dlade Hybrid. Оригінальні щітки, випущені під цією торговою маркою, є дуже якісними, і відгуки про них самі позитивні. Однак існує проблема - їх дешевші аналоги випускають в Кореї, а ось вони то, як раз високою якістю не відрізняються. Тому при покупці дивіться на країну виробництва. Щітки є по суті універсальними, мають графітове покриття леза, тому їх можна використовувати в будь-який час года.Средняя ціна за станом на осінь 2017 року становить 1090 рублів. Номер в каталозі - DU060L. Номери оригінальних резинок - 350мм - 85214-68030, 400мм - 85214-28090, 425мм - 85214-12301, 85214-42050, 430мм - 85214-42050, 450мм - 85214-33180, 85214-30400, 475мм - 85214-30390, 86579- AJ050 (від Subaru), 500мм - 85214-53090, 530 мм - 85214-48031, 550мм - 85214-53080, 85214-0T040, 600мм - 85214-30380, 650мм - 85214-68020,86579-AJ000 (від Subaru), 700мм - 85214-28080.

Відгуки:
 • позитивні
 • нейтральні
 • негативні
 • Бош більше не візьму, тепер тільки Денсо
 • Корея рік відходила без нарікань
 • У мене воші бельгійські, користувався поки не багато, але подобаються більше корейських денс, після зими поставлю подивлюся
 • Завжди (взагалі завжди) при виборі щіток, якщо почитати інтернет, що само по собі вже помилка, то легко виділити кілька типів порадників: від «Кіріяші супермегавайпер ІксЕль» за 5 тисяч до «друга праворуч на верхній полиці в найближчому Ашані» за 100 рублів . і прихильники противників б'ються з противниками прихильників до одуріння захищаючи свою точку зору, про будь-яку щітку наводяться купа аргументів за і стільки ж проти, кількість позитивних відгуків приблизно дорівнює кількості негативних і тривати цій битві судилося до кінця часів ... а я піду куплю Denso Wiper Blade ще разок, вони виглядають круто і чистять відмінно)
 • Я на Денсо року 3 відкатав, тобто в результаті використовував їх близько 10 пар, все вели себе дуже стабільно, через 2-3 місяці починали полосить.
 • Був затятим прихильником щіток Denso. Пробував купу інших, каркасних і безкаркасних, краще Денсо нічого не бачив. У серпні на Південнопортова авторинку на пробу взяв комбіновані щітки Aviel, візуально дуже схожі на Денсо. І ось на подив виявилися дуже гідними. Прочищають відмінно і рівномірно всю поверхню скла. Та й ціна - Денсо за пару обходиться близько 1500р, а ці 800р. Минуло півроку, мені ці щітки подобаються ще більше. Вони за півроку реально не зносилися, чистять так само, як на самому початку. Denso вистачало місяці на 3, потім починали сильно полосить.
 • Корейські Денсо то ще Давно. Через 2 місяці заполосілі, до цього іпонскіе Денсо 2 роки відпахали.
 • Я як їх не березі - по замороженому склу ни праці, поки повністю все не розлучається, від лобовуха не відривати (якщо взимку прилипли за ніч) і тд, і один фіг в перший рік нові + комплект і в цьому році ще поміняв, іншого: 3 комплекти за 2 роки. ) ЗИ: щітки брав Денсо ...
 • Купував як то раз, так через три місяці знову потрібна була заміна.
 • Все, з Денсо я остаточно розпрощався. Виколупав з заначки нову пару, поставив. Блін, місяць від'їздили і все, пипец, заполосілі, як сволоти.
 • Вставив denso взимку чистять так собі, і постійно останавліваютя по середині лобового скла.
 • Не сподобалися вони мені, швидко застрибали по склу.
двірники бош

BOSCH Eco . Це жорстка каучукова щітка. В її корпусі є каркас з металу з антикорозійним покриттям методом нанесення подвійного шару порошкової фарби. Гумка зроблена методом лиття, з натурального каучуку. Завдяки такому способу виготовлення, лезо отримує ідеальну робочу кромку, на якій відсутні задирки і нерівності. Гумка не вступає в реакцію з агресивними компонентами омивача лобового скла, що не пересихає під впливом сонячних променів і високих температур навколишнього середовища. Не тріскається і не стає крихкою на морозі. Приблизна ціна станом на осінь 2017 року - 130 рублів. Номер в каталозі - 3397004667.

Відгуки:
 • позитивні
 • нейтральні
 • негативні
 • Брав Бош звичайні каркасні, за ціною і якістю саме те!
 • У мене рік точно ходять, взимку нормально.
 • Теж такі юзал. В цілому щітки якісні, але виглядають якось инородно. Віддав на Калину.
 • Я за щітки Bosch 3397004671 та 3397004673. Коштують копійки, працюють відмінно!
 • Бош теж відмінні, особливо коли каркас пластиковий, навіть взимку з ними дуже непогано, але термін служби ледь більше ніж у карала, який до речі схожий на безкаркаснік бош.
 • До цього літа весь час брав Alca безкаркасні, в цьому році вирішив спробувати дешевше, взяв Боші каркаснікі найдешевші. Спочатку було норм, терли добре, взагалі безшумно, через півроку приблизно-стали гірше чистити, і скрип з'явився.
 • Брав влітку Bosch Eco за якісь копійки, чистять відмінно! Але через три тижні у них розбовталися пластикові кріплення і вони почали злітати на ходу.
 • Ну не такі й дорогі, якщо каркасні. У мене комплект виходить 300 р. (55 + 48 см) в Ашані, а так да, вистачає на рік-півтора.
 • Поставив місяць тому каркасні Бош Еко 55 і 53см сответственно. Не сподобалися вони, вже погано чистять.
 • І ось зараз вирішив заощадити, а саме поставив Бош Еко (каркас), результат неудовлетварітельно. Щітки скачуть, роблять «бррр» періодично.
 • Встромив на літо спочатку прості каркасні бош-смуги, з якогось дива. Лобове не старий, змінювалося недавно.
 • Щас стоять бош еко ... але що то за 3 місяці надряпали скло перестала подобатися ...
двірники алка

ALCA WINTER . Це безкаркасні щітки, призначені для використання в холодну пору року. Вони мають середню жорсткість, і відмінно працюють в умовах низьких температур (випускаються на території Німеччини). В цілому ж, термін експлуатації у них досить великий, зокрема, число циклів близько 1,5 мільйона. Едінствевнним недоліком даних щіток є той факт, що їх небажано використовувати в теплу пору року, відповідно, доведеться виконувати їх заміну. В іншому випадку вони швидко вийдуть з ладу. Щітки і гумки можна використовувати на більшості автомобілів, але особливо вони популярні на машинах концерну VAG. Середня ціна при покупці їх через інтернет-магазин становить 539 рублів, каталожний номер - 74000.

Відгуки:
 • позитивні
 • нейтральні
 • негативні
 • Зимові взяв Alca, труть добре взимку
 • Чи не перестаю всім на зиму рекомендувати ALCA (за номерами в «шапці» теми). Вже третю зиму з ними. Пречудово !!! Чи не примерзають практично ніколи, Лід в русі не налипає. Взагалі забув, коли востаннє йдучи на ніч додому залишав двірники піднятими (зі звичайними в нашому регіоні взимку можна тільки так).
 • Це ALCA Winter і тільки вони. Єдині двореікі, які не треба віддирати від скла, піднімати перед відходом додому, зскрібати з них лід ... У найгіршому випадку перед поїздкою ляснув їх разок - і все льдишкі самі пообсипалісь.
 • +1 як мені здалося, Алка навіть не так дубєєт на морозі, і сніг / лід до неї не сильно липнуть
 • Взимку вони проявили себе дуже добре, АЛЕ !!! з боку водія щітки вистачило рівно на сезон - десь тиждень тому почала полосить, при чому сильно - зараз вона залишає дуже широку смугу на лобовому склі прямо на рівні очей і не чистить зовсім, пасажирська норм. Якось так
 • Брав 3 роки тому Алку зимову в Чухлому. Проїздив 2 сезону зимових. У минулому сезоні брав такі ж і виявилися авном рідкісним або шлюбом, зняв через місяць чистили погано взимку таке чуство що підмерзали.
 • ALCA зимові в чохлі хороші двірники, але ось на швидкості погано притискають
 • Набувала якось восени щітки склоочисника Alca, в зв'язку з тим, що старі вийшли з ладу. Купила «Алку», зимові щітки, каркасні, з захистом. Але годяться як для зими, так і для осені. Завдяки захисному кожуху, вода не потрапляє, сніг теж, відповідно не замерзають. З дощем справлялися нормально, про сніг нічого особливого відзначити не можу-до морозів почали терти значно гірше, а потім і зовсім вийшли з ладу-почали просто розмазувати воду по склу. Місяців зо три відпрацювали. З плюсів-дешеві, із захистом конструкції від опадів. З мінусів - абсолютно не довговічні.
 • Вже починаючи з 90 км / ч починають погано притискати. Бракує щіток Alca Winter спойлера.
 • Теж alca здохли моментом.
 • Раніше Alca Winter брав, але в один момент вони зіпсувалися - купив 2 комплекти, обидва не терли вже відразу після установки, коротше, цілковите р стали ...
 • Відходили сезон.сейчас поставив, думав хоч на 2 зими вистачить, вже пропуски і витрата омивайки виходить конскій.буду шукати інші варіанти саме зимових
двірники евантеч

AVANTECH . Це щітки з бюджетного цінового сегмента. Бувають різні моделі, як літні, так і зимові, розміри від 300 до 700 мм. Щітки і гумки виконані по ОЕМ стандартам. За численними відгуками колишніх власників цих щіток можна зробити висновок, що термін їх експлуатації рідко перевищує один сезон (літній або зимовий). Щодо якості - це лотерея. Залежить від багатьох факторів - матеріалу виготовлення, терміну їх зберігання, розміру і так далі. Однак все це компенсується невисокою середньою ціною - близько 100 рублів. Типовий варіант з каталожними номером ARR26.

Відгуки:
 • позитивні
 • нейтральні
 • негативні
 • Зняв зимові в чохлах Avantech, відмінно відпрацювали (попередні їх зимові служили 5сезонов). Спробував їх літні прості каркаснікі - поки труть ідеально. Того літа брав дешеві Автопрофи-думав на сезон то вистачить, але через місяці два стали жахливо прибирати.
 • АВАНТЕХ безкаркасні пробував давно. В принципі бюджетний варіант за ціною і якістю. Нап тлі облажався Боша думаю так - якщо Денсо теж зробить цю помилку, то немає сенсу переплачувати за середню якість. Простіше АВАНТЕХ брати - там якість теж середнє, а й ціна адекватна якості.
 • Аналогічно. Поставив Avantech Snowguard 60 см (S24) і 43 см (S17) вперед, а Snowguard Rear (тільки RR16 - 40 см) назад. 2 тижні - політ нормальний, задоволений. Нічого не чіпляє, видимість краще
 • Взяв на прийдешню зиму зимові авантеч. Минулі авантеч експлуатував тільки взимку, прослужили 5 зим.
 • Авантеч гібриди стали «пердеть» з приходом мінуса на вулицю ... влітку до них питань не було ... так що заявлена ​​всесезонність під питанням даних щіток ...
 • Щодо зимових AVANTECH (Корея) - першу зиму добре чистять, а ось потім гума чохла стає дуже м'якою і в'ялою, відповідно рветься швидко, видать незамерзайка на неї сильно впливає.
 • Спробувавши Avantech, якістю принаймні на півроку цілком був задоволений. Працювали без розлучень, але після зими з'явилися розлучення. Можливо зима - це щадний режим для щіток, але тим не менше хотілося б мати краще. Більш кращої якості щіток я ще поки не знайшов з цін средного рівня. Купувати дорогі щітки якось шкода грошей, один знайомий купив - також залишився незадоволений якістю. Раз на пів року а то може і раз на рік, якщо поміняти навесні - я думаю вони витримають, то мене це цілком влаштовує.
 • Щітки в принципі не погані, водійська тільки іноді в середині не чистить, погано прилягає. Зазнав в сніг - нормально, впоралися. У мороз дубеют, але якщо не намерз на них лід, то чистять. Взагалі на 4 з мінусом. Для зими треба зимові в чохлі.
 • Ех смуток печаль щітки. Труть фігово. Водійські вгору тре добре, вниз - залишає посередині тонким шаром бруд. Кріплення зміщено, через що біля стійки ще більше ділянка не очищається. У плюсову погоду тре ще гірше ніж в мороз.
 • Так я теж багато що перепробував, Авантечь задубіли, вирішив ось NWB спробувати
 • А я все-таки викинув Avantech Snow Guard після місяця використання-не витримав знущання над своїми очима. Залишали дикі розлучення з будь-якою рідиною на склі, особливо не справлялися з жирним нальотом при околонулевой температурі. З гумок сліз графітовий шар і взагалі якось пошматували їх дрібної хвилею. Повернув назад бескаркаснікі Phantom з Стрічки і насолоджуюся чистим склом з одного помаху. До речі, став помічати багато реклами АВАНТЕК на автобусах, видать на рекламу все вкладення пішли, а продають партію дешевше.
 • У мене, напевно, якийсь корявий Авантек попався, за два тижні взагалі пересал терти, залишає дикі смуги по всій площі скла.
двірники Масума

MASUMA . Вироби цієї торгової марки належать до середньої цінової категорії. Наприклад, гумки довжиною 650 мм і товщиною 8 мм реалізуються за середньою ціною 220 рублів за станом на осінь 2017 року. Відповідний каталожний номер - UR26. Також в лінійці є різні гумки - зимові, літні, всесезонні. Розміри - від 300 до 700 мм.

Відгуки:
 • позитивні
 • нейтральні
 • негативні
 • Перепробував багато різних щеток.у мене престиж відповідно гібриди з новья стоялі.покупал щітки гібридні MegaPower, кітайскіе.самі двірники хрень. я їх викидав а гумки оставлял.сейчас поставив Masuma.в грошах на даний момент мегапоуер -600, матсума-500. тому зупинився на Masuma. це зовсім не реклама, просто розповідаю що мені сподобалося! имхо!
 • На зиму поставив 'Masuma MU-024W' і 'Masuma MU-014W'. Працюють беззвучно, смуг не залишають.
 • У заметіль і сильний снігопад при температурі -1 / -2 зимові Машумі проявили себе гідно. З рідкісною періодичністю був скрип на зворотному ходу. Інших нарікань поки немає.
 • Я собі Мазуму поставив, зимові! Труть на ура, дуже ними задоволений
 • Зараз в поставив зимові Масума, ніби непогано, чистять добре, але був тут у нас на днях дощ крижаний, ось після нього поки скло не розтануло до кінця скакали по лобовому. Взяв їх за порадою продавців (є у нас спеціалізований магазині по ним і свічок), ніби як написано іпон, але що то дуже сумніваюся що звідти. Ціна вийшла близько 1600 за 55 і 48. Там же в Магазині сказали що якість, у Алкі не дуже, буває шлюб часто, у Масума при шлюбі обмінюють без проблем.
 • Брав японські MASUMA, поводок зверху звичайно. У колеги на инсигнии такі стоять, труть дивовижно, а ось мені на Кашак не надто сподобалися. Віддав 1200р. з доставкою
 • Брав такі ж, пропрацювали один сезон, почали скрипіти і не те що полосить, а цілий сектор погано чистити, виконання гарне а в роботі не особливо сподобалися
 • Коли поставив таке враження, що скла взагалі немає, ні розлучень ні смужок - чистить ідеально. (Але це може бути через те, що вони нульова, на скільки їх вистачить поки не знаю і скло ще свіже). А ось, на того тижня, коли був снігопад і морозець, вони підвели. Тобто на них утворився лід і тому їх конструкція досить хитромудра витягти цей лід, по швидкому, як на звичайних щітках не вийшло. Загалом ставлю четверочку. Поки їх зняв, чекають літа ... на мою вони для літа і зроблені
 • Побачив тут тему про зимові ДВОРНИКИ- тут як на зло перший снігопад (стояли гібриди Масума) - останні кілометри дороги до села їхав на дотик, прокляв все (не видно ні куючи).
 • Я тільки що спробував, скриплять зарази з першого помаху, буду замовляти знову трико NF
 • Masuma жорсткі гумки ... скриплять і труть погано вже через пару місяців! не раджу!
 • У другій сезон чи то я сам зламав заглушку на верхньому кінці щітки, то чи зламалися самі, через це щітка розбовталася і почала терти скло цієї заглушкою - підсумок 6 см в довжину і 1 см в товщину подряпане скло в лівому верхньому кутку. Затерте до білого. Думаю як і де заполірувати цю ділянку ...

Сподіваємося, що представлені відгуки, знайдені нами в мережі інтернет, допоможуть вам визначитися з вибором. Головне, що ви повинні пам'ятати при покупці, - намагайтеся уникати підробок. Для цього робіть покупки в перевірених магазинах, що мають всі сертифікати і дозвільні документи. Так ви мінімізуєте ризики.

замість висновку

При виборі тієї чи іншої щітки і / або гумки для склоочисника звертайте увагу на їх розмір, сезонність, а також матеріал виготовлення (додаткове використання силікону, графіту і так далі). Що стосується експлуатації, то не забувайте час від часу чистити поверхню гумок від наявного на їх поверхні сміття, а також бажано взимку мити їх в теплій воді з тим, щоб гума не так швидко зношувалися. Також в мороз слід знімати двірники на ніч, або хоча б відводити двірники в сторону від скла. Такі дії не дадуть резинкам примерзнути до його поверхні і вбережуть від передчасного виходу з ладу.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found