Інструкція по заміні радіатора охолодження двигуна Сузукі Гранд Вітара

Помірна експлуатація Suzuki Grand Vitara НЕ застрахує власника від проблем з роботою радіатора. Причиною несправності може виявитися не тільки корозія або знос, а й механічні пошкодження, які найчастіше виникають після ударів дорожніх каменів або попадання сміття. Вони провокують текти, що призводить до різкої втрати охолоджуючої рідини і перегріву двигуна.

Заміна радіатора Suzuki Grand Vitara

Визначити несправність радіатора можна по:

  • високій температурі двигуна, показаної на відповідному датчику;
  • солодкуватому запаху, видаваному рідиною під час протікання;
  • слідах течі, виявленим під час профілактичного огляду.

Виявивши проблему, багато власників Suzuki Grand Vitara вдаються до ремонту радіатора. Звертаючись в ремонтну майстерню, вони розраховують на значну економію. У цьому випадку послуги фахівця вийдуть в два рази дешевше, ніж вартість нової деталі.

Проте, найкращим варіантом вважається повна заміна радіатора. Такий захід надає впевненість в завтрашньому дні. Вона позбавляє від неприємних несподіванок, які можуть виникнути під час важливої ​​поїздки. Нова деталь вийде від 50 до 100 доларів. Вартість послуг фахівців - ще 50 у.о. Від них легко можна відмовитися навіть пересічному водієві.

Вирішивши самостійно замінити цю деталь Suzuki Grand Vitara, можна непогано заощадити. Процес демонтажу і подальшої установки займе кілька годин. Для нього буде потрібно знання алгоритму, комплект ключів, викрутка, чисті ганчірки і ємність, в яку можна злити охолоджуючу рідину. Все це напевно знайдеться у будь-якого водія, ну а інструкцію від виробника автомобіля ви зможете знайти тут:

Інструкція по заміні радіатора двигуна Гранд Вітара

Замете, що оскільки масло автоматичної коробки Гранд Вітара також охолоджується в цьому радіаторі, при від'єднанні патрубків, пережміть їх, щоб від туди не пролілать трансмісійна рідина! А так же, підставте тару для зливу того масла, що знаходиться в радіаторі і після установки нового, потрібно буде долити відповідний обсяг ATF.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found