Інструкція по заміні рульової рейки Авео Т300. Заміна рульової рейки на Chevrolet Aveo new T300 своїми руками

Сучасна конструкція рульового механізму Chevrolet Aveo T300 дозволяє усунути його поломку, завдяки правильній діагностиці та своєчасному ремонту окремих частин. На жаль, це вирішує проблему з рульовою рейкою лише в деяких випадках, і як наслідок виникає гостра потреба в повній заміні рейки Авео new.

Заміна рульової рейки Chevrolet Aveo T300

Причини поломки рульової рейки:

  • вибір невірної швидкості для їзди по дорогах з характерними нерівностями (лежачий поліцейський, ями, трамвайні лінії і т.д.);
  • відсутність профілактичних заходів, що застосовуються автомобілістом в зимовий період;
  • неправильна експлуатація;
  • забруднення однієї з деталей;
  • знос в важких умовах.

Визначити несправність легко. Характерний стукіт, що відчувається при русі по дорозі з нерівномірною поверхнею, а також раптовим ускладнень у використанні керма ( «туго» повертається) - все це вкаже на необхідність огляду деталі.

Заміна або ремонт?

Перед пошуком і покупкою нової рейки Шевроле Авео Т300 варто звернутися в сервіс для досконального перевірки. Причина цього - порівняно недорога вартість ремонту (від 35 у.о.) і значна ціна на сам рульовий механізм (200-350 у.о.).

Якщо несправність не піддається ремонту, можна заощадити на самостійному зняття, а потім установці рульової рейки. Вартість цієї процедури в авторизованому сервісі від 60 у.о.

Для того щоб поміняти деталь необхідно підготувати ключ "18" і TORX E18. Після чого варто уважно ознайомитися з інструкцією:

Заміна рульової рейки Авео Т300


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found