10 Кращих незамерзаек для авто. ТОП якісних склоомиваючих зимових рідин

Незамерзайка для авто взимку дозволяє підтримувати чистоту лобового скла навіть при значних мінусових температурах. Однак складність для рядового автолюбителя полягає в великому асортименті представлених засобів. Щоб спростити вибір незамерзаючої склоомиваючої рідини представлений рейтинг кращих незамерзаек для використання взимку.

Незамерзайка для авто - яка краще?

зміст:

  • Як правильно вибрати
  • Популярні незамерзайки
  • Як зробити своїми руками

Список складений на основі реальних тестів і відгуків автолюбителів, знайдених в мережі інтернет, і не рекламує жодна з представлених в ньому коштів.

Назва незамерзайки Короткий опис і характеристики Обсяг упаковки, літри Ціна упаковки станом на зиму 2019/2020 років, російських рублів
Liqui Moly Antifrost Scheiben-Frostschutz У лінійці представлені засоби з різною мінімально допустимої температурою використання, зокрема, -27 ° С, -20 ° С, -15 ° С, -12 ° С. Володіє високими експлуатаційними характеристиками. Дуже ефективна і гарантовано не замерзає в зазначених температурах. Єдиний недолік - це висока ціна. 4 500
Sintec Арктика Ефективне і відносно недороге засіб. У продажу можна зустріти незамерзайку для різних мінімальних температур - -25 ° С, -20 ° С, -15 ° С. В окремих випадках відзначається незначне загустіння при критичних температурах. Але співвідношення ціни і якості дуже хороше. 4 300
Sonax Xtreme NanoPro До складу незамерзайки Сонакс входить засіб, що дозволяють ефективно очищати скло навіть в значний мороз і перешкоджати утворенню полою. Дуже добре підходить для чищення ксенонових ламп взимку і фар з прозорою оптикою. Безпечний для гуми, пластика, ЛКП. Мінімальна температура становить -20 ° С, що підтверджується випробуваннями. Можна використовувати з водою будь-якої жорсткості. 5 550
Coolstream Є два засоби, розраховані на мінімальну температуру -20 ° С і -25 ° С. Зроблена на основі ізопропілу. Має непогані характеристики. Безпечна для полікарбонату. Має гарну плинність. Недолік - велика кількість підробок. 3,78 370
Red Penguin Мінімально допустима температура використання становить -22 ° С. Безпечний для полікарбонату, гуми, ЛКП. Тести показують, що кристалізація починається вже при -20 ° С. В іншому має середні характеристики. 5 460
Sapfire Windshield Washer Реалізується для двох критичних температур -20 ° С і -25 ° С. Реальні свідчення нижче на 5 ° С. В іншому має непогані характеристики, безпечна для полікарбонату фар, гуми, ЛКП. Коштує не дорого. 4 170
Hi Gear WINTER WINDSHIELD WASHER Володіє не високою температурою кристалізації, яка дорівнює -15 ° С. В іншому свідчення також середні. Безпечно для полікарбонату, ЛКП, гуми. 5 350
Motul Vision Мінімально допустима температура експлуатації відповідно до документацією - -20 ° С. Тести підтверджують, що так воно і є. Представлений на вибір з різними ароматизаторами. Миючі засоби хороші, підходить для миття фар. Істотний недолік полягає у високій ціні, тобто, переплата за бренд укупі з середніми експлуатаційними характеристиками, але отримаєте універсальний засіб. 5 700
Pingo Готові до використання незамерзайки Pingo реалізуються для двох мінімальних температур -20 ° С і -30 ° С. Експлуатаційні характеристики засобів середні, зі складними забрудненнями вони справляються з труднощами. Істотним недоліком незамерзаек Пінго є те, що в довгостроковій перспективі шкодять полікарбонату, з якого зроблено покриття фар. Тому його не можна використовувати для авто з фароомивачі. 4 400
Luxe Випускаються незамерзайки Люкс для температур -20 ° С і -30 ° С. Тести показали відповідність заявлених характеристик. При невеликих морозах незамерзайки можуть видавати різкий неприємний запах. Інший істотний недолік полягає в тому, що за допомогою складу не можна мити фари. Третім мінусом є ціна, яка вище середньої. 4 430

Вибір кращої незамерзайки

Перше, на що потрібно звертати при виборі незамерзайки - це спиртова основа. Законодавчо допускається випускати незамерзаючі омивають рідини на основі ізопропілового і етилового спиртів. Перші є більш дешевими і найбільш поширеними, другі, відповідно, дорогими і поширені не так широко. Ізопропіловий спирт має різкий неприємний запах, проте його пари нешкідливі для людського організму. Аналогічна ситуація і з етиловим спиртом.

Відповідно, незамерзайки на основі Ізопропілов і етанолу можна легко визначити просто по запаху. Зверніть увагу, що деякі недобросовісні виробники замість зазначених спиртів додають у свою продукцію спеціальні ароматизатори із запахом спирту, імітуючи тим самим їх присутність. При цьому спиртовий аромат дуже яскравий і виділяється своєю насиченістю. Уникайте подібних засобів!

Заборонено випускати і використовувати незамерзайки на основі метилового спирту (метанолу). Такі склади не мають спиртового запаху (при відсутності ароматизаторів), проте є отрутою для людського організму. Зокрема, для мозку і зору.

Народний метод визначення метанолу в рідині наступний ... Необхідно взяти шматочок мідного дроту і розігріти її запальничкою або на іншому джерелі відкритого вогню. Після цього нагріту мідь помістити в тестируемую рідина. Якщо в ній присутній метанол, то при контакті з розігрітій міддю він перетворюється в формальдегід, який можна легко розпізнати по запаху.

Однак крім того що важливий склад, також бажано купувати таку рідину, що не, яка б не замерзла в розширювальному бачку відповідаючи зазначеної характеристиці на етикетці.

Яка краще незамерзайка

Врахувавши вище обумовлені нюанси по вибору з представлених на ринку пропозицій зимових склоомиваючих рідин можна виділити 10 тих, які користуються найбільшою популярністю серед автолюбителів станом на зиму 2019/2020 років. Рейтинг незамерзаек для авто виглядає наступним чином.

Liqui Moly Antifrost Scheiben-Frostschutz

Незамерзайка Liqui Moly Antifrost Scheiben-Frostschutz є найбільш якісним і поширеним продуктом в своєму сегменті ринку. У лінійці представлені засоби з різною мінімально допустимої температурою використання, зокрема, -27 ° С, -20 ° С, -15 ° С, -12 ° С. Є навіть концентрат для використання при температурі -70 ° С. Такий асортимент дозволяє вибрати найбільш підходящий продукт для використання в різних кліматичних умовах.

Випробування, вироблені в лабораторних умовах, показують, що всі кошти гарантовано «тримають» заявлену температуру, навіть із запасом в пару градусів. Тому при використанні при більш низьких температурах рідина не кристалізується, а густіє і мутніє. Такий результат був досягнутий за рахунок використання не тільки Ізопропілов, але і пропіленгліколю. Незамерзающая чищення у картриджі абсолютно безпечна для полікарбонату, а це означає, що її можна використовувати, не побоюючись за поверхню фар в разі, якщо машина обладнана системою їх омивання. Що стосується миючих засобів, то вони також на хорошому рівні, рідина без праці видаляє бруд, пісок і хімічні реагенти з поверхні фар і лобового скла.

З недоліків можна відзначити лише інтенсивний ароматизатор, який при частому використанні омивача може трохи набриднути. Інший недолік - висока ціна, характерна для всієї продукції марки «Ликви Моли».

Реалізується готова до експлуатації незамерзайка незалежно від температурного діапазону в однакових пластикових каністрах об'ємом 4 літри. При виборі обов'язково уточнюйте мінімально допустиму температуру використання. Ціна однієї каністри станом на зиму 2019/2020 років становить близько 500 рублів.

1

Sintec Арктика

Незамерзайка для авто Sintec Арктика проводиться на тому ж підприємстві, де організовано локалізований випуск лідера рейтингу Liqui Moly. У лінійці можна зустріти кошти з різною мінімально допустимої температурою експлуатації, зокрема, -25 ° С, -20 ° С, -15 ° С. Має хороші експлуатаційні характеристики, але багатьом не подобається невеликий хімічний запах.

Що стосується лабораторних тестів, то вони показали, що оригінальна продукція «Синтек Арктик» гарантовано не замерзає при зазначеної на етикетці температурі. Однак в деяких випадках при граничних температурах може збільшитися в'язкість. Тому при покупці бажано вибирати засіб з лінійки на 5 градусів нижче, ніж передбачувана температура експлуатації. Миючі ж кошти цілком пристойні, незамерзайка безпечна для полікарбонату, тому може бути використана в автомобілях, обладнаних системою омивання поверхні фар. Додатковою перевагою є низька ціна при досить високих експлуатаційних характеристиках. З недоліків можна відзначити лише підвищення щільності на морозі, а також наявність великої кількості підробок на ринку.

Вся незамерзайка Sintec Арктика реалізується в однакових пластикових каністрах об'ємом 4 літри. Ціна однієї упаковки на вказаний вище період становить близько 300 рублів.

2

Sonax Xtreme NanoPro

За заявою виробника до складу незамерзайки Sonax Xtreme NanoPro входять наночастинки, які допомагають в умовах низьких температур ефективно очищати поверхню скла, і при цьому не пошкоджувати його. Також зазначені частки сприяють більш легкому ковзанню щіток двірників і зниження загальної витрати зимового омивача скла в цілому. Але по факту такий результат досягається завдяки гліцерину, який розм'якшує гуму щіток, а також перешкоджає утворенню льоду на обробленої скляної поверхні. Має приємний цитрусовий запах.

Склад незамерзайки «Сонакс» абсолютно безпечний для гуми, пластика, лакофарбового покриття автомобіля, а також її можна змішувати з водою будь-якої жорсткості. Заявлена ​​мінімальна температура використання становить -20 ° С. Рекомендується скористатися зазначеним засобом з фарами під ксенонові лампи, а також для пластику прозорою оптики.

Відгуки про незамерзайка Sonax Xtreme NanoPro, в основному, позитивні. Вказується, що при заявлених -20 ° С засіб дійсно залишається в рідкому стані і ефективно справляється з покладеними на нього завданнями. Непогані, показники і середня ціна роблять цей продукт дуже популярним.

Упаковка являє собою стандартну пластикову каністру об'ємом 5 літрів, ціна якої в інтернет-магазині дорівнює приблизно 550 рублів.

3

Coolstream

Склад незамерзайка Coolstream є результатом спільної роботи російських і німецьких фахівців, однак проводиться вона на території Російської Федерації. У лінійці представлені два типи рідин, розраховані на роботу при температурі -20 ° С і -25 ° С. Виробник заявляє, що незамерзайка «Кулстрім» видаляє до 98% забруднень на поверхні скла і фар. Склад безпечний для гуми, пластика, лакофарбового покриття, не залишає розлучень. Сприяє плавному руху щіток склоочисників. Зроблена на основі ізопропілового спирту.

Реальні тести в лабораторних і дорожніх умовах вказують, що незамерзайка дійсно добре тримає температуру і цілком рекомендована для використання взимку. Чистячі властивості також на висоті. Відзначається її хороша текучість, навіть при роботі в прикордонних температурних рамках, рідина не густіє і добре подається через форсунки склоомивача. Ціна теж цілком прийнятна. Недолік лише один - велика кількість підробок на ринку.

Реалізується в пластиковій каністрі нестандартного обсягу, рівного 3,78 літра. Вартість такої упаковки становить близько 370 рублів в інтернет-магазині.

4

Red Penguin

Зимовий омивач лобового скла Red Penguin володіє хорошими експлуатаційними характеристиками і цілком рекомендований для використання взимку. Заявлена ​​мінімально допустима температура експлуатації становить -22 ° С. Зроблена на основі спирту і миючих засобів. Добре справляється з забрудненнями, в тому числі видаляє хімічні реагенти і маслянисті відкладення. Перешкоджає примерзання гумових щіток до поверхні скла. Засіб безпечний для полікарбонату, пластика, гуми, лакофарбового покриття. Може використовуватися в омивача фар. Має приємний освіжаючий і ненав'язливий запах.

Результати тестів і відгуки показують, що заявлена ​​температура замерзання кілька занижена, і кристалізація (помутніння) починається в районі -20 ° С. Однак за іншими характеристиками нарікань немає. Просто цей засіб можна використовувати при температурі, наприклад, до -15 ° С ... -17 ° С і вище. В цілому незамерзайка «Червоний пінгвін» рекомендована до використання в середніх широтах країни з помірним кліматом. З недоліків можна відзначити відносно високу ціну в порівнянні з конкурентами.

Реалізується в стандартній пластмасовій каністрі об'ємом 5 літрів, ціна якої становить в середньому близько 460 рублів.

5

Sapfire Windshield Washer

Незамерзайка Sapfire Windshield Washer випускається на території Російської Федерації для двох мінімально допустимих температур - -20 ° С і -25 ° С. Виробник вказує, що засіб нейтрально до пластикових і гумових деталей, а також до лакофарбового покриття. Тому з його допомогою можна мити фари. До складу засобу входить етиленгліколь, що пом'якшує гумки і нейтралізує полій на склі.

Тестові випробування показали, що реальна температура кристалізації приблизно на п'ять градусів вище заявленої виробником, тобто, відповідно, -15 ° С і -20 ° С. Що стосується ефективності роботи по змиванню бруду, то її можна охарактеризувати як середню. Значні забруднення від бруду, хімічних реагентів, а тим більше маслянистих речовин засіб навряд чи врятує. Але з огляду на його невисоку ціну цим можна знехтувати. В цілому, для нескладних умов експлуатації незамерзайка «Сапфір» цілком підійде. Має приємний свіжий аромат.

Обсяг пластикової каністри становить 4 літри. Ціна однієї каністри становить близько 170 рублів.

6

Hi Gear WINTER WINDSHIELD WASHER

Незамерзайка Hi Gear WINTER WINDSHIELD WASHER широко рекламується і позиціонується як ефективне і недороге засіб. При цьому воно має відносно високу температуру кристалізації, рівну -15 ° С. Лабораторні та дорожні випробування підтверджують соответстветствует дійсності. Має склоомиваюча рідина зимова Хайгір і непогані миючі показники, але не видатні.

До плюсів кошти можна віднести те, що воно має антіобледенітельних властивостями, запобігаючи утворення криги на поверхні стекол і фар. Приємний нейтральний запах, ароматизатор не дратує нюх навіть в довгостроковій перспективі. Багато з автовласників відзначають досить скромний витрата незамерзайки «Хай Гір» при усуненні бруду на стеклах, але ось тільки впорається вона може з завданням при незначних морозах і за умови незначних же забруднень.

У продажу реалізується в стандартній пластиковій каністрі об'ємом 5 літрів. Ціна упаковки становить близько 350 рублів.

7

Motul Vision

Незамерзайка Motul Vision виробляється на території Російської Федерації за ліцензією з Франції. До слова, всі компоненти, крім ароматизатора, російські. Виробник пропонує споживачеві кошти з різними приємними ароматизаторами. Мінімально допустима температура експлуатації відповідно до документацією - -20 ° С.

Лабораторні випробування показали, що оригінальний склад дійсно не замерзає при вказаній температурі. Зимова стеклоомивайка для авто не містить нітратів, амінів, фосфатів, абсолютно безпечно для полікарбонату, може використовуватися для омивання фар. Значення кислотності рН дорівнює 8. Засоби можна охарактеризувати як вище середнього, не залишає розлучень на склі. З недоліків можна відзначити лише високу ціну.

Незамерзайка «Мотюль» реалізується в каністрах об'ємом 2 і 5 літрів, проте остання більш популярна. Так, приблизна її ціна складає близько 700 рублів.

8

Pingo

Зимові склообмивачі Pingo представлені в лінійці двома засобами з ідентичним складом, але різною температурою замерзання. У першого з них заявлена ​​мінімально допустима температура становить -20 ° С, а в іншого аж -30 ° С. Незамерзайка «Пінг» нейтральна по відношенню до лакофарбового покриття автомобіля і його гумових деталей, однак істотний недолік складу полягає в тому, що в довгостроковій перспективі вона негативно впливає на пластикові деталі, зокрема, на полікарбонат фар. Тому використовувати її в машинах з функцією омивання фар не рекомендується.

Лабораторні випробування показують, що заявлена ​​виробником температура відповідає дійсно, і навіть приблизно на один градус випереджає. Тому засіб можна використовувати в умовах значних морозів. Миючі засоби незамерзайки «Пінг» досить хороші, але зі складними маслянистими забрудненнями вона навряд чи впорається.

Обсяг пластикової каністри для обох засобів, в яких вони реалізуються, складає 4 літри. Ціна однієї каністри - близько 400 рублів.

9

Luxe

Незамерзайка Luxe виконана на ізопропіловий-гліколевої основі. Призначена для використання при різних мінімально допустимих температурах, зокрема, -20 ° С і -30 ° С. Є типовий запах Ізопропілов, але цілком прийнятний і не дратує людське нюх. Хоча в умовах тепла рідина може дійсно видавати досить дратівливий запах.

Дорожнє випробування показало, що незамерзайка «Люкс» на склі розводів не залишає, а ось з температурним показником є ​​претензії. Стеклоомиватель з граничним показником -20 ° С приймає полужидкое стан, проте через форсунки склоомивача проходить, а ось та, що повинна витримувати -30 ° С являє собою гелеобразную кашу яка проходить не в кожну форсунку.

Однак найголовнішим недоліком незамерзайки Luxe є її агресивність до полікарбонату. Виконання тестів показало, що на морозі на поверхні фар можуть залишитися хоч і невеликі, але подряпини. Тому даний засіб не рекомендується використовувати в автомобілях з функцією омивача фар.

Всі кошти реалізуються в стандартних пластикових прозорих каністрах об'ємом 4 літри. Вартість однієї каністри становить приблизно 430 рублів.

10

Якщо у вас був досвід використання того чи іншого засобу - поділіться ним в коментарях.

Незамерзайка своїми руками для авто

Оскільки склад зимового склоомивача досить простий, то багато автовласників не готові платити гроші за рідина яку можна зробити своїми руками і не переплачувати за бренд і тару. Тому шукають рецепт як зробити незамерзайку самостійно. Наведемо один з декількох популярних рецептів виготовлення подібної рідини, яка не замерзає навіть при досить низьких температурах, відповідно, її можна використовувати в умовах північних регіонів країни.

Для виготовлення незамерзайки своїми руками найчастіше використовують етанол, оскільки, по-перше, він більш в'язкий і текучий, а по-друге його простіше дістати - в будь-якій аптеці без рецепта. Інший варіант реалізації - каністри об'ємом 1 ... 5 літрів, залежить від виробника. Найчастіше під назвою «антисептичний розчин» реалізується той же 95-ти відсотковий медичний спирт. Можна використовувати його. Далі в розрахунках буде фігурувати саме він. Інший обов'язковий компонент звичайний засіб для миття посуду або стекол.

Така приготована в домашніх умовах незамерзайка гарантовано не кристалізується при температурі -27 ° С. Так, для виготовлення складу вам знадобляться:

  • порожня пластикова пляшка об'ємом 5 літрів;
  • чиста вода об'ємом 3 літри;
  • етанол в обсязі 2 літри;
  • засіб для миття посуду, яка не агресивно по відношенню до пластика, гумі та металу;
  • Білизна синька або таблетки для підфарбовування води в бачку унітаза;
  • в якості парфуму додатково додають одеколон або туалетну воду з приємним запахом, але як зазначено на практиці, це неприємно не тільки водієві, але і пасажирам, тим більше якщо в салоні часто знаходяться діти.

Взявши всі ці інгредієнти змішують в пластиковій каністрі з водою. Спочатку до води додають спирт. Після перемішування потрібно додати невелику кількість засобу для миття посуду і барвник з парфумом при бажанні. Далі потрібно отриманий розчин ретельно збовтати і почекати поки не осяде піна.

Зверніть увагу, що якщо ви плануєте виготовити інший обсяг готової до використання незамерзайки, або використовуєте для цього спирт інший концентрації (наприклад, 70%), то сам алгоритм виготовлення буде тим же, однак зміниться кількість використовуваних матеріалів. Їх відповідне значення необхідно буде перерахувати в пропорційному відношенні. Довідкова інформація наведена в таблиці для спирту 96%.

Температура замерзання готового розчину, ° С Кількість води для приготування 1 літра незамерзайки Кількість літрів води щоб приготувати 5 літрів незамерзаючої рідини
-1 0,97 4,87
-5 0,88 4,42
-10 0,79 3,95
-16 0,72 3,60
-23 0,64 3,21
-29 0,57 2,85
-33 0,49 2,48
-41 0,37 1,88
-51 0,16 0,83

Зауважте що оскільки постійне вдихання парів етилового спирту (в тому чисте і звичайної горілки) в довгостроковій перспективі може привести до стану легкого алкогольного сп'яніння з усіма витікаючими наслідками. До того ж ціна такої склоомиваючої рідини для зими буде значно вище ніж просто купити магазинну незамерзайку. Тому користуватися саморобними засобами чи ні - вирішувати виключно автовласникові.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found