Інструкція по заміні лампочок в передній і задній фарах Шевроле Авео Т300 new

Ключовою особливістю конструкції Chevrolet Aveo T300 є блок-фари. На відміну від звичних освітлювальних елементів, вони об'єднують в собі обидва типи передніх фар, габаритні вогні і, звичайно ж, покажчики повороту. Задня фара складається з 3-х секцій: вгорі стоїть лампочка стопа / габариту, а нижче лампа повороту і заднього ходу, але щоб замінити лампочки в задньому ліхтарі доведеться знімати фару.

Заміна ламп в Chevrolet Aveo T300

Ресурс галогенових ламп, поміщених в блок-фари, дозволяє працювати до 2000-4000 ч при температурі спіралі близько 3000 К. Такі показники стали доступні завдяки використанню парів галогену (йоду і брому). Буферний газ дозволяє підвищити температуру спіралі до потрібного значення.

Що ж стосується задніх ліхтарів, то їх конструкція істотно різниться з блок-фарами. Під одним «кришкою» розташовані лампи:

  • стоп-сигналу;
  • покажчиків повороту;
  • габаритних вогнів;
  • заднього виду;
  • протитуманного світла.

Замінити їх технологічно простіше. Зробити це зможе будь-який автомобіліст без допомоги сервісу і досвідчених механіків.

У таблиці наведено лампи які використовуються в фарах освітлення:

маркування лампочок Авео Т300

Важливо знати

У разі необхідності в установці нової лампи слід запастися чистими рукавичками або серветками. Особливо це стосується передніх блок-фар.

Навіть відбиток пальця на поверхні лампи обов'язково призведе до забруднення поверхні і локальним підвищенням температури. Такі перепади приведуть до зменшення експлуатаційних характеристик і ранньої необхідності в заміні.

Детальна інструкція дозволить зробити заміну ламп в Chevrolet Aveo T300:

заміна лампочок в передній фарі Авео Т300
Заміна лампочки повороту Авео new
Заміна лампочок в задній фарі Шевроле Авео Т300

Окремо розглянемо заміну ламп в противотуманках (ВТФ) Авео Т300 оскільки не у всіх комплектаціях автомобіля протитуманні фари йдуть з конвеєра, в деяких випадках їх потрібно встановлювати самостійно.

Для заміни лам противотуманок знадобляться лампи з цоколем H27 / 881 27 Ватт. Знімати бампер, як при установці ВТФ, не обов'язково, можна обійтися відверненням локера, тому з кожної сторони доведеться викрутити по 4 шурупа (під «зірочку») кріплення арки колеса. Відігнувши підкрилок можна дістатися ззаду до лампочки.

Зняття підкрилки Авео Т300

Кріплення локера передньої арки Шевроле Авео Т300

Або, як варіант, зняти накладки ВТФ і відкрутити противотуманки повністю, щоб витягнути її з бампера.

Зняття ВТФ і заміна лампочки противотуманки Авео Т300

Як проводиться установка протитуманних фар в Chevrolet Aveo T300 можна подивитися на відео:

Установка противотуманной фари Авео Т300


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found