Які гальмівні диски вибрати для Тойота Авенсіс. Номери відповідних гальмівних дисків для Авенсис

На Toyota Avensis встановлюються досить м'які гальмівні диски, завдяки цьому виходить комфортне гальмування з хорошим передбачуваним уповільненням. Оригінальні диски мають непоганий поріг по перегріву, щоб перегріти диск з подальшими наслідками, потрібно дуже добре постаратися. За м'якістю і комфортом ховається один вагомий мінус, це малий термін служби . Диски легко зношуються на сорока тисячах км, хоча з таким же успіхом можуть відходити більше ста км, все звичайно залежить від стилю їзди.

Номери оригінальних гальмівних дисків:

  • Toyota 43512-20600 Диск гальмівний, передній, вартість від 9401 рублів.
  • Toyota 42431-20430 Диск гальмівний, задній, вартість від 8388 рублів.

Зважаючи на високу вартість оригінальних дисків і порівняно невеликого терміну служби, багато власників Toyota Avensis відмовляються від оригіналу на користь альтернативних.

Гальмівні диски Bosch

Німецьке безкомпромісну якість. Bosch виправдовує своє гучне ім'я, випускаючи якісний продукт. Диски від Bosch відмінно гальмують, не гірше оригіналів, а можливо навіть краще. Головний плюс, як і більшості аналогів, це збільшений термін служби в порівнянні з оригіналом. Та й ціна приємно радує, дозволяючи економити вже на етапі покупки.

  • Bosch 0986478583Диск гальмівний вентильований передній, вартість від 2544 рублів.
  • Bosch 0986479243 Диск гальмівний задній, вартість від 1510 рублів.

Гальмівні диски Brembo

Про Brembo багато думок і суджень. Кажуть, що Brembo вже не той, що з китайської збіркою впало якість. Але практика показує, що Brembo залишається в лідерах за якістю і характеристикам. За якістю і комфорту гальмування Brembo не відрізняються від оригіналу , зате пристойно виграють в зносостійкості. До мінусів можна віднести можливу появу биття при перегревах (після відставання пропадає як правило), а також трохи більша схильність до утворення рожевого нальоту при тривалому простої.

  • Brembo 09.6708.10Диск гальмівний передній вентильований, вартість від 1992 рублів.
  • Brembo 08.A338.10 Диск гальмівний, вартість від 1113 рублів.

Гальмівні диски Otto Zimmermann

Самий рекомендований варіант заміни, якщо готові заплатити як за оригінальні диски. В даному варіанті при витратах як на оригінальні диски, ви отримаєте характеристики по гальмуванню в рази краще . Тут і якість гальмування, і комфорт, і стійкість до перегріву. Ну а головне - велика кількість позитивних відгуків тих, хто вже встановив собі такі диски. Як варіант заощадити: з огляду на те, що основне навантаження йде на передню вісь, то можна вперед ставити Otto Zimmermann, а на задню Bosch або Brembo. При такому варіанті ви практично не втрачаєте в якості гальмування.

  • Otto Zimmermann 590.2563.00(з перфорацією 590.2563.52) - Гальмівні диски передні, вартість від 3913 рублів.
  • Otto Zimmermann 590.2582.00 - Гальмівні диски задні, вартість від 1463 рублів.

Ціни вказані для Москви і області станом на зиму 2016.