Порівняння ламп H7 Goodyear, Bosch і Philips. У чому різниця крім ціни

Хороші лампи в автомобільних фарах є запорукою безпеки на дорозі деколи не менше, ніж ті ж колодки і шини. Тому відповідальні водії намагаються купувати лампи відомих брендів, незважаючи на високу ціну. Але, якщо зробити порівняльний тест і почитати відгуки, то ви зрозумієте, що не завжди найкраще - це найдорожче.

Так, кожен виробник намагається робити яскраві упаковки з красивими багатообіцяючими показниками ефективності і збільшеннями до яскравості. Зараз все частіше на ринку, крім стандартних серій, у кожного з відомих брендів можна знайти модифікації зі збільшенням ефективності на 60, 90 і навіть 150%. Такі модифікації обіцяють збільшену довжину світлового променя, що гарантує більш раннє виявлення перешкоди на шляху. Це надає водієві більше часу для здійснення маневру. Такі лампи особливо актуальні в далеких поїздках в темний час доби.

Порівняно недавно ринок автоламп поповнився ще одним відомим брендом - Goodyear. Щоб зрозуміти, наскільки хороший новий продукт цього бренду, порівняємо його серію ламп More Light з аналогами інших, не менш відомих брендів. Розглянемо характеристики лампи Н7 Goodyear More Light, наприклад, в порівнянні з моделями від Philips і Bosch, мають теж збільшений світловий потік.

Якщо вам цікаво які лампи показують кращий результат і чи є різниця в ефективності при різної вартості, то читайте статтю до кінця. Щоб довести, що популярне і дороге - не запорука якості, був проведений порівняльний огляд таких моделей:

Назва ламп Відмінна особливість Ціна за 2 шт., Руб.
Bosch H7 Plus 90 Кращий показник освітлення, але сильно гріються і багато підробок 1000
PHILIPS H7 VISION PLUS 60% Середній показник по освітленості і терміні служби 980
Goodyear Н7 More Light Велика сила світлового потоку і не тьмяніють, але трохи поступаються за показниками освітленості бічних зон 440

Всі вони знаходяться приблизно на одному рівні по світлосилі і за якістю, а ось за ціною і попиту різниця є.

Bosch Plus 90

Серія Plus 90 з'явилася у Bosch ще з кінця 2009 року. На око реальних + 90% яскравості ви не помітите, адже це не в порівнянні з конкурентами, а зі своєю продукцією стандартних ламп. У порівнянні зі стандартним світлом різниця дійсно є - це колір випромінювання, кут, чіткість кордону. В добре налаштованої фарі основне освітлення направлено по центру. Вимірювання сили светопотока ламп Bosch H7 Plus 90 в середньому становить 32 KLux, яскравість - 1500 лм, заявлена ​​температура світла - 3250К.

До переваг можна віднести те, що вони мають хороший щільний потік перед собою, який непогано захоплює узбіччя. Мають один з кращих показників освітлення правого боку - 30 940 кд для ближньої зони і 14 500 кд в дальній зоні.

Як світять лампи Bosch h7 Plus 90

Здавалося б, такі показники цілком заслуговують своєї чималої ціни (1 000 рублів за дві штуки), проте, крім позитивних моментів, не обійшлося і без недоліків.

Величезним мінусом є сильне нагрівання, що безсумнівно впливає на скло фари (помутніння гарантовано). Через такого нагріву через півроку помічається відшаровування блакитною фарбою на кінчику лампи. Також з часом світло цих ламп стає менш білим і жовтіє. Найбільше засмучує, що можуть траплятися підробки або шлюб, який відслужить менш, ніж півроку (близько 8 тис. Км).

PHILIPS VISION PLUS + 60%

Відмінних заявлених переваг ламп Philips H7 3250K Vision Plus + 60%, в порівнянні з іншими, немає, тільки загальні маркетингові висловлювання щодо дальності освітлення. У порівнянні зі стандартними збільшеннями в щільності світла помітна відсотків на 20.

При вимірах тест показав хороший світловий потік - 1450 лм. Колірна температура - 3250K (жовтувато-біле світло), як і вказується на упаковці. Щодо освітленості узбіччя результати поступаються тим, що показали лампи Бош. А саме: освітленість ближньої зони склала 27 375 кд, а в далекій - 13 375 кд. Це цілком гідно, адже вкладається в норму. Якщо порівнювати з іншими галогенками лампочок Філіпс, то результат вище, а щодо конкурентів все ж програє. Хвалять ці лампи по освітленості лише щодо Valeo або GE.

Як світять лампи Philips H7 Vision Plus +60

Робота в фарах показує чітку світлову кордон і досить яскраве світло. Тільки от побачити перешкоду далеко, якщо на ньому немає светоотражающего покриття, досить сложно.Такіе середні результати по яскравості позитивно позначаються на їх ресурсі. В середньому служать не менше 10 000 км (виходячи з тривалості роботи по 3-4 години в день), що виходить близько 1,5 року роботи, хоча часто відзначається і набагато менший ресурс (3-4 місяці). Ціна - 980 руб. за комплект з двох штук.

Goodyear Н7 More Light + 50%

Виробництво автомобільних ламп під брендом Goodyear почалося не так давно. Відповідно довіряють трохи водіїв, адже звикли бачити тільки шини або склоочисники. Проте заявлені характеристики і позитивні відгуки дозволяють зробити висновок, що непопулярний товар не означає поганий. Навпаки, це можливість заощадити і при цьому бути точно впевненим в якості товару.

За результатами виміру світлового потоку лампи Goodyear перевершили показник лампочок Philips Vision Plus і показали близько 1538 Люмен . Колірна температура ламп комфортна для очей - 3400 K. Тому вони добре проявляють себе як в суху погоду, так і при освітленні мокрого асфальту (світло лампи біліший в порівнянні зі стандартними серіями). Непогані показники лампи Goodyear H7 More Light і щодо висвітлення узбіччя. Так освітленість ближньої зони - 25 478 кд , а далекої - 12 720 кд , що цілком відповідає європейським нормам ECE R37.

При експлуатації в рефлекторних фарах Goodyear More Light формують чітку світлову кордон, а сам світ, як ближній, так і дальній, яскравий і дозволяє видали побачити знак або перешкоди в темний час доби. За показниками яскравості ці лампи краще відсотків на 20 в порівнянні із заводськими.

Як світять лампи Goodyear More Light

Перевага даних ламп не тільки в ціні, а коштують вони 220 рублів за 1 шт., Але і в застосуванні особливих технологій при виробництві. У галогенних лампах Goodyear More Light збільшений тиск в колбі і змінена геометрія спіралі. Також використовується кварцове німецьке скло з UV-фільтром , який захищає фари від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання. Це дозволяє не втрачати світлових характеристик - скло не мутніє протягом усього часу. Термін служби у цих ламп гідний, який можна порівняти з Philips - близько 10 тис. Км .

Лінійка ламп Goodyear пропонує безліч альтернатив стандартним лампам. Наприклад, лампи з великим терміном служби «Long Life» складають гідну конкуренцію такий же серії у Бош (Bosch Longlife Daytime) і Філіпс (Philips Lifetime x4). Є лампи «Super white» з ефектом ксенону, які максимально імітують денне освітлення і від них не втомлюються очі в далекій дорозі. Повний список пропонованих ламп дивіться в каталозі. Єдине, що при цьому всім може бентежити, - виробництво Китай. Але в цій країні вже давно налагоджено виробництво більшості топових європейських і американських фірм.

Отже, якщо потрібен якісний товар за доступну ціну, то при виборі нових ламп для фар свого автомобіля варто придивитися до менш дорогим, але не менш якісним лампам Goodyear.