Інструкція як зняти і замінити рульову рейку на Тойота Авенсис 2-го покоління

Профілактичний огляд рульової рейки - кращий спосіб зберегти її працездатність і уникнути дорогого ремонту. На жаль, далеко не всі власники Toyota Avensis знають про це або намагаються не забути провести регулярну діагностику.

На можливі несправності в роботі рульового механізму можуть вказувати наступні фактори:

Заміна рульової рейки Toyota Avensis Т250
  • труднощі, які відчувають під час керування автомобілем;
  • слід масла під машиною;
  • шуми, що супроводжуються вібрацією;
  • корозія штока;
  • поява люфту рейки;
  • текти навколо сальників.

Необхідність в ремонті може визначити лише фахівець і досвідчений водій. Що ж стосується заміни, то цей захід хоч і призведе до великих витрат, але дозволить забути про рульовій рейці на кілька років точно. Чому саме так? Справа в тому, що проблеми в роботі механізму напевно зачепили всі супутні деталі. Ремонт дозволить на час позбутися від проблеми. Через кілька місяців вона знову заявить про себе і потребують нових грошових вливань.

Ціна ремонту і послуг із заміни може бути різна. У багатьох сервісах ціна обох видів робіт не менше 65-и у.о. Незважаючи на відчутну складність, зняття і подальша установка може бути виконана і самим власником.

Інструменти напевно знайдуться на полицях в гаражі, а необхідна інформація, включаючи важливі примітки та рекомендації, може бути взята з цієї інструкції:

як зняти рульову рейку Авенсіс


Заміна рульової рейки на Авенсіс
демонтаж рульової рейки Авенсіс з різними двигунами

Установка нової рульової рейки

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found