Заміна ременя ГРМ і гидрокомпенсаторов на двигуні AHU Фольксваген своїми руками. Заміна ГРМ на Volkswagen з двигунами AHU

Міняти ремінь ГРМ на «німцях» десь 90-120 тис. Км. На моєму авто якраз настав виконати цю процедуру. Купив все необхідне, знайшов гараж і приступив до роботи.

Установка авто в сервісне положення і заміна ременя

Перше, що потрібно зробити, це вийняти поворотники, не забудьте про пружину кріплення. Після того, як поворотники зняті, можна побачити третій болт кріплення фари, фари теж знімаємо.

Тепер знімаємо радіатори (помітив, що гниють, треба міняти). Морду потрібно перевести в сервісне положення, зняти радіатор кондиціонера, продовжуємо розбирати далі, і для того, щоб зняти кожух ГРМ знадобиться послабити натяжна ролик.

заміна гидрокомпенсаторов

Так як я ще захотів поміняти гидрокомпенсатори, довелося розкрити клапанну кришку, ще зняти распредвал, і збити шків, колінвал я виставляв в положення ВМТ.

Оскільки знімача для шківа під рукою не виявилося, вирішив збити його, для цього знадобилося зняти першу кришку ліжку распредвала.

збірка

Коли розберемо все, потрібно ретельно почистити і зібрати назад. Тепер акуратно вставити гидрокомпенсатори і встановити ставимо распредвал.

Збираємо все назад. Встановлюємо ремінь генератора, «все готово» подумав я. Уже зібрав назад, поставив клапанну кришку, прокладку, натягувач, нижні кожухи, і гідромуфту.

Тепер пробую запустити, запускаю, що не схоплює ...

Пару спроб ще, дим валить спереду! У мене паніка. Повернувся додому глянув, в інтернеті, що могло стати причиною, не знайшов. Свій косяк зауважив тільки вранці.

Для того, що б замінити шків гідромуфти його потрібно зупинити. Я зупинив і забув про стопор, в результаті ремінь ковзав і димів.