Заміна рульової тяги Toyota Corona / Caldina - інструкція з керівництва по ремонту

Рульова тяга - одна з найважливіших частин рульового приводу Toyota Corona / Caldina. Її несправність призводить до дискомфорту в результаті появи сторонніх шумів і ускладнень в управлінні автомобілем.

Діагностика неполадки тяги рульової рейки

Заміна рульової тяги Toyota Corona / Caldina

Навіть недосвідчений водій зможе визначити проблеми в роботі рульової тяги. У цьому допоможуть наступні ознаки:

  • стуки та інші сторонні звуки під час використання керма;
  • відчутні вібрації в рульовому колесі;
  • поява люфту керма;
  • складності при використанні рульового колеса.

В якості додаткової міри по діагностиці можна зробити наступне: виставити автомобіль уздовж прямолінійної траєкторії, а потім спостерігати за його поведінкою під час руху з фіксованим положенням керма. Якщо машина відхиляється від наміченого курсу, то наявність проблеми незаперечно.

Ремонт або заміна рульової тяги

Виробники, як і абсолютна більшість опитаних фахівців, категорично не рекомендують проводити ремонтні роботи і намагатися реставрувати кермові тяги. Ефективність цієї процедури занадто низька. Незабаром після її виконання поломка знову заявить про себе, а може і призведе до гірших наслідків.

Єдино вірним рішенням виявиться заміна рульової тяги Toyota Corona / Caldina. Варто нова деталь буде не так вже й дорого - не більше 10 доларів. Встановити її зможе будь-який водій, скориставшись докладною інструкцією і попередньо ознайомившись з процедурою зняття і подальшої установки рульового механізму.

Дізнатися докладніше про алгоритм і отримати корисні рекомендації ви зможете з наступного інформаційного матеріалу, створеного виробниками автомобіля Toyota Corona / Caldina (описана процедура заміни після зняття рульового механізму):

заміна рульової тяги - інструкція$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found