Амортизатори для Лада Веста

Амортизатори для Лада Веста не мають відмінностей в залежності від комплектації автомобіля. Виробник оригінальних комплектуючих - Скопинський Автоагрегатний Завод (СААЗ). На передніх і задніх колесах Vesta встановлені стійки амортизатора з газовим наполненіем.Оні мають певні переваги перед масляними та газо-Олійно амортизаторами. Конструкція даних деталей має характерні L-образні важелі і стійки стабілізатора. Відповідно до думки багатьох водіїв, посадка Вести трохи занизька. Тому часто вдаються до використання проставки під амортизатори.

Передні амортизатори для Вести

Передні амортизатори Lada Vesta мають деякі відміну (лівий і правий), тому у кожної запчастини свій оригінальний артикул. Це обумовлено особливостями конструкції автомобіля. Але при цьому, їх габарити однакові. Більшість відгуків про рідних амортизаторах Вести позитивні. Відзначається, що при помірній і спокійній їзді вони служать досить довго, не скриплять і не стукають. У той же час, деякі водії скаржаться на те, що вони працюють досить шумно. Як варіант, пропонується модернізувати рідні стійки, замінивши заводські клапана.

Артикул Діаметр штока, мм Діаметр корпусу, мм
8450006745 (лівий) 20 мм 48.5 мм
8450006744 (правий)

Дані комплектуючі є ексклюзивними для Вести, і на інших автомобілях не застосовувалися, тому поставити аморти від якоїсь іншої Лади немає можливим, доведеться купувати оригінал або шукати аналог пропонований іншими фірмами.

Аналоги передніх стійок амортизаторів для Lada Vesta

Все більшою популярністю користуються численні замінники заводських компонентів. Причина, звичайно ж, великий асортимент, серед якого можна вибрати більш посилені або менш гучні амортизатори.

Виробник Артикул Ціна, руб.
Finwhale 13081GR (прав.), 13082GL (лев.) 2000
Trialli AG01365 (прав.), AG01164 (лев.) 2800
Stellox 4214-0108-SX (прав.), 4214-0107-SX (лев.) 2300

Задні амортизатори на Весту

Основна відмінність задніх амортизаторів Вести від передніх в тому, що в підвісці вони встановлені окремо від пружин. В цілому ж, за своїми характеристиками і якістю виробництва вони схожі, оскільки мають одного виробника. Також, тут немає поділу на правий і лівий. Задні амортизатори, як і передні, раніше не застосовувалися на інших автомобілях Лада, так як були спеціально сконструйовані для даної машини.

Артикул Діаметр штока, мм Діаметр корпусу, мм
8450006786 12.5 мм 42 мм

Замінники задніх амортизаторів на Весту

Багато водіїв використовують аналоги задніх амортизаторів Вести для апгрейда автомобіля, і підвищення робочих характеристик.

Виробник Артикул Ціна, руб.
Finwhale 25057GU 1100
Pilenga SH-P 2712-G 1900
Trialli AG 01515 1500
Амортизатори Finwhale 25057GU

Finwhale 25057GU

Амортизатори Pilenga SH-P 2712-G

Pilenga SH-P 2712-G

Амортизатори Trialli AG 01515

Trialli AG 01515

Які амортизатори на Ладу Весту купити? Звичайно ж, найбільш оптимальним варіантом, який рекомендує виробник, будуть оригінальні амортизатори. Але з огляду на їх деякі недоліки, і трохи завищену ціну, найкраще купити стійки від перевіреного виробника Finwhale. Їх характеристики не гірша за оригінал, і вони добре підходять для Вести. Дуже популярні серед власників Вести і амортизатори від російської компанії Демфі. Але як показує практика, вони мають не дуже хороші характеристики, і вже до 20 тис. Км пробігу починають стукати і приходити в непридатність.

Також, набирають популярність амортизатори компанії Асом, розроблені спеціально для Вести. На ринку вони відносно недавно, тому придбати їх можна тільки у офіційних дистриб'юторів. Вони мають більший діаметр штока і корпусу, що позитивно впливає на ресурс роботи. Можна встановлювати з оригінальними пружинами і опорами. У порівнянні зі штатними, амортизатори Асом мають поліпшені ходові якості.

Коли міняти амортизатори на Весті?

За регламентом ТО Вести, всі деталі передньої і задньої підвіски (в тому числі і амортизатори) повинні перевірятися на кожному плановому ТО. Змінюються ж вони залежності від стану. Явними ознаками необхідності їх заміни є стук в підвіски, і / або просідання автомобіля. В середньому ж, амортизатори Вести виходжують до 30 - 35 тис км.