Інструкція як розібрати генератор Тойота Корона / Калдина для перевірки і ремонту. Заміна деталей генератора на Corona / Caldina

Вартість генератора для Toyota Corona / Caldina варіюється від 50 до 150 у.о. У цьому ціновому діапазоні можна підшукати робочу збірку оригінальної деталі, що побувала у вживанні, або б / у аналога. При виявленні поломки генератора багато власників моделі Corona відразу ж шукають нову запчастину, щоб повністю замінити що вийшла з ладу. Однак додаткова діагностика може істотно заощадити кошти.

Заміна деталей генератора Toyota Corona / Caldina

Для того щоб її провести потрібно зняти генератор і розібрати його на складові. Потім перевірити справність наступних елементів:

  • ротор;
  • статор;
  • щітки;
  • випрямний блок;
  • підшипники.

Якщо один з них пошкоджений, тоді можна вирішити проблему з роботою генератора його заміною. Вийде це набагато дешевше, що буде важливим зауваженням для багатьох власників Toyota Corona / Caldina.

Кожна з перевірок потребують спеціальних інструментів і знання алгоритму. Не завадить і акуратність, адже будь-яке грубе дія може назавжди пошкодити обследуемую деталь. Важливою інформацією для розбирання генератора виявляться практичні поради від виробників автомобіля.

Знайти опис алгоритму розбирання, перевірки і складання, ви зможете в представленому матеріалі. У ньому ж знайдеться корисна інформація по заміні внутрішніх деталей, обстеження яких призведе до знаходження несправностей.

Звернемо увагу на те, що проблеми в роботі деталей відображаються на робочому ресурсі інших елементів. Тільки повна заміна генератора дозволить уникнути ремонту в найближчому майбутньому. Установка нових запчастин може вирішити проблему надовго тільки в тому випадку, якщо самостійна діагностика буде абсолютно вірною.

розбирання генератора корона / калдина
деталі генератора
перевірка генератора
перевірка щіткового вузла і діодного моста генератора Калдина / корона

збірка генератора Тойота Корона / Калдина$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found