Перевірка і заміна масла в коробці передач Chevrolet Aveo new T300

Своєчасна діагностика вбереже КПП Chevrolet Aveo T300 від критичних поломок і подальшого ремонту, який влетить в копієчку. Рекомендується перевіряти рівень робочої рідини після того, як лічильник автомобіля набере 30 тис. Км пробігу. Повна заміна масла, згідно з думкою розробників, повинна проводитися після значення - 150 тис. Км.

В умови великих міст і складних типів ландшафту рух на дорозі характеризується високими навантаженнями на коробку передач. Варто забути про запропоновані регламенти та збільшити частоту перевірки робочої рідини.

Перевірка і заміна масла в коробці Chevrolet Aveo New T300

Перевірка, долівка і заміна масла в КПП Chevrolet Aveo T300

Детальна діагностика доступна завдяки послугам спеціалізованого сервісу. Але при цьому завжди залишається спосіб заощадити і самостійно протестувати коробку передач, а потім виконати долівку або поміняти масло.

Що для цього знадобиться:

  • сама робоча рідина;
  • чиста ганчірка;
  • воронка;
  • діагностичне обладнання (або датчик в бортовому комп'ютері);
  • ключ (або торцева головка на «11»).

Про вибір правильної робочої рідини для Chevrolet Aveo T300 можна дискутувати досить довго. Незмінним фактом залишаються рекомендації дані заводом-виробником. Оптимальний варіант - напівсинтетичне масло DexronVI. Воно дозволяє уникнути небезпечних несправностей і швидкого виходу з ладу АКП.

Як тільки все необхідне виявиться під рукою, включаючи кілька годин вільного часу, можна приступати до справи, скориставшись наступною інструкцією:

перевірка рівня масла в коробці Авео Т300


долив трансмісійної жіткості в коробку Шевроле Авео нью
Заміна масла коробці передач Авео Т300

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found