Коли потрібно міняти?

Як і на більшості автомобілів Лада на Lada Largus використовується два види паливних фільтрів: тонкого і грубого очищення. Обидва вони вбудовані в паливний модуль бензонасоса як на Ларгус 16-ти клапанними двигунами так і з 8-ми. Окрема заміна виробником не регламентується, тільки повністю в зборі.

Фільтр тонкого очищення на Ларгус встановлений в модулі також, як і на Рено Логан. У цих моделей загальна платформа і однакове складне рішення конструкції системи очищення палива. Але ресурс фільтрів тонкого очищення в Європі більше, за рахунок більш якісного бензину. І якщо для основний фільтр змінюється тільки модулем, то фільтр-сітку бензонасоса можна як мінімум почистити (промити) або ж підібрати підходящий по кріпленню аналог. Така процедура продовжить термін служби і бензонасоса, і фільтра тонкої очистки палива. Тому розглянемо який можна купити паливний модуль і фільтр-сіточку (так званий памперс).

Де варто паливний фільтр Лада Ларгус

Визначити, де знаходиться паливний фільтр лада Ларгус нескладно. Базова комплектація Лада Ларгус має на увазі використання єдиного паливного модуля для очищення палива для двигуна об'ємом 1,6 МТ. Він монтується в паливному баку і має доступ із салону під заднім сидінням.

В каталозі АвтоВАЗ, паливний модуль електробензонасоса для Lada Largus має оригінальний номер: 172024388R. Сам же фільтруючий елемент - це спеціальний папір, він не продається окремо і не має свого номера.

Паливний фільтр на Лада Лагрус - артикул і розміри

Весь модуль електробензонасоса продається в зборі з паливним фільтром тонкого і грубого очищення і стоїть він в оригіналі дорогого, як для авто вітчизняного виробництва. Технічні параметри вказані в таблиці нижче.

Розміри паливного фільтра тонкого очищення Lada Largus
Зовнішній діаметр, мм Довжина, мм Сила струму до, А Напруга, Вт Тиск, пси Тиск, бар
134 198 4,4 12 50,75 3,5

На ринку є аналоги більш дешевих виробників.

Виробник Артикул Ціна, руб.
Henko MV-PFA18 2515
Ween 192-0001 3851

Фільтр грубої очистки (сітка)

Паливний фільтр грубої очистки представляє собою сітку з полімерного матеріалу в модулі електробензонасоса, встановленого в паливному баку автомобіля.

Фільтр паливний Лада Ларгус грубої очистки так само продається в зборі з модулем електробензонасоса і не має свого оригінального номера.

Але такі сіточки є в продажу різних виробників, так, наприклад, виробник Francecar пропонує таку сітку під номером: FCR210141. Її то найчастіше і набувають власники Ларгус.

Ween 192-0001

Ween 192-0001

Renault 172024388R

Renault 172024388R

Коли потрібно міняти?

Автовиробник заявляє, що на Ларгус паливний фільтр тонкого очищення розрахований на весь термін служби бензонасоса автомобіля, а моторесурс самого Лада Ларгус, знову ж за твердженням АвтоВАЗ, становить 160 тисяч кілометрів.

Один з найближчих родичів - Рено Логан має моторесурс двигуна до 300000 км., А заміна паливного фільтра згідно ТО відбувається кожні 50000 - 60000 км пробігу.

Отже, заміна паливного фільтра Ларгус тонкого очищення в більшості випадків вимагає заміни до 100 тисяч кілометрів, а фільтр грубої очистки здатний прослужити не більше 35-45 тис. Км. пробігу. Тільки міняти або чистити вибір за вами.

Паливний модуль Ларгус

Як поміняти паливний фільтр Лада Ларгус

Розглянемо докладно, як замінити паливний фільтр на Ладі Ларгус:

  1. Спочатку знімаємо задній ряд сидінь.
  2. Демонтуємо кришку технологічного отвору.
  3. Разжимаем фіксатор клем.
  4. Зняти паливопровід.
  5. Акуратно за допомогою щипців або плоскогубців відкрутити кільце фіксації.
  6. Дістати модуль з паливним фільтром Лади Ларгус, замінити його новим зразком і зібрати все в зворотному порядку.
Під час складання дуже важливо не забути одягнути фішки, щоб насос початку нормально працювати. Також необхідно закручувати кільце фіксації паливного модуля не з великим зусиллям. Незважаючи на щільність матеріалу, він може дати тріщину, якщо його перетягнути.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found