Інструкція як відрегулювати зазори клапанів на Тойота Корона / Калдина. Регулювання клапанів Toyota Corona / Caldina своїми руками

Діагностика зазорів клапанів бензинового двигуна Toyota Corona / Caldina проводиться кожні 20-30 тисяч кілометрів (для дизельного - 40 тис. Км). Така профілактична міра дозволяє власникам позбутися прискореного зносу ключових деталей двигуна і не допустити втрати його потужності.

Виняток із правил - прояв характерних ознак, що свідчать про відхилення зазорів від покладеної норми:

  • металевий стукіт під час роботи двигуна;
  • зниження потужності Toyota Corona / Caldina;
  • складність запуску двигуна в холодну пору року.

Якщо будь-який з них проявляє себе, необхідно відразу ж оглянути двигун або ж звернутися в сервіс за допомогою в діагностиці неполадки. Варто розуміти, що ця процедура не з дешевих, як і сама регулювання зазорів в разі виникнення її необхідності.

Попри запевняння власників Toyota Corona / Caldina переконатися у відповідності з нормами можна і без сторонньої допомоги. Для цього слід врахувати наступні нюанси:

  • незалежно від того виконується перевірка або регулювання двигун повинен знаходитися в «холодному» стані;
  • під час роботи варто обережно поводитися з інструментами і деталями автомобіля, щоб уникнути супутніх ушкоджень і неприємних сюрпризів у майбутньому (наприклад, надмірний вигин дроту, що виходить від свічок запалювання, призведе до його внутрішнім пошкоджень);
  • не варто налаштовувати клапани, якщо при огляді з'ясується, що всі вони мають ідеальний зазор.

Засвоївши ці прості правила, можна перейти до вивчення докладного алгоритму роботи за допомогою відповідної інструкції. У ній ви знайдете не тільки опису послідовності дій, а й важливі рекомендації від виробника. Ознайомитися з нею можна далі:

Зняття кришки клапанів Тойота Корона / Калдина


Перевірка зазорів клапанів Корона / Калдина
Регулювання клапанів Toyota Corona / Caldina - інструкція
Установка клапанної кришки двигуна Корона / Калдина

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found