Заміна зчеплення Тойота Королла. Інструкція як поміняти зчеплення на Королле

На автомобіль Тойота Королла (і Ауріс) 2007-10 року встановлюють однодискове зчеплення сухого типу з центральною диафрагменной пружиною. Коли зчеплення виходить з ладу, рекомендується міняти відразу всі його елементи : (ведений і ведучий диски, підшипник вимикання зчеплення). Це мотивується тим, що заміна зчеплення Тойота Королла - не найпростіша процедура, а якщо в зчепленні вже щось зламалося, то і ресурс інших деталей зчеплення знижений. Тобто, помучитися з заміною зчеплення і помінявши тільки один несправний компонент, не варто дивуватися, якщо після відносно невеликого проблема знову виникнуть проблеми з зчепленням, але вже через інший деталі.

Схема зчеплення Тойота Королла

Схема зчеплення Тойота Королла

Причини несправності зчеплення Тойота Королла

Веде зчеплення - неповне вимикання зчеплення може бути з багатьох причин. Серед них може бути зменшений хід педалі зчеплення, витік рідини ГТЦ, перекіс натискного диска і деякі інші.

Буксує зчеплення - неповне включення зчеплення також не має однозначної причини. Тут може бути замаслення фрикційних накладок веденого диска, поверхонь маховика і натискного диска, підвищений знос або перегрів фрикційних накладок веденого диска, відсутність вільного ходу педалі зчеплення або заїдання приводу зчеплення.

Ривки при роботі зчеплення - можуть викликані підвищеним зносом, замасливанием або ослабленням фрикційних накладок веденого диска, а також пошкодженням поверхні натискного диска.

Підвищений шум при виключенні зчеплення - говорить про знос, пошкодження або витоку мастила з підшипника, поломки або зниженні пружності демпфера веденого диска виключення зчеплення або фіксує пружини вилки виключення зчеплення, поломки пластин, що з'єднують натискний диск з кожухом.

Що знадобиться для заміни зчеплення Королла:

  • ключ на 11 (торцева головка буде зручніше);

  • викрутка;

  • оправлення для центрування веденого диска.

ЗНЯТТЯ І УСТАНОВКА СЦЕПЛЕНИЯ ТОЙОТА Королла

Для заміни доведеться зняти коробку передач Тойота Королла. Далі як поміняти зчеплення повідає інструкція нижче:


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found