Інструкція як замінити масло в роздавальної коробці Сузукі Гранд Вітара

Рекомендований період заміни масла в роздавальної коробці Suzuki Grand Vitara - раз в 3-тю року або кожні 40-45 тисяч кілометрів. Цього цілком вистачить для помірної експлуатації автомобіля. Для більш важких умов варто подбати про профілактичну перевірку рівня робочої рідини і визначення її якості.

Навіщо потрібна проміжна діагностика?

Заміна масла в роздавальної коробці Suzuki Grand Vitara

Знос трансмісійного масла становить серйозну небезпеку не тільки для роздавальної коробки, але і для КПП в цілому. Рідина, яка може, поява надмірної кількості продуктів зносу, інші види забруднення, викликані неуважністю під час заміни масла - все це призведе до зниження ефективності робочої рідини і негативно відіб'ється на роботі автомобіля в цілому.

Періодична перевірка дозволить своєчасно визначити проблему і усунути її шляхом повної заміни масла в роздавальної коробці Grand Vitara. Крім того, огляд допоможе виявити текти на ранніх стадіях її появи і вжити заходів по відновленню герметичності коробки.

Що знадобиться для заміни масла?

Для того щоб зробити долівку або повну заміну робочої рідини в роздавальної коробці досить тих інструментів, які напевно є у кожного автолюбителя. На додаток до них варто підготувати ємність для злиття старого масла, а також шматочки тканини, які можуть знадобитися в процесі. Не зайвим виявиться герметик, який дозволить надійно закрити отвори і вберегти деталь від проникнення всередину вологи і бруду.

Що стосується типу та обсягу трансмісійного масла, то виробники рекомендують заливати не менше 1,5 л API GL-4 75W-90. Про його аналогах можна поцікавитися у бувалих водіїв, які напевно знайшли ще кілька можливих варіантів.

Останнім, що варто зробити перед заміною, це ознайомитися з детальною інструкцією для автомобіля Suzuki Grand Vitara. Знайти її ви зможете далі:

Інструкція по заміні масла в раздатке Гранд Вітара


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found