Слабкі місця в Шевроле Ниви. Найбільш можливі перші несправності і хвороби Chevrolet NIVA (Шніва)

Слабкі місця Шевроле Нива

Шевроле Нива - це звичайна Нива яка піддалася модернізації з багатьма поліпшеннями в комфорт і зручність. Але головні проблеми та слабкі місця, зокрема трансмісія і двигун - так і не вирішені. Шніву лають 99% колишніх її власників, а хвалять тільки ті, хто купив її нещодавно.

Дилери часто не роблять передпродажну підготовку тому такі косяки як скрипучі ДЗ і недотягнутого болти, сприяють багатьом можливим несправностей Шеви Ниви вже на перших тисячах кілометрів пробігу. Так що після покупки краще відразу змастити замки і петлі дверей (сухі), а заодно і підкрутити всі гвинти.

Мінуси двигуна на Шевроле Нива

На розгоні тупувата. Можуть потекти сальники вже на 30 тисячах пробігу, по гарантії можуть поміняти якщо буде масло на всі боки летіти, а тільки вологі не чіпають. Кондиціонер хоча і працює без проблем, але з його включенням падає і так невелика потужність движка. У місті непомітно, а ось по трасі різниця помітна. Також збільшена витрата палива, але що витрата, що слабка динаміка усуваються хорошою прошивкою. Мотор, в общем-то, надійний, хоч і слабенький, до 250 тисяч цілком прослужить лише, як і, всім ВАЗам після 100 тис. Потрібна ревізія.

Недоліки системи охолодження

Досить поширеною болячкою Шевроле Ниви є бачок з антифризом. Через рік експлуатації розширювальний бачок тече і доводиться міняти по гарантії. На деяких Нивах, буває помпи може не вистачити і до першого ТО.

Слабкі місця ходової на Шніве

Щодо слабких місць Chevrolet Niva в ходової частини то тут: кульові опори, сальники, деталі рульової трапеції, реактивні тяги, а так само варто приділити увагу маточини. Багато випадків, що по гарантії після 30 тис. Пробігу звертаються власники з приводу заміни переднього підшипника. Треба постійно стежити за люфтом і підтягувати. Рідні стійки теж недовго проживуть. З Шрусамі так само легше, не люблять вони великих навантажень, часто рвуться пильовики.

мінуси трансмісії

Слабкі хрестовини на карданном валу. Разом з підшипниками вони є найслабшим місцем Шеви Ниви. Самі кардани теж слабенькі. Через шліцьових виникає вібрація.

Проблеми з електрикою на Chevrolet Niva

Можуть відмовити склопідйомники вже вперше півроку експлуатації, але благо це рідкість. Генератор, його ремінь і стартер пропрацюють так само не довго. Бувають випадки, що в перший рік експлуатації, генератор, міняють по гарантії. Коли авто стоїть під нахилом бреше датчик рівня палива. Електронний ДУТ варто типу реостата, в ньому то і весь косяк. Проводка вентиляторів охолодження сильно піддається впливу зовнішнього середовища, так що частенько можуть палити запобіжники.

Проблеми з фарами

У передніх фарах габаритні лампочки плавлять корпус (краще відразу ставити світлодіоди).

Недоліки вихлопної системи

Каталізатор можна швидко угробити буквально кількома заправками поганим бензином, хоча в цілому вихлопна система служить 50-60 тис.

Слабкі місця кузова

Сильно піддається корозії, особливо арки коліс - майже нова машина може згнити вже в третій або четвертий рік експлуатації. Подряпини буквально через кілька днів починають покриватися іржею. Лізе фарба на пластиці.

Проблеми в салоні Шевроле Ниви

Наступний хворе місце Шніви - шумоізоляція, вірніше її повна відсутність. На швидкості після 100 км / год відчуття що двигун і раздатка знаходяться в салоні. Багато хто скаржиться на сторонні запахи, які затягує в салоні.

Одне радує, що на Шеви Ниву запчастин в магазинах навалом, тому всі хвороби Ниви Шевроле можна вилікувати, але дуже багато браку і лівака. Хоча в цілому, кому як пощастить, у кого-то вона їздить роками і не вимагає практично ніякого уваги, іншим же не щастить і постійно щось в ній сиплеться. Все ж чудес від неї чекати не варто. Машина цілком собі непогана, найближчий конкурент Дастер, але з цінового діапазону краще машини по співвідношенню ціна / зручність годі й шукати. Хоча від того що вона наша, вітчизняна, доведеться прикладати руки, і не переоцінювати її можливості. Як правило, всі слабкі місця на Шевроле Нива, проявляться в гарантійний період і дилер без проблем все косяки виправляє.

Факти про Шевроле Нива - плюси і мінуси

Вище представлені найбільш часто зустрічаються проблеми. Насправді ж їх набагато більше. Тому, читайте в коментарях нижче відгуки реальних власників Ниви Шевроле, і залишайте свої, задавайте питання.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found