Найбільш слабкі місця Renault Duster. Основні хвороби і поломки Дастера: інфографіка

Покладаючись на статистику і слова власників Renault Duster, перші поломки з автомобілем можуть виникнути тільки після ста тисяч кілометрів пробігу, ближче до сьомого технічного обслуговування (ТО-7). Але від появи проблем вже на першому десятку тис. Кілометрів пробігу теж ніхто не застрахований, оскільки Дастер, як і багато інших автомобілів, теж має свої слабкі місця.

Основні виникаючі несправності Рено Дастер виправляють в сервісі по гарантії, але в той же час існують і такі, які не входять до гарантійні. Саме на ці хвороби Дастера слід звернути увагу і бути готовим, з чим допоможе допоможе ознайомлення зі списком найбільш поширених частих поломок Renault Duster.

Слабкі місця Дастер

двигун

  • Погана робота «зимового пакета» - в дизельних версіях Дастера не включать «фени», призначені для нагріву салону поки гріється охолоджуюча рідина двигуна.

салон

  • Накопичення конденсату в салоні. Оскільки при працюючому кондиціонері він, не потрапляє в зливний отвір і накопичується під килимком переднього пасажира. Таке відбувається через неправильно встановлену гумову «равлика» збору конденсату, але в моделях Renault Duster з 2013 року проблему усунули.

електрика

  • Збій в роботі електромагнітної муфти.
  • Мимовільне відключення режиму 4WD LOCK на 1 і 2 передачах. Причина криється в збої алгоритму ЕБУ (помилка DF-13).
  • Часті збої датчика показує рівень палива в баку. Він може постійно показувати різний рівень. Датчик починає плутатися в показаннях, якщо систематично заливати неякісне паливо. Як тільки виникають неточності за рівнем палива, слід виконати перевірку датчика і постаратися його відремонтувати.

кузов

  • Слабке лакофарбове покриття. Фарба швидко починає тріскатися на ринвах і в місцях зварних швів, а так само на з'єднаннях елементів кузова, особливо в задній частині.

Коробка

  • Текти сальників роздавальної коробки. Власникам повнопривідних версій Duster слід звернути увагу на роздавальну коробку, точніше - на сальники приводів раздатки. Вони можуть підтікати, на що вказують масляні плями в місці з'єднання приводу і коробки. Така поломка може трапиться якщо на заводі криво запресовуються підшипник (що бувало на цьому авто), в результаті кришка з сальником прикручується наперекос, привід развальцовивается сальник, і з'являється текти.
  • Текти датчика гідропідсилювача керма.

фари

  • Запотівання фар в зимовий період.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found