Повітряний фільтр на Ford Focus 3: який вибрати, ціна?

У міру засмічення повітряного фільтра, в камеру згоряння починає надходити менше повітря, що призводить до втрати потужності і збільшення витрати палива. А при сильному засміченні з'являється ймовірність попадання пилу в двигун, тому важливо вчасно міняти засмітився фільтра. Як правило, це робиться при кожному ТО, або раніше, якщо є в тому необхідність.

Повітряний фільтр Ford 1 708 877

У Ford Focus 3 встановлюється круглий повітряний фільтр 1848220 (старий артикул 1 708 877 ). Даний фільтр встановлюється як на двигуни об'ємом 1.6 , так і на 2.0 . Вартість даного фільтра від 610 руб.

Також рекомендуємо до заміни фільтр вентиляції картерних газів 1694449, даний елемент як правило обходять стороною, хоча його рекомендується міняти разом з повітряним фільтром. Ціна копійчана, від 120 руб.

На ряду з оригінальним повітряним фільтром, існує велика кількість аналогів. Ось деякі з них:

KNECHT-MAHLE LX17803- це 100% аналог оригінального фільтра, ідеально підходить за габаритами. За своїми властивостями повністю ідентичний оригінальному, відчути різницю, якщо вона і є просто нереально. Ціна від 600 руб.

BOSCH F026400492- добре зарекомендувала себе фірма з гарною якістю. Фільтр BOSCH це найкраще співвідношення ціна-якість, від іменитого виробника. Останнім часом все частіше виробляються в Китаї, але якість при цьому не втрачається, хоча багатьох бентежить таке походження. Вартість від 450 руб.

STELLOX 7101050SX - мабуть найдешевший аналоговий фільтр, але і якість відповідає ціні. Своє основне призначення фільтр виконають не гірше оригіналу, а ось при установці можуть виникнути проблеми. А як розумієте якщо фільтр встановити неправильно, з зазорами то і якість очищення повітря від пилу знизиться. Ціна від 280 руб.

BORG & BECK BFA2003 - фільтр з Великобританії, з поліпшеною вугільної очищенням повітря. Фільтр високої якості, очищення повітря імовірно вище оригінального, хоча фізично ви швидше за все цього не як не відчуєте при їзді. У порівнянні з оригінальним повітряним фільтром має помітно більшу вартість - від 1000 руб .

Нулевик на Форд Фокус 3

Повітряний фільтр нульового опору AEM AE-20993

Повітряний фільтр нульового опору K & N E-2993

Також є можливість встановити фільтра нульового опору, так званий «нулевик». В основному їх встановлюють на двигуна 2.0. Більшість «нульовиків» вимагають доопрацювання кріплення, але є й ті, які без доробок встають в штатні місця. Наприклад K & N E-2993 (від 4500 руб.), AEM AE-20993 (від 3000 руб.) Спортивний фільтр зі зниженим опором. Фільтр має велику пропускну здатність повітря і при це чудову фільтрацію, що забезпечує більш повне наповнення камери згоряння горючою сумішшю і отже приріст потужності.

Головний мінус цього фільтра це ціна, яка в кілька разів вище оригінального фільтра.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found