Паливний фільтр на Ford Focus 3: бензин, дизель, оригінал, аналоги - що краще?

На Форд Фокус 3 паливний фільтр потрібен для ретельного очищення палива від бруду і дрібних частинок. На дизельному Focus 3 він розташований під капотом, праворуч від двигуна і прикритий кришкою. На бензинової моделі фільтр встановлений в паливному модулі, який закручений бензобак. Труднощі доступу до ТВ в бензинової версії ФФ3 полягає в тому, що для заміни доводиться або знімати бак повністю, або за допомогою болгарки самостійно збільшувати технологічний отвір.

Плановий інтервал заміни фільтрів на дизельних і бензинових моторах, рекомендований автовласниками становить 20 - 25 тис км. Вибір і ціна паливного фільтра для Focus 3 залежить від двигуна.

Паливний фільтр для дизеля

Оригінальний паливний фільтр для дизельної версії Ford Focus 3. Ford 1352443

Для заміни на дизелі Фокус 3 використовується фільтр Ford 1352443. Оригінальний фільтр забезпечує якісне очищення на всьому терміні своєї служби.

Оскільки вартість оригінального фільтра велика, від 1350 руб. , А конструкція проста, багато фірм виробляють аналоги паливного фільтра для третього фокуса з дизельним мотором. Аналогові фільтри продаються в різних цінових групах і різної якості.

Так, наприклад AD 101300013 , з дуже привабливою ціною - від 150 руб . Ціна на даний фільтр, майже в десять разів менше «рідного», а й якість очищення значно поступається оригінальному.

BOSCH F026402007- хороший фільтр з хорошим співвідношенням ціна якість від іменитого виробника. Ціна майже в два рази менше оригінального, від 750 руб. , А якість очищення майже не поступається оригінальному.

MANN PU7002x- ще один хороший аналог паливного фільтра для дизельного фокуса. MANN також як і BOSCH має хороші співвідношення ціна якість, але програє BOSCH по вартості. Ціна від 1100 руб.

Паливний фільтр для бензинової версії

Оригінальний паливний насос для двигуна 2.0 і EcoBoost в зборі. Ford 1 754 929

Якщо з паливними фільтрами для дизельної версії фокуса все зрозуміло і легко, то з бензиновими версіями фокуса третього покоління все дещо складніше.

Справа в тому, що як і в будь-якій сучасній машині, фільтр звичайно ж є. Причому в фокусі встановлено два фільтри: фільтр грубої очистки (сіточка для уловлювання великих часток) і глибокого очищення (для максимального очищення палива).

Обидва цих фільтра, а також бензонасос об'єднані в єдиний нерозбірний модуль.

Таким чином в разі засмічення одного з фільтрів, доведеться міняти цілком модуль. Для різних за обсягом двигунів ставляться різні модулі:

  • Для двигуна 2.0 та EcoBoost - оригінальний насос в зборі 1 754 929, ціна від 18000 руб. ;
  • Для двигуна 1.6 оригінальний насос в зборі 1 754 799, ціна від 19000 руб. .

Ціна на оригінальні модулі в зборі, досить висока, тому тут дуже популярні аналоги:

  • DODA 1120020005 (для 1.6), ціна від 6 000 руб. ;
  • ERA 775433 (для 1.6) - від 12000 руб., ERA 775489 (для 2.0) - від 7100 руб.

DODA і ERA хороші аналоги для заміни. Конструктивно повністю відповідають оригінальному, мають хороший термін служби, за характеристиками майже не відрізняються від оригіналу. Головний плюс аналогів це ціна, яка в два-три рази менше ніж у оригінальних.

BOSCH 0580200064 (для 2.0) - назва компанії говорить сама за себе. Хороший модуль для дволітрових моторів і EcoBoost. У даних моделей відмінну якість і пристойний термін служби.Рекомендуется використовувати оригінальні запчастини. Але якщо оригінальні запчастини дорогуваті для вас, можете сміливо використовувати аналоги їх якість не сильно поступається «рідним» запчастинах, зате сильно виграють в ціні - від 8200 руб .

Ціни актуальні для Москви і МО на момент написання статті, осінь 2016.

У 2020 році на модулі з паливними фільтрами Форд Фокус 3 ціна змінилася. Наприклад, оригінал 1 754 799 - більше 36 000 р, DODA (1120020005) - 5 400 р, ERA (775433) - 8400 р.

Де варто паливний фільтр Форд Фокус 3

На дизельної конфігурації визначити, де знаходиться паливний фільтр Форд Фокус 3 просто. Він, як і багатьох інших дизельних авто, розташований в моторному відсіку для зручності обслуговування.

Де варто паливний фільтр на Форд Фокус 3 з бензиновим двигуном далеко не всі відразу бачать, тому що якщо він раніше не змінювався, то знявши заднє сидіння, ви його навряд чи побачите. Обидва фільтра знаходяться в паливному модулі в баку, і часто змінюються в зборі.

Бензинові фільтра на 2 і 3 поколіннях ідентичні, тому вони взаємозамінні і коштують однаково. Отже можна купити паливний фільтр на форд фокус 3 від фф2. А ось вартість дизельних різна, оскільки і самі фільтра відрізняються. На 2-му поколінні варто фильтр 1 458 065 - приблизно 1 000 р, а на 3-му поколінні встановлюється елемент з артикулом один тисяча вісімсот сімдесят два 152 - коштує понад 1 500 р.

Коли міняти паливний фільтр на Форд Фокус 3

Періодичність в 20-25 тис км, підходить для дизельних модифікацій, а для бензинових трохи рідше, через 40 000 км. Однак такий інтервал заміни рекомендують лише самі власники Фокусів 3. За регламентом є невелика різниця, як часто міняти паливний фільтр Форд Фокус 3.

Згідно з рекомендаціями ТО Ford, паливний фільтр бензинового типу слід змінювати кожні 70 тис км. Регламентна заміна паливного фільтра на Ford Focus 3 з дизельним мотором повинна виконуватися кожні 40 тис км.

Заміна паливного фільтра на Ford Focus 3

Послідовність заміни залежить від типу використовуваного палива. Тому розглянемо обидва варіанти.

дизель

Дизельний фільтр Форд Фокус 3

Замінити паливний фільтр на Форд Фокус 3 з дизельним мотором можна за 15 хвилин. Для цього потрібно відкрити капот і на захисній кришці відкрутити 2 болта на "8". Прибравши кришку, ви побачите корпус фільтра і відповідні до нього трубки. Також на корпусі є спеціальний штуцер, через який необхідно злити залишки дизпалива.

Після цього можна відкручувати саму кришку корпусу і витягувати старий фільтр. Встановлюйте новий елемент і при закрученому зливному штуцере залийте в фільтр паливо доверху. Після чого закрутіть кришку і змонтуйте інші деталі назад в зворотній послідовності.

бензин

Бензиновий фільтр Форд Фокус 3

На бензиновому двигуні план, як поміняти паливний фільтр Ford Focus 3, трохи відрізняється. Спочатку потрібно скинути тиск в паливній магістралі, витягнувши з посадкового місця запобіжник насоса.На бензинової комплектації використано відразу 2 фільтра - тонкої і грубої очистки. ТФ тонкої і грубої очистки (сіточка) змонтовані в паливному модулі.

Щоб поміняти фільтра доведеться або на підйомнику знімати бензобак, або вирізати круглий отвір під заднім сидінням. Другий варіант, краще, тому що після самостійного збільшення технологічного отвору, паливний модуль можна буде обслуговувати в будь-який момент. Фільтр тонкого очищення змінюється в зборі з модулем, а сіточку, встановлену на бензонасос можна міняти окремо.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found