Заміна ременя ГРМ Чері Тіго 1.8 своїми руками. Chery Tiggo 2005-2017 Acteco 1.8 л.

Для того, що б замінити ремінь ГРМ Чері Тіго 1.8 своїми руками потрібно, комплект ключів в якому є ключі на «16» і «18», і шестигранники, а так само два пристосування пластина і штир, звичайно ж, ще буде потрібно сам ремінь ( ориг. 481H1007073BA) з роликами (натяжна 473H1007060AB і обвідний 481H1007070).

Все, можна приступати, перше, що робимо, це піднімаємо свій автомобіль, ставимо його на опору (включаємо 5 передачу і піднімаємо ручник). Праве переднє колесо потрібно зняти. Двигун теж потрібно піддомкратити, що б підняти його.

Розширювальний бачок знімається, з нього витягується трубка, після знімаємо його з кріплення.

Опора двигуна демонтується, для цього потрібно відвернути 2 гайки і 4 болта. Підкрилок і пластиковий захист двигуна знімаємо.

Тепер користуючись ключем на 16 знімаємо ролик, а потім знімаємо натяжна механізм. Під ним знаходиться болт кріплення кожуха. Заодно можна перевірити люфт і цілісність підшипників.

Потрібно зняти шків коленвала, коли будите знімати колінвал, що не викручуйте центральний болт, а обвідний ролик потрібно зняти. Далі починаємо розбирати 2-ю частина кріплення двигуна, для цього Вам потрібно буде викрутити 3 болта. Верхній і нижній кожухи потрібно зняти.

Тепер відключаються ВВ дроти і вивертаються свічки, датчик детонації відключається, знімається трубка відводу картерних газів, ще потрібно демонтувати клапанну кришку.

Не забудьте поставити колінвал в сервісну точку. Ваш завдання таке, Вам потрібно виставити горизонтально мітки на валах ГРМ так щоб, зубчасті шківи перемістилися до точки в якій маленькі мітки співпадуть.

Є ще один спосіб регулювання, положення коленвала можна регулювати, користуючись чотирма однаковими стрижнями, для цього їх потрібно опустити в свічкові колодязі. Як тільки колінвал встане правильно, стрижні встануть рівно.

Далі, за допомогою пластини (CH-20010) в горизонтальному положенні фіксуються вали. Тепер, на натяжній ролику послаблюється болт кріплення, після, користуючись шестигранником повертаємо внутрішню частину до тих пір, поки ремінь не послабиться. Все, ГРМ можна знімати.

Ремінь потрібно одягати так, щоб не змістився нижній колінвал. Ремінь повинен бути натягнутий, інакше він провисне між великими верхніми шкивами аж до нижньої точки. Натяг ременя виставляється обертанням внутрішньої частини натяжної ролика до він обертається до тих пір поки не сполучаться прорізи зі стрілкою, після фіксуємо. Тепер перевіряємо правильність установки ГРМ. Він стоїть правильно якщо: збігаються мітки на верхніх шківах, нижній колінвал в сервісній точці.

Тепер стопорною пластиною закріпилися верхні вали, а сам ремінь натягнувся. Зараз потрібно послабити два болти кріплення зубчастих верхніх шківів. Для того, що б стопорная пластини не зігнулася, нижній колінвал притримуйте ключем. Тепер шукаємо болт- заглушку в передній частині двигуна, він знаходиться правіше і трохи вище площадки з номером, його потрібно вивернути. Повертаючи ключем нижній колінвал, знадобиться вставити фіксує болт (CH-20003), але можна і штир, зі штирем працюйте акуратно, так як при неправильному положенні коленвала, штир може провалитися.

У тому випадку, якщо штир встановлений правильно, він упреться, а зовні залишиться приблизно 2-3 см. Надлишку, колінвал загальмується. Дивимося положення поршнів, вони повинні бути виставлені рівно, пластина не деформована і стоїть на місці. Все, можна затягувати болти і малювати нову мітку. Все пристосувати витягуємо, і збираємо все в зворотному порядку. Для свого заспокоєння поверніть колесо, і переконайтеся, що немає стопорів і поршні не впираються в клапани. Ремінь, який я міняв по інструкції був як новий, і як мені здається проходив би ще до 80 - 90 тис.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found