Повітряний фільтр Фольксваген Поло Седан - оригінал або аналоги?

Заводський повітряний фільтр Поло Седан випускається під артикулом VAG 036129620J (ціна - 360 руб.) Або VAG 036129620H (середній цінник - 800 руб.). Обидві моделі запчастин є взаємозамінними. Вони в рівній мірі застосовуються при виробництві автомобіля. Оригінальний повітряний фільтр двигуна VW Polo Sedan має характерну структуру з трьох секцій. Заміну можна проводити самостійно. Процедура займає близько п'яти хвилин, і зажадає лише хрестової викрутки і автомобільної дрантя для очищення корпусу.

Повітряний фільтр Фольксваген Поло Седан

На всіх Поло Седан 1.6, незалежно від встановленого двигуна (CFNA, CFNB, CWVA, CWVB) і року випуску, застосовуються однакові повітряні фільтри. Різниця в двох оригінальних фільтрах двигуна в країні-виробнику. VAG 036129620J проводиться в Росії, компанією Big Filter. Має характерну темно-зелене забарвлення ущільнювачів гумок. На самому повітряному фільтрі присутній маркування від Big Filter - GB-8000, яка позначає номер запчастини у самого виробника. Але з такою ж маркуванням безпосередньо від компанії-виробника запчастини в продажу немає. Вона випускається тільки з лейблами VW. Але є практично ідентичний аналог - GB-8001 , за ціною 290 руб. За фактом ці повітряні фільтри двигуна ідентичні.

VAG 036129620H не має маркувань про стороннє виробника. Більшість водіїв сходяться в тому, що на конвеєр VAG цю запчастину поставляє Mann-Filter. Країнами-виробниками можуть бути різні європейські держави, але найчастіше це Італія. Ущільнювальна гумка має помаранчевий колір.

Відповідно до думки більшості власників Polo Sedan російський оригінал VAG 036129620J трохи поступається за якістю фільтруючого елемента європейського сородичу VAG 036129620H . У розмірах і формі відмінностей між двома моделями немає.

Оригінальний повітряний фільтр VAG 036129620J

Оригінальний повітряний фільтр VAG 036129620J

Оригінальний повітряний фільтр VAG 036129620H

Оригінальний повітряний фільтр VAG 036129620H

Розміри оригінального повітряного фільтра Поло Седан

Щоб підібрати аналог фільтра очищення повітря для двигуна досить знати тільки розміри оригінального елемента.

Таблиця розмірів повітряного фільтра на Polo Sedan

довжина Ширина Висота
380 мм 190 мм 42 мм

З усіх аналогів, можна виділити наступні найбільш популярні:

  • висока цінова категорія - C 3880 MANN-FILTER (Німеччина). Ціна - 640 руб. Якість фільтруючого паперу даної моделі дуже близько до оригінального фільтру європейського виробництва VAG 036129620H . Гумки ущільнювачів еластичні, і герметично прилягають до стінок. За розмірами практично такий же, як і оригінальні запчастини. Фільтруючий елемент міцно і якісно прикріплений до корпусу;

  • середня цінова категорія (ціна / якість) - AP 183/3 FILTRON (Польща). Ціна - 430 руб. Якість фільтруючого елемента і збірки даної моделі не поступається повітряного фільтру від MANN-FILTER, так як за фактом обидві компанії об'єднані в одну корпорацію, але в той же час ціна нижче. Довжина менше на 5 мм, але в інсталяційний корпус встає щільно, і неочищений повітря не пропускає;

  • бюджетна цінова категорія - FA734 AMD (Корея). Ціна - 220 руб. Складки фільтруючого паперу рівні, приклеєні до корпусу якісно. Ущільнювальна гумка щільно прилягає до монтажного корпусу. За якістю збірки не гірше дорогих аналогів.

Повітряний фільтр MANN-FILTER C 3880

MANN-FILTER C 3880

Повітряний фільтр FILTRON AP 183/3

FILTRON AP 183/3

Повітряний фільтр AMD FA734

AMD FA734

Коли робити заміну повітряного фільтра Поло Седан

За регламентом ТО Фольксваген Поло Седан заміна повітряного фільтра повинна проводитися кожні 30 тис. Км пробігу. Також виробник рекомендує при експлуатації автомобіля у важких умовах подвоїти частоту зміни запчастини. За фактом же, багато досвідчених водіїв рекомендують міняти фільтр через кожні 8-9 тис. Км. Офіційний дилер бере за цю процедуру в середньому 400 руб. Але так як процедура дуже проста, і займає мало часу, змінювати фільтр краще самостійно.

Корпус повітряного фільтра на Поло Седан розташований під капотом, по центру, поруч з блоком циліндрів. Кришка кріпиться на 5 болтів з хрестоподібної різьбленням. Після заміни фільтра очищення повітря двигуна, при зворотній установці кришки найкраще спочатку затягнути центральний болт. Це дасть рівномірний розподіл навантаження для виключення підгорнутим і загинів ущільнювальної гумки повітряного фільтра.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found