Масляний фільтр на Шевроле Лачетті: оригінал, Mann-Filter, BOSCH, Filtron - який краще?

Шевроле Лачетті оснащується тільки бензиновими двигунами. У Росії авто представлено з трьома обсягами.

Фільтр масляний Шевроле Лачетті 1.4, 1.6 і 1.8

Масляний фільтр 96879797

Від виробника автомобіль оснащується масляним фільтром під артикулом 96879797 , незалежно від об'єму двигуна. Постачальник запчастини - General Motors. Виробник же запчастини - корейська компанія SEWON. Середня ціна масляного фільтра - 180 руб. У продажу також можуть зустрічатися оригінальні фільтра і від інших виробників. Як правило, оригінальний заводський фільтр виробництва SEWON має більш дрібну перфорацію осередків для пропуску масла, якщо заглянути всередину фільтра. На самому корпусі чорного фільтра зазначений виробник.

Офіційний дилер також часто встановлюють оригінальні GM-ські масляні фільтру, але під іншими артикулами. Як правило, це також оригінальні фільтра, але від інших автомобілів, і повністю можуть бути взаємозамінними з оригінальним фільтром на Лачетті:

  • 93178952 - Масляний фільтр від автомобілів Opel. Підходить для сімейства бензинових двигунів з робочими обсягами 1.2 до 2.5л;

  • 96395221 - Масляний фільтр під цим номером встановлюються на автомобілі Daewoo Lanos. Також підходять для бензинових двигунів Chevrolet;

  • 93156300 - Також фільтр від автомобіля Opel. Застосовується в основному на бензинових опельовськіх двигунах з обсягами від 1.2 до 2.5л де визначено оригінальний номер Opel 650401.

Ці фільтри, як правило, відрізняються різними виробниками. Тому часто буває і різниця в ціні. Досвід автомобілістів показує, що практично немає ніякої різниці між оригінальним масляним фільтром GM від Шевроле Лачетті, і фільтрами, які перераховані вище. Якості фільтрувального паперу цілком достатньо від заміни до заміни. В силу особливостей конструкції двигуна, перепускний клапан на фільтрі відсутня, тому намагайтеся змінювати його вчасно .

Відгуки про оригінальний фільтрі в цілому позитивні. У деяких автолюбителів періодично спостерігалося підтікання масла через монтажний отвір при експлуатації і запусках двигуна на сильних морозах - від -25 градусів Цельсія.

Технічні характеристики оригінального масляного фільтра Шевроле Лачетті

різьба Висота Діаметр
M18x1.5 83 мм 63 мм

Коли вартість оригінального масляного фільтра для Лачетті не доступна, то також варто звернути увагу на найбільш популярні аналоги:

  • W 712/75 . Виробник - MANN-FILTER (Німеччина). Ціна - 180 руб. Дана модель фільтра популярнішим оригіналу. Оптимальний вибір по співвідношенню співвідношенню ценакачество, незалежно від партії. Масляні фільтри Манн відрізняє висока якість фільтруючого елемента. Також дана модель має кращу ущільнювальну гумку, в порівнянні з оригіналом;

  • 0451103079 . Виробник - компанія BOSCH (Німеччина). Ціна виробу - 140 руб. Модель має позитивні відгуки. Часто використовується водіями Лачетті через перевіреної якості та репутації компанії. Якість не поступається оригіналу;

  • OP 570T . Виробник - Filtron (Польща). Входить до складу корпорації MANN-FILTER. Середня ціна - 100 руб. Прекрасний бюджетний варіант. При своїй невисокій вартості має прекрасні характеристики. За конструкцією дуже схожий на оригінальний фільтр. Перевірений багатьма власниками Шевроле Лачетті, і має тільки позитивні відгуки.

Масляний фільтр W712 / 75

Масляний фільтр W 712/75

Масляний фільтр BOSCH0451103079

Масляний фільтр BOSCH 0451103079

Масляний фільтр OP 570 T

Масляний фільтр OP 570T

Нагадаємо що ці аналоги підійдуть для будь-якого двигуна автомобіля Лачетті, будь то F14D3, F16D3 або F18D3.

Згідно з регламентом ТО автомобіля Шевроле Лачетті масляний фільтр потрібно міняти разом з маслом, кожні 15000 км пробігу, або через 1 рік експлуатації (береться показник, який настав раніше). Водія радять міняти фільтр трохи частіше, особливо якщо автомобіль експлуатується в тяжких умовах. Оптимально буде замінити масляний фільтр 1 раз в проміжку між заміною масла (через 7-8 тис. Км пробігу), і, звичайно ж, при самій заміні масла. Розташована деталь на автомобілі Chevrolet Lacetti під капотом, біля щупа перевірки рівня масла. Ознаки погано працює масляного фільтра аналогічні іншим автомобілям.