Визначення продуктивності форсунок і таблиця для Бош, Сіменс, Денсо, Форд і ін

Продуктивність форсунки - це її максимальна пропускна здатність у відкритому стані (розраховується як подача максимальної кількості пального за одиницю часу). Вимірюється в кубічних см за хвилину ([см³ / хв] або [cc / min]) або при розрахунках потужності двигуна також може вказуватися як г / хв. Більшість виробників, в тому числі Bosch, Siemens, Denso і Delphi в своїх каталогах надають розмір інжекторів за американським стандартом в фунтах за годину (англ. - [lbs / hr]). Коефіцієнт перекладу дорівнює ~ 10,5. Форсунки можуть мати дуже широкий діапазон продуктивності, наприклад для стандартних бошівських під двигуни ВАЗ - 125-137 см³ / хв, а номінальні на «Тойоті» - від 155cc до 430cc. Що стосується форсованих двигунів, то там можуть стояти навіть більш ніж 1000 cc / min.

продуктивність форсунок

Вибір форсунки для інжекторного двигуна базується, в основному, на її продуктивності . Від цього показника залежить стійка робота двигуна на різних режимах роботи. І як розпилення палива (залежить від кількості отворів), що впливає на потужність двигуна і витрату палива. У цьому матеріалі ми покажемо, як правильно вибирати продуктивність форсунки, а також наведемо довідкову таблицю для різних виробників і автомобілів.

Необхідність в розрахунку продуктивності форсунки може виникнути при тюнінгу двигуна або його заміні. Адже правильно підібрані форсунки є запорукою ефективної роботи мотора, хороших динамічних характеристик автомобіля і економії палива.

Розрахунок продуктивності форсунок

Стандартне тиск, на яке розраховані більшість форсунок - 3 Бара. Однак якщо змінити тиск в паливній системі, то автоматично зміниться і витрата палива, що проходить через форсунку. Це найбільш простий метод збільшення її продуктивності.

Для початку визначимося з поняттями. Статична продуктивність форсунок - це кількість палива, яке протікає через повністю відкритий її канал за одиницю часу при певному тиску. Одиниця виміру цієї величини - грам в хвилину (г / хв). Для того, щоб перевести значення з g / min в cc / min необхідно скористатися значенням щільності бензину, яка залежить від октанового числа. Так, для 76 - 0,730 г / см³, АИ92 - 0,748 г / см³, АІ95 - 0,758 г / см³, АІ98 - 0,780 г / см³. Зазначені величини в таблицях виробники наводять для тиску 3 кгс / см², якщо не позначені інші умови, а щільність палива ~ 0,755 г / см³ (середнє при нормальних умовах).

При підборі форсунки по продуктивності необхідно вибирати модель, яка буде на 10 ... 15% більше від розрахованого значення. При цьому бажано, щоб її динамічний діапазон, тобто час відкриття, було мінімальним, а лінійний діапазон роботи - якомога ширшим. Також необхідно вибирати форсунку з максимальною кількістю отворів. Чим їх більше - тим краще. Якщо в форсунки багато отворів - це підвищує динамічні характеристики автомобіля, а також зменшує витрату палива.

Що стосується динамічної характеристики форсунки , то під цим визначенням розуміють час затримки відкриття форсунки при даному напрузі в електромережі автомобіля. Цю величину необхідно налаштовувати за допомогою ЕБУ під конкретні умови роботи. Крім цього, вона буде працювати по-різному і при різних режимах роботи двигуна.

розрахунок форсунок

продуктивність форсунки

Форсунки також вибираються по внутрішньому опору. Вони бувають низькоомні і високоомні. У першому випадку значення електричного опору буде перебувати в межах 3 ... 6 Ом, а в другому - 12 ... 16 Ом. Однак у деяких моделей можуть бути і інші значення.

Однак при виборі форсунок необхідно виходити не тільки з передбачуваної потужності двигуна. Справа в тому, що з великою часткою ймовірності вам доведеться замінити і паливний насос, оскільки продуктивності старого вам може не вистачити. У режимах міської їзди машина вам може це пробачити, але якщо ви виїдете на трасу, і будете їхати на великій швидкості, то велика частка ймовірності виходу форсунок або бензонасоса з ладу. Це відбувається через значне збіднення суміші на високих оборотах.

Далі наводимо для вас методики розрахунку продуктивності форсунки і відповідності паливного насоса. На відміну від більшості наведених в інтернеті алгоритмів, в даних методиках враховується масова витрата повітря, коефіцієнти запасу і інша інформація, необхідна для правильного вибору обладнання.

Облік масової витрати повітря (далі МРВ) , використовуваного двигуном, дозволить нам зрозуміти, скільки палива витрачає встановлена на даний момент форсунка. Ці дані необхідні, по-перше, для подальшого підбору нової форсунки, а по-друге, для перевірки відповідності встановленого паливного насоса. Адже найчастіше при установці нової форсунки потужності старого насоса може просто не вистачити.

Склад суміші для звичайного атмосферного мотора зазвичай знаходиться в межах 12 ... 12,5. При цьому також потрібно взяти запас міцності по форсунках з коефіцієнтом 1,1 ... 1,15. Для турбированних двигунів склад суміші буде близько 11,5, коефіцієнт запасу міцності форсунок - 1,15 ... 1,2.

З огляду на наведену вище інформацію, продуктивність встановленої форсунки обчислюється за наступною емпіричною формулою:

продуктивність форсунки

Наведемо приклад. Ми знаємо, що масова витрата повітря дорівнює 360 кг / год. кількість форсунок - 4, склад суміші - 12,5 (атмосферник), коефіцієнт запасу для форсунки приймемо рівним 1,1. Підставивши ці значення в формулу, отримаємо:

продуктивність форсунки

Для обчислення продуктивності в звичних см³ / хв необхідно отримане значення розділити на щільність палива. Припускаємо, що бензин у нас АІ95 з щільністю 0,758 г / см³. Тобто, 132 / 0,758 = 174 см³ / хв.

Однак найчастіше при тюнінгу кількість масової витрати повітря водієві невідомо. Тому багато хто користується більш простий, але достатньо точною формулою:

У цій формулі коефіцієнт завантаженості (його ще називають дьюті-запас) - це кількість часу, коли форсунка відкрита протягом двох оборотів колінчастого вала. Це значення може змінюватися, однак практично ніколи не перевищує 80%. Справа в тому, що якщо цей коефіцієнт буде вище, то форсунка не здатна забезпечувати точне дозування подачі палива. А величина BSFC (Brake Specific Fuel Consumption) - це кількість палива, яке витрачає двигун на годину для вироблення потужності. Вимірюється в кг / (кВт * год).

Що стосується значення BSFC, то для атмосферних ДВС він становить:

  • стік - 0,4;
  • тюнінг - 0,4 ... 0,45;
  • спорт - 0,45 ... 0,52.

Якщо на вашій машині турбований двигун, то:

  • стік - 0,6;
  • тюнінг - 0,6 ... 0,65 (малий наддув);
  • спорт - 0,7 ... 0,75 (великий наддув).

Наведена вище формула справедлива при нормальному тиску в паливній системі, рівному 3 Бара. Пропонуємо вам скористатися онлайн-калькулятором для твору відповідних обчислень:

Якщо в процесі тюнінгу був замінений регулятор тиску палива , то це також потрібно враховувати. Наприклад, замість стандартних 3 Бар тепер в системі є тиск 3,8 Бар. Для обчислення коефіцієнта необхідно просто розділити нове значення на старе і взяти квадратний корінь з приватного.

тиск форсунки

Підставивши в наведену формулу згадані значення, отримаємо:

тиск форсунки

Розрахований коефіцієнт враховуємо для обчислення продуктивності форсунки на новому тиску. Наприклад, отримане вище значення 174 см³ / хв буде при тиску в системі 3 Бара. Якщо ж тиск збільшиться до 3,8 Бара, то і продуктивність буде 174 * 1,125 = 196 см³ / хв.

Пам'ятайте, що не можна піднімати тиск в паливній рампі вище, ніж до 4,5 Бара (тобто, воно буде в межах від 3 до 4,5 Бар). Крім цього, при збільшенні тиску відбувається зміна факела форсунки, що може привести до гіршого утворення паливної суміші. Також при використанні дуже продуктивних форсунок існує ризик виникнення проблем з налаштуванням холостого ходу і всієї подачі палива.

Пропонуємо вам скористатися ще одним онлайн-калькулятором, за допомогою якого ви зможете розрахувати продуктивність форсунок при зміненому тиску:

За влучним висловом розпилення палива форсунки ділиться відповідно до наступного літерним позначенням: С - конус в градусах кута розпилення, і одиночний шлейф, E - подвійний розпил.

Також при виборі форсунок необхідно перевірити, чи буде потрібно вам новий паливний насос. Для цього потрібно знати продуктивність нової форсунки (ми її вирахували вище і прийняли за 132 г / хв), щільність бензину (приймаємо її за 0,758 г / см³), кількість форсунок (у нашому двигуні їх 4), а також коефіцієнт 0,06, який відповідає перекладу швидкості надходження палива в двигун (переклад см³ / хв в літр / год). Формула розрахунку:

Продуктивність паливного насоса

Підставивши в наведену формулу озвучені значення, отримаємо:

продуктивність насоса

На підставі розрахованого значення ви зможете легко визначитися, чи варто вам міняти бензонасос на більш потужний у випадку, якщо його робочі характеристики нижче, ніж розраховані нові дані.

Існує лінійна залежність між продуктивністю форсунок і потужністю тюнингованного двигуна. На підставі отриманих вище даних можна обчислити приблизну потужність мотора. Для цього потрібно скористатися формулою:

продуктивність форсунок

Тут продуктивність форсунки береться в см³ / хв, а коефіцієнти без урахування відсотків. Підставивши в формулу отримані раніше 174 см³ / хв, отримаємо:

продуктивність форсунок

Наведені вище формули є емпіричними , тобто, спрощеними. Однак як показує практика, з їх допомогою можна досить точно вирахувати необхідні параметри при тюнінгу двигуна, і підібрати потрібне обладнання.

Таблиці продуктивності форсунок

Представляємо для вас таблиці производительностей форсунок популярних виробників, а також їх деякі технічні характеристики. За допомогою цієї інформації ви без зусиль зможете підібрати необхідний вам інжектор для самих різних автомобілів - ВАЗ, "Волга", Toyota, Volkswagen та інші.

Продуктивність форсунок Бош
маркування форсунки продуктивність Номінальний тиск
см³ / хв грам / хв
0-280-150-001 264.9 190.5 3.0
0-280-150-002 264.9 190.5 3.0
0-280-150-003 379.9 273,3 3.0
0-280-150-007 264.9 190.5 3.0
0-280-150-008 264.9 190.5 3.0
0-280-150-009 264.9 190.5 3.0
0-280-150-015 379.9 273,3 3.0
0-280-150-023 352.1 253.3 3.0
0-280-150-024 379.9 273,3 3.0
0-280-150-026 379.9 273,3 3.0
0-280-150-035 320.6 230.6 2.0
0-280-150-036 379.9 273,3 3.0
0-280-150-041 480.3 345.5 3.0
0-280-150-043 379.9 273,3 3.0
0-280-150-044 337.9 243 -
0-280-150-045 400.4 288 -
0-280-150-100 185 133.1 3.0
0-280-150-105 190.2 136.8 3.0
0-280-150-112 190.2 136.8 -
0-280-150-114 190.2 136.8 -
0-280-150-116 190.2 136.8 -
0-280-150-117 190.2 136.8 -
0-280-150-118 190.2 136.8 -
0-280-150-119 190.2 136.8 -
0-280-150-121 178.1 128.1 3.0
0-280-150-123 191.3 137.6 -
0-280-150-125 192 138.1 3.0
0-280-150-126 192 138.1 3.0
0-280-150-128 167.1 120.2 3.0
0-280-150-129 191.3 137.6 -
0-280-150-130 192 138.1 3.0
0-280-150-133 191.3 137.6 -
0-280-150-135 - 147.4 3.0
0-280-150-136 191.3 137.6 -
0-280-150-150 190.2 136.8 3.0
0-280-150-151 240.7 173.1 2.0
0-280-150-151 304.8 219.2 3.0
0-280-150-152 236.5 170.1 -
0-280-150-153 236.5 170.1 3.0
0-280-150-154 236.5 170.1 3.0
0-280-150-157 214.4 154.2 2.5
0-280-150-157 239.9 172.6 3.0
0-280-150-158 239.9 172.6 3.0
0-280-150-159 255.9 184.1 -
0-280-150-160 199.7 143.6 3.0
0-280-150-161 180.8 130 3.0
0-280-150-162 180.8 130 3.0
0-280-150-163 180.8 130 3.0
0-280-150-164 180.8 130 3.0
0-280-150-165 233.3 167.8 3.0
0-280-150-166 213.4 153.5 3.0
0-280-150-166 - 185.7 3.0
0-280-150-200 300.6 216.2 3.0
0-280-150-201 236 - 3.0
0-280-150-203 185 133.1 2.5
0-280-150-204 168.2 121 2.5
0-280-150-205 170.3 122.5 2.5
0-280-150-206 168.2 121 2.5
0-280-150-207 171.3 123.2 2.5
0-280-150-208 144 103.6 2.7
0-280-150-209 168.2 121 2.5
0-280-150-210 135.1 97.19 2.5
0-280-150-211 147.6 106.1 3.0
0-280-150-213 346.8 249.5 3.0
0-280-150-214 188.1 135.3 3.0
0-280-150-215 214.4 154.2 2.5
0-280-150-215 - 187.3 3.0
0-280-150-216 214.4 154.2 2.5
0-280-150-217 168.2 121 2.5
0-280-150-218 312.1 224.5 3.1
0-280-150-219 168.2 121 2.5
0-280-150-220 148.2 106.6 3.0
0-280-150-221 148.2 106.6 3.0
0-280-150-222 168.2 121 2.5
0-280-150-223 224.4 161.4 2.48
0-280-150-226 190.2 136.8 3.0
0-280-150-227 190.2 136.8 3.0
0-280-150-230 183.9 132.3 -
0-280-150-231 148.2 106.6 -
0-280-150-233 148.2 106.6 -
0-280-150-234 190.2 136.8 3.0
0-280-150-235 190.2 136.8 3.0
0-280-150-237 152.9 110 3.0
0-280-150-238 190.2 136.8 3.0
0-280-150-239 224.4 161.4 2.48
0-280-150-252 260.1 187.1 -
0-280-150-254 260.1 187.1 2.5
0-280-150-255 255.9 184.1 -
0-280-150-257 190.2 136.8 3.0
0-280-150-300 190.2 136.8 3.0
0-280-150-302 190.2 136.8 3.0
0-280-150-303 190.2 136.8 3.0
0-280-150-306 520.2 374.2 3.0
0-280-150-309 190.2 136.8 3.0
0-280-150-310 190.2 136.8 3.0
0-280-150-314 190.2 136.8 3.0
0-280-150-315 190.2 136.8 3.0
0-280-150-318 190.2 136.8 3.0
0-280-150-319 190.2 136.8 3.0
0-280-150-320 190.2 136.8 3.0
0-280-150-321 190.2 136.8 3.0
0-280-150-322 190.2 136.8 3.0
0-280-150-323 190.2 136.8 3.0
0-280-150-324 190.2 136.8 3.0
0-280-150-325 190.2 136.8 3.0
0-280-150-326 190.2 136.8 3.0
0-280-150-327 190.2 136.8 3.0
0-280-150-334 190.2 136.8 3.0
0-280-150-335 300.6 216.2 3.0
0-280-150-351 746.2 536.8 3.0
0-280-150-352 270.1 194.3 3.0
0-280-150-355 388,9 279.7 -
0-280-150-355 300.6 216.2 3.0
0-280-150-357 300.6 216.2 3.0
0-280-150-360 270.1 194.3 3 0
Продуктивність форсунок Делфі
маркування форсунки продуктивність Номінальний тиск
см³ / хв грам / хв
17104487 525.5 378 3.0
17104988 788.3 567 3.0
17113738 525.5 378 3.0
17113739 398.9 286.9 3.0
17113742 788.3 567 3.0
17113743 893.4 642.6 3.0
17113744 998.5 718.2 3.0
17113798 398 286.3 3.0
17113813 441.4 317.5 3.0
17113814 683.2 491.4 3.0
17113841 578.1 415.8 3.0
25176061 398 286.3 3.0
25176061 460 330.9 3.0
25178968 150 107.9 3.0
25313185 244.9 176.1 3.0
25317628 220 158.2 3.0
25317669 190 136.7 3.0
25320287 186 133.8 3.0
25320288 216 155.4 3.0
25322180 200 143.9 3.0
25322971 200 143.9 3.0
25322972 200 143.9 3.0
25322974 220 158 2 3.0
25324743 441.4 317.5 3.0
25324744 578.1 415.8 3.0
Продуктивність форсунок Денсо
маркування форсунки продуктивність Номінальний тиск
см³ / хв грам / хв
195500-0474 190 136.7 3.0
195500-0610 660 474.8 3.0
195500-0730 141.9 102.1 3.0
195500-0732 140 100.7 3.0
195500-0830 690 496.3 3.0
195500-0900Orange 680 489.1 -
195500-1152 192 138.1 3.0
195500-1280 230 165.4 3.0
195500-1300 298 214.3 3.0
195500-1330 187.9 135.2 3.0
195500-1350 Red 460 330.9 -
195500-1350Purple 460 330.9 -
195500-1370 Tan 550 395.6 -
195500-1370Purple 550 395.6 -
195500-1650 300.1 215,8 2.55
195500-1900 208.1 149.7 3.0
195500-1960 226 162.5 3.0
195500-1970 NavyBlue 204.9 147.4 2.55
195500-1980 213.9 153.8 3.0
195500-2010 Red 460 330.9 -
195500-2020Purple 550 395.6 3.03
195500-2040 186 133.8 3.0
195500-2110Purple 119.8 86.23 2.55
195500-2130 360 258.9 3.0
195500-2150 326 234.5 3.0
195500-2180 254 182.7 3.0
195500-2190 210 151 3.0
195500-2231 186 133.8 3.0
195500-2240 560 402,8 2.99
195500-2460 Purple 590 424.4 2.99
195500-2610 235.9 169.7 3.0
195500-2630 254 182.7 3.0
195500-3110 161 115.8 3.0
195500-3310 255.9 184.1 3.0
195500-3650 +1001 720.1 3.0
195500-4430 224.9 161.8 3.0
195500-4450 424.9 305.6 3.0
195500-5740 440.1 316.5 3.0
195500-5800 440.1 316.5 3.0
195500-7032 140 100.7 3.0
Продуктивність форсунок Сіменс
маркування форсунки продуктивність Номінальний тиск
см³ / хв грам / хв
FI 114961 635 9 457.4 3.0
107961 625.3 449.8 3.0
107962 650 467.6 3.0
108191 625.3 449.8 3.0
109958 550 395.6 3.0
109991 849.9 611.4 3.0
110324 849.9 611.4 3.0
FI 11351 488.7 351.5 3.0
LU107 630.6 453.6 3.0
SD-63LBUSCAR. 659 474 3.0
SEM143L 1502 тисяча вісімдесят одна 3.0
SEM184L 1 933 тисячу триста дев'яносто один 3.0
S3102 599.1 430.9 3.0
S3105 865 622.2 3.0
S3145 749.9 539.4 3.0
S3172 550 395.6 3.0
S107 630.6 453.6 3.0
SL107 683.2 491.4 3.0
Продуктивність форсунок Форд
маркування форсунки продуктивність Номінальний тиск
см³ / хв грам / хв
1L2E-B5A 158.7 114.2 3.0
1L2E-C5A 159.8 114.9 3.0
1L2E-D4A Orange Tip 164.1 118 3.0
1L5E-C4A Blue Tip 140.1 100.8 3.0
1L5G-BA 208.1 149.7 3.0
1L5Z-CA Blue Tip 140.1 100.8 3.0
1S7E-F7B 152.1 109.4 3.0
2L1E-B5A 200.2 144 3.0
2M2E-A7B 200.1 143.9 3.0
2M5Z-AA 196 141 3.0
3L1E-B5A 208.1 149.7 3.0
3L1Z-BA 208.1 149 7 3.0
3L3E-B5A 244.1 175.6 3.0
3L3Z-DA 248 178.4 3.0
4G7V-B5A 399.4 287.3 3.0
4L2E-E1A 268.2 192.9 3.0
4L3E-B4C Light Gray Tip 224.2 161.3 3.0
4L3E-C5A Yellow Band 212.3 152.7 3.0
4M8Z-AA 252.2 181.4 3.0
5L2E-D1A 264.3 190.1 3.0
5W7Z-AA 124 89.25 3.0
6E5E-A5B 252.2 181.4 3.0
6E5Z-AA 252.2 181.4 3.0
6F2E-B4A Light Green Tip 236.2 169.9 3.0
EOSE- 484.5 348.5 2.3
E3EE-9F593AA 147.1 105.8 -
E3EE-9F593AB 147.1 105.8 2.07
E3EE-9F593BA 147.1 105.8 -
E3VE- 388,9 279.7 2.76
E3VE-9F593-A2A 373.1 268.4 2.76
E3ZE-9F593AA 315.3 226.8 2.55
E3ZE-9F593BA 315.3 226.8 2.55
E3ZE-9F593B1A 315.3 226.8 2.55
E43E-9F593AC 583.3 419.6 -
E4EE-9F593AA 147.1 105.8 -
E4EX-9F593A1A 241.7 173.9 -
E4EX-9F593AA 249.1 179.2 -
E4EX-9F593-BA 242 174.1 -
E4ZE- 550.7 396.1 2.21
E4ZE-9F593-CA - TBI 546 392.7 -
E4ZE-AA 315.3 226.8 2.55
E4ZE-A1A 315.3 226.8 2.55
E4ZE-A2A 315.3 226.8 2.55
E4ZE-A3A 315.3 226.8 2.55
E4ZE-B1A 315.3 226.8 2.55
E53E- 672.6 483.8 -
E57E- 199.7 143.6 2.3
E59E-9F593AA 147.1 105.8 2.1
E59E-9F593AB 147.1 105.8 2.1
E59E-9F593A1A 147.1 105.8 2.1
E59E-9F593A2A 147.1 105.8 2.1
E59E-9F593A3A 147.1 105.8 2.1
E59E-9F593A2B 147.1 105.8 2.1
E5ZE-9F593AA 367.9 264.6 2.55
E5ZE-9F593AB 367.9 264.6 2.55
E5ZE-9F593A1A 367.9 264.6 2.55
E5ZE-9F593A2A 367.9 264.6 2.55
E5ZE-9F593A3A 367.9 264.6 2.55
E5ZE-9F593A2B 367.9 264.6 2.55
E6EE-9F593AB 199.7 143.6 2.76
E6EE-9F593A3B 199.7 143.6 2.76
E6EE-9F593A2A 199.7 143.6 2.76
E6EE-9F593A3A 199.7 143.6 2.76
E6EE-9F593A1B 199.7 143.6 2.76
E6EE-9F593A2B 199.7 143.6 2.76
E6EE-9F593A3B 199.7 143.6 2.76
E6TE-9F593AB 199.7 143.6 2.21
E6TE-9F593A1B 199.7 143.6 2.21
E6TE-9F593BB 199.7 143.6 2.21
E6TE-A1B 199.7 143.6 2.21
E6TE-A2B 199.7 143.6 2.21
E6TE-A2B 194.4 139.9 3.0
E6TE-A3B 199.7 143.6 2.21
E6TE-A3B 194.4 139.9 3.0
E67C-9F593AB 147.1 105.8 2.3
E67E-9F593BB 147.1 105.8 2.3
E67E-B1A 147.1 105.8 2.3
E67E-B1B 147.1 105.8 2.3
E67E-B4B 147.1 105.8 2.3
E67E-B4B 140.8 101.3 3.0
E7TE- 241.7 173.9 2.96
E8TE- 241.7 173.9 2.96
E9SE- 315.3 226.8 3.0
EOSE-9F593-A1A 477.2 343.2 2.3
F0SE-B5A 151.9 109.2 3.0
F0TE-9F593B1A 199.7 143.6 -
FQTE-C3A 207.6 149.3 3.0
F0TE-9F593D1A 199.7 143.6 -
F0TE-9F593D5A 191.8 138 3.0
F0TE-D5B 210.2 151.2 3.0
F1SE- 325.8 234.4 3.0
F1SE-9F 311.1 223.8 -
F1SE-E1A 315.3 226.8 3.0
F1TE-D5A 254.9 183.3 2.7
F1TZ- 252.2 181.4 3.0
F1TZ-9F 249.1 179.2 -
F1ZE-9F 145 104.3 -
F1ZE-B4C 147.1 105.8 -
F2LE- 252.2 181.4 -
F2LE-9F 249.1 179.2 -
F2LE-9F593-B2A 252.2 181.4 -
F3DE-9F 262 188.5 -
F3DE-9F593A2B 262.8 189 -
F47E-9F593A2D 144 103.6 3.0
F47E-B2A 152.1 109.4 3.0
F87E-D2B 148.1 106.5 3.0
FOTE-9F 197.1 141.7 -
XF2E-C4B Black Tip 204.1 146.8 3.0
XL2E-C2A 142.4 102.4 3.0
XL5E-A2A 200.7 144.4 3.0
XL5E-B2A 200.7 144.4 3.0
XR3E-A4B 240.2 172 7 3.0
XR3E-C5B 272.2 195.8 3.0
XS2E-A5B 208.1 149.7 3.0
XS4U-AA 193.6 139.3 3.0
XW43-CA 232.2 167 3.0
XW4E-A5C 152.4 109.6 3.0
XW7E-A5B 214.2 154.1 3.0
YF1E-F4A Red Tip 180.1 129.6 3.0
YF1E-G4B Light Blue Tip 272.2 195.8 3.0
YR3E-A4A Yellow-Orange Tip 240.2 172.7 3.0
YR3Z-AA 240.2 172.7 3.0
FMS-M-9593-A302 252.2 181.4 2.7
FMS-M-9593-AA302 252.2 181.4 2.7
FMS-M-9593-B302 315.3 226.8 2.7
FMS-M-9593-C302 199.7 143.6 2.7
FMS-M-9593-D302 (Dark Blue - F7PU-A4A) 378.4 272.2 2.7
FMS-M-9593-E302 1576 1134 2.7
FMS-M-9593-E303 1681 1209 2.7
FMS-M-9593-F302 441.4 317.5 2.7
FMS-M-9593-G302 494 355.3 2.7
FMS-M-9593-LU60 630.6 453.6 2.7
FMS-M-9593-LU80 840.8 604.8 2.7
Продуктивність форсунок Ніссан
маркування форсунки продуктивність Номінальний тиск
см³ / хв грам / хв
16600-AX200 216.2 155.5 3.0
16600-RR543 554.9 399.2 -
16600-RR544 739.9 532.2 -
16600-RR701 554.9 399.2 -
16600-10Y01 275 197.8 2.99
16600-21U00 370 266.1 -
16600-21U01 335.3 241,2 -
16600-21U01 370 266.1 -
16600-21U01 Purple 409.9 294.8 2.94
16600-40P07 335.3 241.2 -
16600-40P07 370 266.1 -
16600-40P08 335.3 241.2 -
16600-40P08 370 266.1 -
16600-53J00 228.1 164 -
16600-78000 286.2 205.9 3.0
16600-91F01Brown 480 345.3 2.99
16603-P9000 262.8 189 -
16603-P9010 262.8 189 -
16603-02P00 262.8 189 -
16603-02P10 262.8 189 -
16611-AA100 Ash 490 352.4 2 99
16611-AA230 Yellow 505 363.3 2.99
16611-AA370 Yellow 575 413.6 2.99
Продуктивність форсунок Тойота
маркування форсунки продуктивність Номінальний тиск
см³ / хв грам / хв
23250-11040 155 111.5 2.84
23250-13010 156.6 112.6 -
23250-16061 364.7 262.3 2.5
23250-16080 215.5 155 2.84
23250-16120 176 126.6 2.84
23250-35010 249.6 179.5 2.5
23250-35020 283.8 204.1 2.5
23250-35040 199.7 143.6 2.84
23250-42010 429.3 308,8 2.5
23250-45011 177.6 127.8 2 5
23250-49035 529.7 381 2.5
23250-49035 529.7 381 2.5
23250-61010 215.5 155 2.84
23250-62010 215.5 155 2.84
23250-62020 199.7 143.6 2.84
23250-62030 199.7 143.6 2.84
23250-70080 314.8 226.4 2.84
23250-73010 199.7 143.6 2.84
23250-74030 199.7 143.6 2.84
23250-74040 289,6 208.3 2.5
23250-74050 249.6 179.5 2.5
23250-74060 199.7 143.6 2.84
23250-74090 439.8 316.4 2.5
23250-79015 429.3 308,8 2.5
23250-79045 283.8 204.1 2.84
Продуктивність форсунок тер
маркування форсунки продуктивність Номінальний тиск
см³ / хв грам / хв
04854181 Blue 236.5 170.1 3.38
33007127 Brown 220.7 158.8 2.69
4275312 283.8 204.1 3.79
4306018 336.3 241.9 3.79
4306024 283.8 204.1 3.79
4418213 349.5 251.4 3.79
4418258 349.5 251.4 3.79
4418474 283.8 204.1 3.79
4418475 283.8 204.1 3.79
4504322 346.8 249.5 3.79
4532586 546.5 393.1 3.79
4612175 252.2 181.4 3.45
5277895 357.3 257 3.79
53003956 Dark Tan 220.7 158.8 2.69
53030262 258.5 186 2.69
53030343Tan 220.7 158.8 2.69
53030778 Grey 243.8 175.4 3.38
P4452204 367.9 264.6 3.79
P4452803 315.3 226.8 3.79
P4452804 378.4 272.2 3.79
P4529495 441.4 317.5 3.79
P5249452 546.5 393.1 3.79
Продуктивність форсунок Ассель
маркування форсунки продуктивність Номінальний тиск
см³ / хв грам / хв
150X14 147.1 105.8 3.0
150X15 157.7 113.4 3.0
150X17 178.7 128.5 3.0
150X19 199.7 143.6 3.0
150X21 220.7 158.8 3.0
150X23 241.7 173.9 3.0
150X24 252.2 181.4 3.0
150X26 273,3 196.6 3.0
150X30 315.3 226.8 3.0
150X32 336.3 241.9 3.0
150X36 378.4 272.2 3.0
150X40 420.4 302.4 3.0
150X44 462.4 332.6 3.0
150X48 504.5 362.9 3.0
151 195 195 140.2 3.0
151255 254.9 183.3 3.0
151370 370 266.1 3.0
153195 195 140.2 3.0
74120 1261 907.2 3.0
74160 1681 1209 3.0
74607 872.3 627.5 3.0
74612 578.1 415.8 3.0
74615L 388,9 279.7 3.0
74616 756.7 544.3 3.0
74618 1009 725.7 3.0
746201 651.6 468.7 3.0
74620s 651.6 468.7 3.0

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found