Кращий засіб для чищення хрому. Огляд полиролей догляду за хромом автомобіля від runway, астрохім, turtle wax

Поліроль для хрому призначена для чищення, полірування і подальшого захисту хромованих поверхонь. Поліролі діляться на два типи - мелкоабразівной пасти і рідкі поліролі-очисники. Ними обробляють хромовані ручки дверей, автомобільні бампера старих машин, хромовані елементи салону і інші деталі, поверхня яких хромована.

зміст:

 • Чим можна замінювати поліролі
 • Рейтинг популярних полиролей для хрому

Поліроль для хрому

Крім полиролей для алюмінію і хрому також можна користуватися «народними» засобами. Однак їх використання ставить під сумнів результат, тим більше що ціна спеціальних засобів відносно невисока, а результат вони дають дуже хороший. І так як асортимент, представлений в магазинах, досить широкий, то автовласник, ніколи раніше не стикається з подібною темою може вибрати не той засіб, який йому підійшло б насправді. Тому ми вирішили полегшити вибір і представили некомерційний рейтинг кращих полиролей для хрому автомобіля з короткою характеристикою і описом особливостей кожного їх таких коштів.

Таблиця кращих полиролей для хрому

Назва поліролі Короткий опис і особливість Обсяг упаковки, мл Ціна однієї упаковки станом на літо 2020 року, російських рублів
Mannol Chrom Politur 9820 Самий ефективна поліроль. Легко видаляє бруд і добре полірує. 100 470
Поліроль хрому і алюмінію Runway Відмінно відмиває бруд на хромованих поверхнях, може використовуватися для алюмінію. 50 180
Полірувальна паста для хрому Doctor Wax Засіб утворює дуже ефективну захисну плівку на полімерній основі. 300 350
Liqui Moly Chrom-Glanz-Creme Чи не видаляє дрібні подряпини на поверхні, наноситься досить довго і з зусиллям. Має середню ефективність і високу ціну. 250 1200
Sonax Chrom and Alupaste Володіє середньою ефективністю, проте погано змиває іржу і блиск на поверхні має матовий відтінок, гірше в порівнянні з конкурентами. 75 320
Astrohim Golden Wax Може використовуватися для хрому, алюмінію, міді, латуні, нержавіючої сталі. Середня ефективність. 250 320
Turtle Wax All Metal Polish Універсальний засіб для полірування будь-яких металевих поверхонь. 300 350

За допомогою таких полиролей можна відновити блиск хромованого елемента почистивши його, і надати подальший захист від механічних пошкоджень або пошкоджень, пов'язаних з впливом ультрафіолету, вологи, різних хімічних сполук.

Чим можна замінити засіб для чищення та полірування хрому

До винахід складів полиролей хрому автолюбителі користувалися різними підручними засобами і «народними» методами. А деякі продовжують це робити і до сих пір. І якщо ви періодично натирає до блиску деталь і стежте щоб вона не ушкодилася, то вам достатньо буде "дідівського методу", скориставшись одним з таких засобів:

 • Харчова сода. Вона добре підходить для пошкоджених хромованих поверхонь.
 • Очищуючий крем «Сиф». З його допомогою можна прибрати не тільки механічні забруднення, а й масляні і жирові.
 • Звичайний крейда. З його допомогою можна добре відполірувати хромовану поверхню. Що стосується його чистячих засобів, то вони невеликі.
 • Зубний порошок. З його допомогою можна видалити невеликий механічний наліт, наявний на оброблюваної поверхні.
 • Паста ГОІ. Це засіб було винайдено обробки скляних поверхонь, проте з успіхом може використовуватися і для хрому. Зверніть увагу, що паста реалізується в трьох різних розмірах зерна. Відповідно, підходить як для грубої, так і для чистової очищення поверхні.
 • Гель «Сіліт». Його використовують для видалення іржі на хромованих і просто металевих поверхнях. Він прекрасно справляється з видаленням не тільки іржі, але і вапняного нальоту. Замість гелю можна також використовувати аналогічний засіб у вигляді спрея. Однак витрата гелю буде менше при роботі.
 • Аміак. Замість нього можна використовувати 10% нашатирний спирт, який реалізується в аптеках. Нашатир входить до складу багатьох засобів, призначених для миття скла. Відповідно, зазначені кошти також можна спробувати для обробки хромованих поверхонь.
 • Оцет. Для чищення хрому можна використовувати звичайний столовий оцет, як звичайний, так і яблучний.

Полірування хрому ортофосфорної кислотою (Кока-Колою)

 • Лимонна кислота. В даному випадку можна використовувати і вичавлений лимонний сік і розчинену у воді лимонну кислоту, яку реалізують в продуктових магазинах.
 • Спирт. Для чищення і обробки хромованих поверхонь можна використовувати різні типи спирту - метиловий, ізопропіловий, метанол. При роботі з технічним спиртом потрібно дотримуватися безпеку і користуватися засобами індивідуального захисту.
 • Ортофосфатна кислота. Якщо є можливість дістати кислоту, можна скористатися їй в чистому вигляді (з дотриманням правил безпеки).

Як показує практика, дійсно, багато хто з перерахованих коштів добре виконують функцію по догляду за хромом. Однак їх недоліки полягають в наступному:

 • Низька тривалість дії . Цикл чистки і захисту необхідно повторювати досить часто, особливо при несприятливих погодних умовах і в холодну пору року.
 • Існує ймовірність механічного або хімічного пошкодження хрому на обробленої перш поверхні. Тому вибір того чи іншого засобу необхідно проводити грамотно.
 • Слабка ефективність . Звичайні засоби з народних методів не в змозі впоратися із застарілими розлученнями або ушкодженнями, а для відновлення хрому і зовсім не годяться. Для цих цілей необхідно застосовувати професійні засоби для захисту хрому на автомобілі.
 • Складність технології . При використанні «народних» методів і засобів часто потрібно витратити багато сил і часу, щоб домогтися бажаного результату.
 • Незручність при використанні . Багато дідівські методи крім посереднього ефекту можуть завдати шкоди організму.

Кращий поліроль для хрому автомобіля - це той, який найкраще впорається з конкретним завданням. Для кого-то може цілком вистачити пасти гої або крему для очищення нальоту в ванній. Тому однозначної відповіді, який поліроль для хрому краще, не існує. Вибір засобу робіть виходячи зі своїх цілей. Потрібно змусити хромований елемент блищати видаливши з нього не тільки наліт але і іржу, а також закріпити результат на тривалий час придбайте спеціальний засіб. Існує сім найбільш популярних полиролей, які багаторазово довели свою ефективність.

Рейтинг полиролей для хрому

Список найкращих полиролей для хрому зроблений виключно на основі знайдених в інтернеті відгуках і тестах. Рейтинг не носить комерційного характеру і не рекламує ні один засіб. Якщо ви користувалися цим або будь-яким іншим, то поділіться своїм досвідом в коментарях.

Mannol Chrom Politur 9820

На першому місці рейтингу знаходиться поліроль для хромованих поверхонь Mannol Chrom Politur 9820. Засіб призначений для обробки хромованих та інших поверхонь, зокрема, для полірування алюмінію, міді, латуні, і сплавів на основі олова. Являє собою пасту, яку потрібно нанести на очищену поверхню і розтирати.

Відзначається, що поліроль для хрому «Маннол» дуже ефективно очищає навіть застарілий бруд, причому за короткий проміжок часу, змушуючи її пускати сонячні зайчики. Однак, що стосується дрібних подряпин, то поліроль не в змозі їх прибрати, але про це в інструкції і не написано.

Відгуки про поліролі для хрому mannol chrom politur, дозволяють стверджувати про те, що це дуже ефективний засіб і рекомендовано для використання не тільки в автомобільній техніці, але і в побуті, наприклад, для відновлення хромованих виробів. Якщо інші аналогічні засоби часто потрібно наносити і располіровивать два, а то і три рази, то «Маннол» в більшості випадків справляється за один раз.

У продажу поліроль для хрому Mannol реалізується в тюбику об'ємом 100 мл. Його ціна за станом на літо 2020 року становить близько 470 рублів.

1

Runway

Поліроль хрому і алюмінію Runway - також один з лідерів рейтингу, судячи з тестів і знайденим інтернеті. Він прекрасно справляється з відмиванням з хромованих поверхонь різних забруднень, в тому числі засохлих. Може використовуватися не тільки для обробки хромованих поверхонь, але і для алюмінію. Відмінність від «МАННОЛ» полягає лише в тому, що для обробки потрібно трохи більше часу, в іншому ж результат аналогічний.

Що стосується думок від використовували поліроль автолюбителів, то основна маса відгуків про цей засіб, звичайно ж, позитивні. Більшість забруднень, іржу, оксиди, вапняний наліт він видаляє за один раз, при цьому в результаті утворюється шикарний блиск обробленої поверхні. Дрібні подряпини, правда, він не видаляє.

Поліроль для хрому і алюмінію «Ранвей» може використовуватися і в побутових цілях, наприклад, в майстернях, що займаються відновленням різних раритетних речей. Недолік поліролі полягає лише в маленькій упаковці кошти, що для обробки значних площ не завжди зручно. Так що як правило його купують лише для локальної обробки або обробки невеликих деталей.

Реалізується в пластиковому тюбику об'ємом 50 мл. Артикул такої упаковки для покупки в інтернеті-магазині - RW2546. Що стосується ціни, то на вказаний вище період один тюбик коштує близько 180 рублів.

2

Doctor Wax

Полірувальна паста для хрому Doctor Wax не тільки очищає хромовану поверхню від іржі, нальоту, бруду, а й формує на ній найтоншу захисну плівку, яка формується з входить до складу засобу полімеру. Завдяки цьому плівка заповнює мікротріщини і пори в покритті. Це дає можливість в подальшому захищати поверхню від освіти на ній іржі. Дуже добре підходить для обробки будь-яких хромованих деталей - решітки бампера, колісних дисків, молдингів, бамперів. Також поліроль «Доктор Вакс» можна використовувати для обробки бронзових і сталевих поверхонь, наприклад, в побуті.

Тести показали, що поліроль для хрому «Доктор Вакс», відмінно справляється зі своєю роботою. Він дійсно добре видаляє іржу, оксиди, наліт. Єдина відмінність від вищих конкурентів полягає в тому, що в деяких випадках для видалення зазначених забруднень доводиться наносити і полірувати поверхню два, а то і три рази. Однак для забруднень середньої тяжкості він цілком підходить, тим більше, що володіє реальним захисним властивістю.

На ринку поліроль для хрому Doctor Wax реалізується в пластиковій пляшці обсягом 300 мл. Її артикул для покупки в інтернет-магазині - DW8317. Ціна однієї упаковки на той же період складає близько 350 російських рублів.

3

Liqui Moly Chrom-Glanz-Creme

Поліроль для хрому Liqui Moly Chrom-Glanz-Creme призначений для обробки хромованих поверхонь, а також декоративних металевих частин деталей автомобіля. Може використовуватися в побуті. Призначений для очищення поверхні від іржі, вапняного нальоту, лисин. Додатково має захисну функцію, оскільки формує на обробленій поверхні полімерний захисний шар. Розчиняється в бензині, температура займання + 61 ° С, тому обробляти їм гарячі поверхні не можна!

Рекомендується використовувати поліроль для хрому «Ликви Моли» на постійній основі для постійної підтримки поверхні в чистому і красивому виді. Істотний недолік - висока ціна.

Реальне використання полироля показало середню ефективність даного засобу. Воно непогано справляється з забрудненнями середньої тяжкості, але для видалення глибоко в'ївся іржі потрібно витратити багато сил і часу. Аналогічно і з блиском. За допомогою полироля досить важко добитися рівного блиску хромованої поверхні в порівнянні з іншими полиролями. Однак перевагою полироля для хрому Liqui Moly Chrom-Glanz-Creme є те, що він дійсно утворює на оброблюваної поверхні захисний шар, який правда потрібно постійно підтримувати.

У продажу поліроль реалізується в пластмасовому флаконі об'ємом 250 мл. Артикул, за яким його можна купити за каталогом ЛіквіМолі - 1529. Ціна однієї упаковки складає близько 1200 російських рублів.

4

Sonax Chrom and Alupaste

Поліроль Sonax Chrom and Alupaste призначений для очищення і полірування хромованих поверхонь деталей автомобілів, мотоциклів, велосипедів і в інших місцях. Крім чистячих і полірувальних властивостей також утворює на обробленій поверхні захисну плівку з полімерного матеріалу, тим самим запобігаючи появі іржі і окислів через попадання вологи.

Практичне використання вказало на посередню ефективність роботи полироля для хрому Sonax Chrom and Alupaste. Для видалення застарілих осередків іржавіння доведеться докласти чималих зусиль. Що стосується полірувального ефекту, то він також середній. Хромована поверхня після обробки недостатньо блискуча в порівнянні з іншими полиролями.

Однак, якщо застосовувати регулярно на хромі із середнім ступенем забрудненості, то ви напевно будете їм задоволені. Крім цього, він дійсно утворює на поверхні захисний шар, який відчувається пальцями. Ще один недолік - малий обсяг упаковки.

У продажу поліроль для хрому Sonax реалізується в пластиковому тюбику об'ємом 75 мл. Артикул для його покупки - 308000. Приблизна ціна становить близько 320 рублів.

5

Астрохім

Поліроль для хрому «Астрохім» серії Golden Wax призначена для обробки хромованих поверхонь практично на будь-якій основі, а також виробів з алюмінію, міді, латуні та нержавіючої сталі. Засіб не тільки очищає деталі від іржі, вапняного нальоту, а й створює на його поверхні захисний полімерний шар. Використовується для зовнішніх хромованих деталей автомобільного кузова, мотоциклів, велосипедів, може використовуватися також в побуті.

Згідно відгуками, поліроль для хрому «Астрохім» має невисоку ефективністю. Він непогано справляється з видаленням щодо нестарої іржі, яка ще недостатньо в'їлася в метал. Однак для видалення в'їдаються оксидів і розлучень з його допомогою впоратися складно. Полірувальний ефект кошти також невисокий, у багатьох конкурентів він набагато вище. Захисний шар також слабенький, полімерний шар на дотик не відчувається.

Поліроль для хромованих деталей «Астрохім» реалізується на ринку в пластиковому флаконі об'ємом 250 мл. Артикул товару для покупки в інтернет-магазині - АС-272. Приблизна ціна одного флакона становить 320 рублів.

6

Turtle Wax All Metal Polish

Засіб Turtle Wax All Metal Polish позиціонується виробником як поліроль і очищувач для металу (хрому). Тобто, засіб є універсальним, і з його допомогою можна обробляти як хромовані поверхні, так і алюмінієві, мідні, бронзові і сплави на основі олова. Виконує тільки очисні і полірувальні функції. Захисних властивостей не має. Агрегатний стан полироля - майже рідке на відміну від інших розглянутих засобів, тому наносити його за допомогою фібри не завжди зручно.

Тести по використанню полироля для металу «Туртл Вакс» показали, що з його допомогою дійсно можна обробляти найрізноманітніші металеві поверхні, в тому числі не хромовані. Така універсальність відігралася на низьку ефективність, видалити з його допомогою старі іржаві плями не вдасться. Блиск на обробленої поверхні теж залишає бажати кращого, і в порівнянні з конкурентами він має гіршу за все оцінку. Перевагою полироля Turtle Wax є, лише в універсальності порівняно невисокою ціною.

Обсяг упаковки, в яких реалізується поліроль Turtle Wax All Metal Polish, становить 300 мл. Артикул для покупки товару - FG7716. Приблизна ціна однієї упаковки складає 350 рублів.

7

висновок

Замість «народних» методів чистки і відновлення хромованих поверхонь краще користуватися професійними полиролями. Вони не тільки чистять і полірують, а й захищають хром від шкідливого впливу ультрафіолету, вологи, хімічних реагентів. Який засіб з рейтингу купувати - вирішувати виключно автовласникові.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found