Регулювання карбюратора ВАЗ 2101

Перед тим, як почати регулювати карбюратор, потрібно спочатку відрегулювати положення заслінок дроселя карбюратора 2105-1107010-20

  1. Для того, щоб зробити регулювання карбюратора , потрібно щоб дросельні заслінки були повністю відкриті, положення заслінок можна перевірити, повертаємо важіль і привід до упору.

  2. Величина максимального відкриття заслінки дроселя первинної камери (13 ± 0,5 мм) відкриття регулюється підгинанням нижнього вусика.

  3. Величина максимального відкриття заслінки вторинної камери дорівнює (15 ± 0,5 мм) вона регулюється шляхом закручуванням або відкручування штока пневмопривода.

  4. При неповному відкритті заслінки первинної камери, верхній вусик третього важеля повинен стикнеться з важелем 2, відстань 6 ± 0,1 мм. Цей розмір повинен регулюватися при підгинанні верхнього вусика третього важеля.

Регулювання положення дросельних заслінок карбюратора

Пусковий пристрій

  1. Якщо повернути важіль 1 до упору проти годинникової стрілки, повітряна заслінка буде закрита повністю. Потрібно знати, що в даному положенні важеля кінець тяги 3 повинен буде знаходитися в кінці штока 4 пускові пристрої, при цьому шток не переміщувати. Це робиться шляхом підгинання тяги 3.

  2. У тому випадку, якщо повітряна заслінка закрита, то тоді заслінка первинної камери буде відкрита на 0,70-0,80 мм.

  3. У тому випадку, якщо повітряна заслінка повністю закрита, то вона буде відкриватися штоком 4 пускового пристрою на 5 0,5 мм, ви тому випадку, якщо переміщати його вручну до упору направо. Дана величина повинна регулюватися гвинтом 5.

Регулювання приводу пускового пристрою

Налаштування продуктивності прискорювального насоса

  1. Продуктивність насоса завжди перевіряється за десять повних ходів важеля 4 управління заслінками дроселя. Паливо, що виходить з розпилювача, за десять ходів, потрібно збирати в мензурку. Його обсяг повинен скласти 5,25-8,75 см3.

  2. Перед тим, як почати перевірку, бажано зробити десять пробних ходів важелем 4, це робиться для того, щоб заповнити канали прискорювального насоса.

Перевірка герметичності голчастого клапана

  1. Герметичність голчастого клапана можна перевірити на стенді, завдання якого забезпечувати подачу палива в карбюратор під тиском. Після того, як встановиться рівень в контрольній пробірці стенда, його падіння не повинно статися, в найближчі 10-15 с, якщо рівень падає, значить відбувається витік через голчастий клапан.

Відео по регулюванню карбюратора на холостому ходу ВАЗ 2101-2107.

Джерело: //www.autoprospect.ru/vaz/2101-zhiguli/4-2-9-regulirovka-i-proverka-karbyuratora-posle-sborki.html


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found