Інструкція по заміні масла в коробці автомат Тойота Калдина / Корона. Заміна масла в АКПП Corona / Caldina

Уберегти себе від зайвих проблем з роботою автоматичної коробки передач Toyota Corona / Caldina дозволить профілактична перевірка і долівка (заміна) масла. Згідно з рекомендаціями виробників робити це варто не рідше ніж раз в 1000 кілометрів.

Заміна масла в АКПП Toyota Corona / Caldina

Як перевірити рівень масла в АКПП?

  1. Перед тим, як почати діагностику Toyota Corona / Caldina, слід прогріти двигун. Для цього потрібно проїхати невелику відстань, поки температура робочої рідини не досягне значення - 70-80 градусів за Цельсієм.
  2. Наступним етапом буде установка машини на рівній поверхні. Неважливо буде це гараж або галявина, головне, щоб вона була без нахилу.
  3. Затягніть гальмо стоянки.
  4. На холостому ходу виберіть по черзі всі положення селектора (утримуючи педаль гальма).
  5. Акуратно дістаньте щуп, щоб очистити його від масла і потім повністю занурити в патрубок.
  6. Після наступного вилучення щупа можна визначити рівень робочої рідини в АКПП. Нормальним він вважається в разі, якщо він знаходиться поруч з мітками HOT.

В ході перевірки можна виявити аномалії в запаху масла, його зовнішній вигляд і властивості. Якщо рідина має темний відтінок, віддає запахом гару або стала занадто вузький, то її обов'язково слід замінити. Звичайний долив ніяк не виправить ситуацію.

Познайомитися з процедурою заміни масла в АКПП Toyota Corona / Caldina можна в спеціальному керівництві. У ньому є додаткові рекомендації, які дозволять визначитися з вибором різновиди олії і познайомлять з важливими нюансами. Детальна інструкція представлена ​​далі:

Інструкція по заміні масла в автоматичній коробці передач Тойота Корона / Калдина


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found