Заміна ГРМ на Toyota Corolla e110 D-4D (1CD-FTV)

Авто Toyota Corolla CDE110.

Як тільки я купив автомобіль, я відразу вирішив замінити ремінь ГРМ, заодно я вирішив змінити 2 ролика (не пам'ятаю SNR, або SKF). Сам я не хотів морочитися і викрав машину до людей, у яких і купував. Віддав машину, поїхав, приїхав забрав, сказали, що все поміняно, я віддав 130 уе, за запчастини, і 60 уе за роботу. Після ще ремонтувався там, якість не дуже, можуть гайку забути закрутити, і нову запчастину чи не поставити. Загалом, пройшло 60000 км, думаю, що потрібно замінити ремінь ... Заглянув під кришку ГРМ: відкрутив і прийшов в жах, ремінь залишився той, який був при покупці? ролики теж не були замінені, натягувач був заліплений маслом і брудом. Подивився уважніше, помітив наклейку, заміна ГРМ 105 000, була зроблена ще в германии, по брифу є відмітка, на одометрі 205 000, коротше мене розвели, я віддав їм просто так 190 $! Замовив запчастини:2 ролика, натягувач, ремінь, помпу, ремені генератора і ГУ з кондея, а ще й антифриз. Помпа замовив Aisin, ремінь ГРМ, був замовлений оригінал Toyota, а ремінь ГУ з кондея (Contitech). Ролики NSK (в оригінальних коробках), натягувач Toyota, я не став економити.

помпа Aisin помпа Aisin Ремінь ГРМ, ремінь генератора, ремінь ГУ Toyota Ролики NSK і натягувач Toyota антифриз HEPUНу що ж, починаємо. Спочатку потрібно зняти захист двигуна, бажано щоб була яма або естакада, потрібно зняти обидві половинки захисту, захист двигуна Тойота захист двигуна Toyotaколи будите відкручувати болти захисту, потрібно бути максимально акуратним, так як болти мають властивість заламувати. Далі знімається декоративна кришка двигуна, декоративна кришка двигуна Toyota Двигун 1CD-FTV Toyota Corolla e110бачок рідини для омивача.

бачок омивача Toyota

Так як я боявся все переплутати, я збирав болти в пакетики, які підписував.

болтики Toyota

Тепер, потрібно зняти колесо.

Заміна ременя ГРМ Toyota Corolla e11 Заміна ГРМ на двигуні 1CD-FTV ToyotaПочинаємо знімаємо ремінь ГУ з кондея, для цього потрібно послабити гайку холостого шківа, його потрібно відвести в сторону, щоб не заважав шків ГУ, Зняття ременя ГУ Toyota Зняття шківа ГУ на двигуні 1CD-FTV Toyota Ролик ременя ГУ Toyotaйого потрібно зняти, перед тим, як зірвати основну гайку, потрібно спочатку законтрить шків головкою. Далі потрібно зняти ремінець генератора і послабити болт, який дивиться на нас, ремінь послаблюється так, потрібно крутити довгий болт, а монтуванням потрібно підтягувати підтягуємо генератор, попередньо потрібно послабити верхній болт.

Зняття ременя генератора Toyota Corolla e110

Далі потрібно відкрутити гайки опори, одна знаходиться вгорі,

Зняття опори двигуна Toyota Corolla e110

а дві внизу,

нижні гайки кріплення опори двигуна Toyota Corolla e110

тепер домкрати двигун, і починаємо знімати опору. Тепер відкручується болт шківа,

Болт шківа двигуна Toyota Corolla e110

існує багато способів, я робив так, спочатку вставив болт в отвір, болт уперся в піддон, після акуратно за допомогою важеля зірвав болт. За допомогою заздалегідь виготовленого знімача, шків можна легко зняти.

Зняття шківа Toyota Corolla e110 Зняття шківа Toyota Далі знімаються кришки ГРМ, нижня,

Кришка ГРМ Toyota

верхня.

Кришка ГРМ Toyota Corolla e110 ГРМ Toyota Corolla e110 ГРМ Toyota Corolla e110 ГРМ Toyota Corolla e110 Після відкручується Гідроподушки, її потрібно відвести в сторону,

Гідроподушки Toyota Corolla e110

якщо у Вас вийде зняти її, це добре, я не зміг, мені не давали зняти її трубки кондея. Далі потрібно зняти кронштейн.

кронштейн Toyota Corolla e110

Ну ось я і дістався до самого ременя і роликів ГРМ.

Ремінь ГРМ, який проїхав 100 000 км виглядає не дуже ....

ГРМ Toyota Corolla e11 який проїхав 100 000 км

Починаємо знімати сам ремінь ГРМ з роликами, це робиться так, потрібно крутити болт коленвала до тих пір, поки не сумісний мітку на ньому з міткою на м / насосі.

болт коленвала Toyota Corolla e11

Так само потрібно подивитися чи збіглися мітки на шківах распредвала і ТНВД.

шків распредвала Toyota Corolla e11 Шків ТНВД Toyota Corolla e11Якщо мітки не співпали, робимо ще один оборот. Як мітки співпадуть, бажано поставити свої мітки на всякий випадок, далі потихеньку послаблюємо болти натяжителя, відводимо його в сторону і знімаємо ремінь. Зняття ременя ГРМ Toyota Corolla e11 Зняття ременя ГРМ Toyota Corolla e110До речі, забув сказати, що попутно у нас зливається антифриз.

Злив антифризу на Toyota Corolla e110

Для того, щоб зняти помпу, потрібно зняти ролики, шків ТНВД, для цього знадобиться спеціальне пристосування.

зняття шківа ТНВД на Toyota Corolla e110 зняття шківа ТНВД на Toyota Corolla e11Перед тим, як почати відкручувати болти з боку ГРМ, потрібно відкрутити 2 гаечки, які зміцнюючи ТНВД. кріплення ТНВД на Toyota Corolla e11 гайка кріплення ТНВД на Toyota Corolla e110 кріплення ТНВД на Toyota Corolla e11Якщо працювати за букварем, то потрібно відкрутити підводять паливні трубки, а так само паливні трубки на форсунки від рампи, зняти впускний колектор, дросель і робиться це все заради однієї гаечкі.Я зробив так, користуючись таким ключем,

ключ

маленької тріскачкою з подовжувачами, карданчиком, 12-Тигран головкою на 12 в результаті перемагаємо цю гаєчку. Так як я як зазвичай полінувався злити антифриз з блоку, то залив все в гаражі, краще його зливати одразу, тепер міняємо помпу.

зняття помпи на Toyota Corolla e11 помпа Toyota Corolla e11 помпа Toyota Corolla e110 Прокладка на помпу Toyota Corolla e110Майже всі, Заміна помпи Toyota Corolla e110 Заміна помпи Toyota Corolla e11починаємо збирати в зворотній послідовності. По ходу роботи, замінюємо ролики на нові, ролики механізму ГРМ ролики механізму ГРМпісля, підводимо натягувач, натягувач і чека чекависмикуємо чеку - ремінь і ролики встановлені. Перед тим, як збирати далі, потрібно перевірити всі мітки. Ставимо назад кронштейн, встановлюємо шків коленвала, ставимо гідроопори кришки гайку потрібно затягнути динамометричним ключем.

Болт генератора я поставив новий,

Болт генератора

далі ставимо приводні ремінці,

приводні ремінці Toyota Corolla e110

після ролик, який натягує ручейковий ремінь,

натяжна ролик ручейковий ременя

не забудьте залити антифриз.

розширювальний бачок ОЖ на Toyota Corolla e110

Ось і все, запуск!

Запустилася. Значить, все поставив правильно, потрібно развоздушіть систему охолодження, і приклеїти наклейку з пробігом.

наклейка з пробігом

Джерело: //www.toyota-club.by/forum/viewtopic.php?f=39&t=15105


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found