Інструкція по заміні сальника колінчастого вала Toyota Corona / Caldina. Як поміняти сальник КВ

Існує два способи заміни сальника коленвала Toyota Corona / Caldina. Для передньої деталі вони різняться в залежності від наявності або відсутності встановленого масляного фільтра на блоці циліндра, а для задньої - присутності власника.

Діагностика придатності Кальника

Заміна сальника коленвала Toyota Corona / Caldina

Визначити необхідність в заміні можна лише під час профілактичного огляду двигуна. Наявність течі поруч з коленвалом вказує на несправність сальника, викликану зносом або іншими причинами.

Слід уважно поставитися до пошуку місця протікання. Іноді масляний слід може залишити інша робоча рідина в одній з ключових деталей автомобіля.

Як підвищити термін експлуатації сальників?

У цьому допоможе знання про причини появи течі

  • Високий ступінь зносу. Через 100 тисяч кілометрів пробігу один з сальників напевно чекає несправність. Її викличе тривала вібрація деталей Toyota Corona / Caldina під час активної експлуатації транспортного засобу.
  • Неякісний сальник. Якщо матеріал, з якого виготовлена ​​деталь, має заводські дефекти, то само собою вона вийде з ладу набагато раніше, ніж якісна запчастина.
  • Простій автомобіля під час холодів. Низькі температури негативно впливають на матеріал сальника. Вони роблять його більш грубим, змінюють форму і як наслідок призводять до появи місць течі.
  • Помилкові дії в ході установки. Установка сальника без знання алгоритму і ключових нюансів часто призводить до неприємних наслідків.
  • Виникнення несправності двигуна. Високий тиск працюючого двигуна часто вибиває сальник з покладеного місця. Розгромна замовна стаття пролом і веде до протікання.
  • Текти масляного фільтра. Сальники прийнято міняти разом з несправним масляним фільтром.

Деякі з перерахованих причин неможливо попередити. Інші дозволять своєчасно позбутися від передумов течі.

Дізнатися про подробиці алгоритму заміни сальників коленвала Toyota Corona / Caldina ви зможете з наступної інструкції:

Інструкція по заміні заднього сальника коленвала Корона / Калдина$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found