Які гальмівні диски вибрати для Ніссан Кашкай. Номери відповідних гальмівних дисків

При плановому ТО і шиномонтажі варто звертати увагу на гальмівні диски. Як то кажуть, "з гальмами не жартують". Якщо знос гальмівних дисків досяг своєї межі і вам рекомендують їх замінити, то варто прислухатися і задуматися про заміну. Не треба панікувати, гальма не "закінчаться" односекундного і на машині можна ще їздити.

Варто знати:

товщина нового переднього гальмівного диска 26 мм, а граничний знос 24 мм;

товщина нового заднього гальмівного диска 9 мм, а граничний знос 8 мм.

Номери на гальмівні диски по каталогу Nissan (оригінальні):

  • Гальмівний диск, передній: 40206JD00A (40206-JD00B), вартість від 4-5 тисяч рублів.
  • Гальмівний диск, задній: 43206JD00A (43206-9W000), вартість від 3-4 тисяч рублів.

Гальмівний диск Otto Zimmermann 200251852

Оригінальні диски без проблем відходять відведений йому термін. Сказати точно наскільки їх вистачить складно тому дуже багато залежить від стилю їзди і колодок. Якість гальмування повністю відповідає змішаного стилю їзди і заявленим вимогам Ніссан. З мінусів: злегка різкуватий і туговато, можлива поява легкого гулу (в особливо рідкісних випадках сильного гулу).

Дилери люблять схиляти до заміни у них і тільки у них, прикриваючись зняттям з гарантії, але це не так. Зняти можуть тільки вузол, який ви самостійно ремонтували, а колодки і диски і зовсім не підпадають під гарантію тобто і знімати з гарантії нічого. Тому можна пошукати оригінал дешевше або зовсім купити аналог. Серед аналогів популярністю користуються:

  • Ate 24.0109-0157.1Диск гальмівний задній, вартість від одна тисяча шістсот вісімдесят шість рублів.
  • Ate 24.0126-0154.1 Диск гальмівний вентильований передній, вартість від 2500 рублів.

Диски Ate можуть видатись дещо простими, але це не заважає їм показувати високу якість гальмування. Це досягається високими вимогами до матеріалів і якості виробництва, а також багатим досвідом. За характером гальмування диски Ate порівнянні з оригінальними , а по комфорту можливо навіть краще. При цьому ціна - майже в два рази нижче.

  • Bosch 0986479362Диск гальмівний задній, вартість від 1795 рублів.
  • Bosch 0986479358 Диск гальмівний вентильований передній, вартість від 1900 рублів.

Bosch відома фірма і представлення не потребує. Bosch виправдовує всі очікування, машина починає плавніше гальмувати, зовсім без будь-яких звуків, неначе її вимкнули (особливо відчують ті, у кого гули рідні), педаль гальма стає м'якше. Незважаючи на те, що Bosch знаменита фірма, стоять диски відчутно дешевше оригінальних. Таким чином, вибираючи Bosch, ви: економите гроші, не втрачаєте в надійності і якості гальм, підвищуєте комфорт при їзді.

  • TRW DF7369Диск гальмівний задній, вартість від 811 рублів.
  • TRW DF4964 Диск гальмівний вентильований передній, вартість від тисячі дев'ятсот двадцять два рублів.

Часто, в якості альтернативних дисків, використовують TRW. Компанія популярна і продукція досить якісна, проте у власників Nissan Qashqai дуже багато негативних відгуків. Диски TRW одні із самих бюджетних, але при цьому мають велику кількість скарг на писк, у кого-то періодичний, а у кого-то і постійний. Можливе наявність сторонніх звуків не відбилося на якості гальмування, диски забезпечують хороше гальмування на всьому терміні служби.

  • Otto Zimmermann 200.2519.20Диск гальмівний, «Coat Z» задній, вартість від 2070 рублів.
  • Otto Zimmermann 200.2518.52 Диск гальмівний вентильований, перфорований, вартість від 3776 рублів.

Otto Zimmermann - дорогий, але популярний варіант. Якщо є можливість, то краще ставити Otto Zimmermann. Ціна порівнянна з оригінальними дисками, а ось якість вище. Otto Zimmermann забезпечують плавне комфортне гальмування , має підвищений опір перегріву, знос приблизно як у оригінальних. Автомобілісти коротко характеризують ці диски: "Все супер!"

Ціни вказані для Москви і області станом на зиму 2016.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found