Регулювання карбюратора ВАЗ 2109. Як відрегулювати холостий хід карбюратора ВАЗ 2109

При довготривалої експлуатації, карбюратор не потребує регулярному промиванні зовні. Необхідність виникає тільки в разі сильного забруднення рухомих механізмів, і то лише в тому випадку, якщо в результаті забруднення порушиться свобода рухливості деталей, також очищення карбюратора потрібно провести перед налаштуванням або ремонтом.

При внутрішньої прочищення можна користуватися пензликами або ганчірками , оскільки в жиклери можуть потрапити нитки, щетинки і волокна. Бажано використовувати спеціальні засоби і рідини з чищення і догляду за карбюратором. Коли карбюратор почищений, можна приступити до регулювання.

Приступаємо до регулювання приводу заслінки дроселя, в першу чергу потрібно перевірити натяг троса.

Трос не повинен провисати, а й сильно натягнутий бути не повинен, тому що надмірно натягнутий трос не дає можливості повністю закритися. Щоб натягнути або ж послабити натяг, треба відрегулювати привід .

Ключем на «13» слід тримати гайку наконечника на оболонці троса, а другим ключем потихеньку відкручувати контргайку на пару оборотів.

відрегулювати карбюратор ваз 2109

Після можна починати виставляти потрібну відстань від наконечника регулювальної гайки і карбюратора.

відрегулювати карбюратор ваз 2109

Педаль газу повинна бути відпущена - при повністю натиснутій педалі заслінка повністю відкрита.

Як відрегулювати карбюратор ваз 2109

Тепер открученную раніше контргайку потрібно затягнути.

Для того, щоб зробити регулювання приводу повітряної заслінки, з повітряного фільтра потрібно зняти кришку. Після починаємо перевіряти хід тяги в оболонці. У тому випадку, якщо привід правильно відрегульований, то при «втопленою» ручці приводу повітряна заслінка повинна відкриватися повністю.

регулювання приводу повітряної заслінки

регулювання приводу повітряної заслінки

Якщо у вас щось не так, то потрібно відрегулювати. Важіль слід повністю провернути, щоб заслінка відкрилася повністю.

регулювання приводу повітряної заслінки

Ручку приводу заслінки потрібно «утопити».

ручка підсосу карбюратора

Беремо пасатижі, ними треба витягнути трос з «сорочки», після чого болт потрібно затиснути назад.

регулювання приводу повітряної заслінки ВАЗ 2109

Починаємо регулювати пусковий пристрій, точне регулювання можна виконати тільки на знятому карбюраторі, користуючись підстроюванням зазорів. Щоб зробити регулювання карбюратора не знімаючи його - знадобиться тахометр.

Починаємо, перше, що потрібно зробити, це зняти корпус повітряного фільтра, потім до упору витягується рукоятка приводу повітряної заслінки. Запускаємо мотор. Саму заслінку потрібно відкрити викруткою приблизно на 1/3 її повного ходу . Крутимо регулювальний болт, треба домогтися 3200-3400 об / хв., Після заслінку відпускаємо.

регулювання карбюратора ВАЗ

Тепер, при ослабленій контргайці, крутимо гвинт викруткою: потрібно щоб частота обертання була 2800-3000 об / хв. Ну, і все, тепер слід затягнути гайку, а корпус фільтра поставити на місце.

регулювання карбюратора ВАЗ

Щоб відрегулювати холостий хід, двигун потрібно прогріти до робочої температури, також потрібно включити потужні споживачі електрики, можна включити фари або грубку . Беремо викрутку, з її допомогою потрібно обертати гвинт «якості», щоб виставити максимальні оберти.

регулювання карбюратора ВАЗ

Тепер, користуючись гвинтом «кількості», потрібно зменшити обороти до такої позначки, яка на 50-100 більше, ніж повинно бути на холостому ходу.

регулювання карбюратора ВАЗ

Знову, використовуючи гвинт «якості», знижуємо до нормального значення.

Також можна переглянути книжку по карбюраторам «Солекс» - в ній розглянуті пошук і усунення несправностей, регулювання і доопрацювання карбюратора.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found