Інструкція по заміні заднього амортизатора на Сузукі Гранд Вітара своїми руками

Проблема з роботою амортизаторів Suzuki Grand Vitara - неприємність, яка приносить дискомфорт в повсякденне життя власника, особливо якщо він активно використовує свій автомобіль. Своєчасна заміна пошкодженої деталі дозволить відновити попередній стан машини і уникнути негативних наслідків експлуатації авто з несправною амортизаційної стійкою.

Що вкаже на несправність амортизатора?

Заміна заднього амортизатора Suzuki Grand Vitara
  • Характерні звуки, які супроводжують рух по нерівній дорожній поверхні стануть першою ознакою. Глухий стукіт виникає при зіткненні деталей підвіски у відсутності належної компенсації навантаження амортизатором.
  • Сліди масла на амортизаційної стійці.
  • Нездатність автомобіля швидко прийти в нормальний стан після повороту або подолання перешкоди.

Будь-який з перерахованих симптомів вимагає додаткової діагностики. Провести її можуть фахівці автосервісу або знайомий механік, що володіє досвідом в даному питанні.

Як усунути поломку?

Отже, проблема виявлена. Усунути її за допомогою ремонту неможливо. Залишається лише заміна пошкодженої деталі на нову. Як і в будь-який інший моделі автомобіля, рекомендується одночасна установка пари амортизаторів. Такий захід дозволяє повністю відновити робочі характеристики Suzuki Grand Vitara і на якийсь час забути про проблеми зі стійкою.

Як поміняти задній амортизатор Сузукі Гранд Вітара

Купити амортизатори для Suzuki Grand Vitara можна в найближчому магазині запчастин або в інтернет-магазині. Вартість однієї амортизаційної стійки - від 50 у.о. Вона залежить від виробника, якості, і стану в разі купівлі б / у деталі.

Для заміни знадобляться слюсарні інструменти і покрокова інструкція. Детально вивчити алгоритм роботи і рекомендації дозволить наступний інформаційний матеріал від виробника Suzuki Grand Vitara:

Зняття, установка і перевірка заднього амортизатора Suzuki Grand Vitara


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found