Слабкі місця в Кіа Спортейдж 3. Найбільш можливі перші несправності і хвороби Kia Sportage 3

Автомобіль Kia Sportage третього покоління користується мабуть найбільшою популярністю серед автолюбителів, в порівнянні з двома попередніми. Серйозних слабких місць або дитячих хвороб, як таких автомобіль позбавлений. Воно й не дивно, адже ціна на Kia Sportage 3, знаходиться на одному рівні з іменитими європейськими та японськими авто виробниками. На російському ринку він представлений з 2-л бензиновим мотором і з таким же за обсягом дизелем. З не настільки значних мінусів можна виділити кілька:

Слабкі місця Kia Sportage 3

Двигун : До надійності моторів в основному нарікань немає ні у автовласників, ні у майстрів СТО, оскільки, лише, якщо і трапляються задираки в циліндрах після 60 тис., То це досить поодинокі випадки. Єдине що може викликати сумніви - це підвищена витрата палива на бензиновому двигуні. Він становить близько 12-15 літрів в міських умовах.

Салон : Найчастіше піддається критиці, якість шкіри. Не рідкісні випадки, де по закінченню 3-х років експлуатації, зустрічаються потріскування шкіри на місці кріплення її до корпусу сидіння, а також потертості шкіри на рульовому колесі, це найболючіші місця Спортейдж 3 в обробці салону. Ще піддається легкої критиці розташування ущільнювальної гумки передніх дверей. На деяких екземплярах при великій швидкості в салоні автомобіля спостерігається свист.

Кузов : Автомобілі які збираються в Росії мають нерівномірні зазори по кузову. Зустрічаються такі випадки, де з одного боку капот прилягає до крила практично впритул, а з іншого боку є досить значна щілина. Що стосується лакофарбового покриття, то особливих мінусів немає. Кузов непогано захищений від корозії. Але після 5-ти років експлуатації, спостерігаються невеликі відколи й мікро подряпини.

Фари : Ксенонові фари, які встановлюються на автомобілі в комплектації Prestige і Premium частенько запотівають.

Ходова : Підвіска у Kia Sportage 3 є мабуть найбільш слабким місцем. Для поганих доріг, таких як в Росії, не проживають довго задні стійки стабілізатора і стабілізатори поперечної стійкості. Так само не ходять довго задні пружини.

Підводячи підсумок, можна сказати, що корейські авто виробники попрацювали на славу. Помітні слабкі місця у Спортейдж 3 відсутні. Якщо не звертати увагу на ненажерливість бензинового мотора і деякі недоліки ергономіки, плюс додати ефектний зовнішній вигляд, який виділяє автомобіль з потоку, то можна сміливо констатувати, що Кіа Спортейдж 3 відмінний вибір.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found