Інструкція по заміні сайлентблоков переднього важеля підвіски Suzuki Grand Vitara. Зняття переднього важеля і заміна сайлентблока на Гранд Вітара

Зазвичай сайлентблоки Suzuki Grand Vitara служать досить довго. Їх термін експлуатації може перевищувати 100 тис. Км пробігу, але тільки в умовах акуратною їзди і якісного дорожнього покриття.

З огляду на вітчизняні особливості доріг, фахівці радять проводити профілактичний огляд не рідше, ніж через кожні 50 тис. Км пробігу. Цього цілком достатньо, щоб своєчасно виявити проблему і усунути її.

Заміна сайлентблоков передніх важелів Grand Vitara

Як визначити несправність в сайлентблоками?

Перше, що відреагує на поломку сайлентблока - управління автомобіля. Якщо знос деталі досяг критичних значень, водій відчує затримку у відгуку Suzuki Grand Vitara під час повороту керма. Як тільки ця ознака дасть про себе знати, слід звернутися в автосервіс для діагностики сайлентблока або провести візуальний огляд самостійно.

Для огляду знадобиться яма або підйомник. Встановивши машину, потрібно очистити сайлентблок від бруду і переконатися, що на ньому немає механічних пошкоджень. Виявивши тріщини або розриви, слід відразу ж замінити деталь, щоб запобігти масу негативних наслідків. Установка нової запчастини потрібно і при відчутному люфт в сайлентблоками Suzuki Grand Vitara.

Які наслідки матиме несвоєчасна заміна сайлентблока?

Поломка гумово шарнірів призведе до прискореного зносу взаємодіючих з ними елементів. Так, наприклад, може вийти з ладу важіль підвіски, заміна якого влетить в копієчку.

Більш небезпечним наслідком, ніж вимушений ремонт, виявиться аварія. Як вже говорилося раніше, зношений сайлентблок негативно впливає на керованість автомобілем. Це істотно підвищує ризик аварійної ситуації, яка може бути спровокована відходом в сторону під час чергового повороту на високій швидкості.

Як замінити пошкоджений сайлентблок Suzuki Grand Vitara?

Для установки нової запчастини можна звернутися в сервіс або ж покластися на власні сили. Перед заміною сайлентблока варто ознайомитися з докладною інструкцією від виробника з детальним алгоритмом і важливими рекомендаціями:

інструкція по заміні сайлентблоков на Гранд Вітара


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found