Заміна ременя ГРМ на 1G-GE Тойота своїми руками. Як поміняти ремінь ГРМ на двигуні Toyota 1G-GE

Ми маємо автомобіль Toyota, двигун 1G-GE, потрібно замінити ремінь ГРМ.

Звільняємо місце для доступу до ременя

В першу чергу потрібно від'єднати резонатор, шланг системи охолодження і очисник повітря. Після від'єднуються свічки, але цього можна і не робити.

Не варто забувати відключати акумулятор, а так само треба зняти вентилятор радіатора і все V-подібні ремені, чохол ременя теж потрібно зняти. Знімати ремінь потрібно знімати в тому місці, де стоять трикутники, зусилля повинне направлятися по стрелочкам.

Але для початку потрібно свінтіть шків коленвала, що б зробити це, потрібно зняти нижню частину кришки ременя ГРМ.

Для того, щоб змінити ремінь Ви можете користуватися спеціальними інструментами, це дозволить виконати роботу швидше, але можна користуватися звичайним набором.

Установка міток ГРМ

Щоб зняти зубчастий шків коленвала, Вам знадобиться поєднати шпонковий паз клонували з канавкою зубчастого шківа,

тепер на місце потрібно поставити на місце «лінивець», а так само ще і натяжна ролик, «Лінивий» потрібно просто прикрутити на місце. Натяжна ролик потрібно зрушити по осі в ліво, а так само трохи притягнути, щоб не рухався.

Установка ременя ГРМ

Сам ремінь ГРМ надаватися в особливій послідовності. Для початку потрібно зачепити колінвал, після масляну помпу, слідом за нею «лінивець», тепер шківи распредвала, а установка ременя ГРМ на натяжна ролик останній пункт. Відпустіть кріплення натяжної ролика, під дією пружини він зміститися вправо і натягне ремінь ГРМ.

Все, майже все готово залишилося поставити назад кришку ременя ГРМ. Тепер закріплюємо шків колінчастого вала, потрібно зробити два оберти за годинниковою стрілкою, потім поєднати мітку на колінчастому валі з відміткою «0» на кришці.

Не забудьте міцно затягнути болт натяжної валика, він загвинчується на два оберти.

Бажано відразу перевірити, чи не збилися мітки. Болт шківа коленвала потрібно теж сильно закрутити.

Все зняте ставимо назад на місце на місце у зворотній послідовності.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found