Заміна ременя ГРМ двигуна 3S-GE (Toyota Caldina). Як поміняти ГРМ і помпу

На автомобілі Toyota Caldina потрібно змінити водяну помпу і ремінь ГРМ. Для цього буде потрібно для початку придбати нові деталі, можна взяти оригінал 13568-80015 або зупинити свою увагу на аналогу SUN 25/177.

Бажано в першу чергу помити двигун і тільки потім можна буде приступити до заміни ременя ГРМ.

До того, як почнемо роботу і почнемо розкручувати будь гайки на двигуні, треба зняти негативну клему. Далі треба від'єднати генератор, розширювальний бачок радіатора.

Для того, щоб провести зняття чохла ременя ГРМ потрібно буде попрацювати, оскільки Вам буде дуже тісно. Як тільки чохол знятий можна приступати до розкручування ведучого шківа.

В середині натяжної ролика є сальник, а так само влита рідина, для того, щоб полегшити роботу підшипника.

Та сама штука в середині натяжителя і є шток натяжної ролика. Бажано відразу уважно оглянути, чи немає на ній слідів масла або мастила. Шток вставляють в паз за допомогою преса, він фіксується шплинтом в корпусі натяжителя.

Тепер встановлюємо натяжна ролик на місце.

Після того як натяжна ролик буде встановлено, можна приступати приступаємо до зняття помпи, її не обов'язково міняти разом з ременем ГРМ, але в нашому випадку це просто необхідно, так як вже настав термін її заміни.

Для зняття помпи знадобиться викрутити болти компресора кондиціонера і відключити відчепити кришку. Новий ремінь ГРМ потрібно встановити, таким чином, щоб поєдналися, мітки.

Коли будите натягувати ремінь потрібно стежити, щоб не створити перегинів, не збити зубці з пазів і не пошкодити його.

Тепер можна акуратно встановити чохол ременя ГРМ.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found