Інструкція по заміні передньої стійки амортизатора Шевроле Авео Т300. Заміна амортизатора на Aveo T300 new

Заміна амортизатора Chevrolet Aveo T300

Завзяті автомобілісти стверджують, що в умовах помірного використання амортизатори Chevrolet Aveo T300 здатні витримати 70-100 тис. Км пробігу. Такий їхній реальний робочий ресурс, що означає необхідність заміни деталі після того, як він вичерпає себе.

Номери оригінальних передніх стійок на Авео Т300:

 • GM 95917155 (правий)
 • GM 95917154 (лівий)

Як замінити передній амортизатор Aveo T300

Для заміни будуть потрібні:

 • ключі на «14», на «24» (вигнуті накидні) і ключі на «17», «19»;
 • головка на «15» (або ж вигнутий накидний ключ на допомогу);
 • глибокі головки на «18» і «21»;
 • біта Т50;
 • стяжки для пружин.

Послідовність дій:

 1. Знімаємо двірники (але для початку стягнути потрібно заглушки), стеклоочестітелі (вони ж повідці) знімаються важко (потрібно тягнути за сильніше) тому краще використовувати універсальний знімач. 2. Потім потрібно буде зняти гумки з боків і потім вже пластик (зване жабо), який тримається на кліпсах (для виколупуванням можна використовувати плоску викрутку), а по центру під пластиковою заглушкою є ще і саморіз (під головку на 7).
 2. Відкручуємо гайку опори накидним ключем на «24», можливо прідерживая шток ключем із зірочкою Т50 (не до кінця, потрібно залишити на парі витків щоб не впала коли відкрутив і вийняти нижні болти кріплення стійки до поворотного кулака).
 3. Знімаємо колесо.
 4. Відкручуємо стоку стабілізатора (низ можна не чіпати, тільки верх або на оборот, кому як зручно).
 5. Відкручуємо 2 гайки (під ключ на 18) на ділянці амортизатор-кулак і вибиваємо болти (краще залишити на парі витків гайки щоб не пошкодити різьблення)
 6. Дооткрутів верхню гайку на штоку ловимо амортизатор в зборі.
 7. Стискаємо пружини і далі приступаємо до розбору стійки для заміни амортизатора з пилюжником і опорної чашкою або пружини.
 8. Збирати в зворотному порядку.

На Відео можна побачити всю процедуру зняття і заміни передньої амортизаційної стійки Aveo T300 більш наочно щоб нічого не упустити, оскільки напевно виникнуть труднощі при демонтажі дефлектора, двірників і відкручування болтів (перед відкручуванням їх бажано обробити рідиною WD-40).

Інструкція як зняти, розібрати і замінити передній амортизатор в Авео new T300

Як поміняти задній амортизатор Авео Т300

Тепер, коротко, так само покажемо як відбувається заміна заднього амортизатора. Ніяких спеціальних знань, крім інформації зазначеної в допоміжному документі не потрібно. Єдине, що варто гарненько запам'ятати, це такі поради від досвідчених механіків:

 1. Міняти амортизатори варто парами.
 2. Чи не знімайте дві деталі одночасно, щоб не привести до зайвого впливу на пружини і подальшого їх «вистрілювання» (можливо при вивішеній задньої частини Aveo).
 3. Перед підйомом задньої частини Chevrolet Aveo T300 варто переключити авто на першу передачу, а потім підставити упори під колеса, що знаходяться спереду.

Зрозуміти пошкоджений задній амортизатор можна по характерному скрипу або змін в поведінці машини на ділянках дороги зі складним ландшафтом. Для того щоб зняти його і встановити новий потрібно:

 • годину вільного часу;
 • ключі на «6», «15», «18»;
 • покрокова інструкція.

Оригінальний газовий амортизатор для Авео Т300 - GM 95077491 (лівий / правий однакові).

Якщо все підготовлено, залишається уважно вивчити представлену нижче інструкцію, наведену для лівого амортизатора (правий знімається, а потім встановлюється аналогічно).

Заміна стійки амортизатора Авео Т300


як замінити передній амортизатор Шевроле Авео new

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found