Інструкція по заміні ременя ГРМ на Тойоті Короні або Карині

Ремінь ГРМ Toyota Corona / Caldina слід міняти не більше ніж через кожні 100 000 км. Це стосується всього модельного ряду, включаючи бензиновий двигун 5E-FE. Процедуру заміни не можна назвати надто простий. Проте, з нею напевно впоратися кожен власник автомобіля.

Заміна ременя ГРМ Toyota Corona / Caldina

У ряді випадків установка нового ременя потрібно задовго до профілактичного заходу. Свідченням несправності старої деталі є такі ознаки, виявлені при огляді:

  • розшарування частини матеріалу;
  • наявність механічних дефектів (тріщини);
  • явні прояви масляних слідів;
  • пошкодження зубів;
  • зношені боковини ременя ГРМ.

У разі візуальної діагностики слід звернути увагу і на елементи, що знаходяться неподалік. Якщо на них присутні надмірні сліди зносу, не можна ігнорувати цей факт. Їх пошкодження пов'язані з ременем, а значить і вони зможуть негативно позначитися на ньому.

Вартість нової деталі від 10 до 40 доларів. Вона безпосередньо залежить від якості матеріалу і виробника. Вибір ременя ГРМ цілком і повністю лежить на власнику Toyota Corona / Caldina. Багато досвідчених автомобілісти радять не економити і зупинитися на середній ціні.

Як тільки деталь була куплена, слід підготувати інструменти і ознайомитися з заміною ременя ГРМ на Toyota Corona / Caldina за допомогою інструкції. У ній ви знайдете не тільки покроковий алгоритм всього процесу, а й пояснюють ілюстрації разом з рекомендаціями від виробника.

Дотримуйтесь порад, даними в інформаційному матеріалі, щоб запобігти невірні дії, які можуть викликати багато проблем в майбутньому.

Зняття ременя ГРМ Корона / КалдинаУстановка нового ременя ГРМ Corona / Caldina

Інструкція по заміні ременя ГРМ Toyota Corona / Caldina


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found