ТОП7 кращих засобів для полірування та захисту лобового скла автомобіля

Поліроль для скла дозволяє поліпшити зовнішній його вигляд, підвищивши прозорість, за рахунок видалення дрібних подряпин, і збільшити якість оглядовості. Існує кілька типів полиролей для скла автомобіля - універсальні, абразивні, захисні. Багато з них мають грязе- і вологовідштовхувальними властивостями. Тому вибір полироля для скла автомобіля - це завжди компромісне рішення.

зміст:

 • типи полиролей
 • критерії вибору
 • Рейтинг популярних засобів
 • Поліроль своїми руками

Поліроль для скла

І щоб з'ясувати для себе, який засіб для полірування скла буде найкраще, спочатку визначитеся з метою якої хочете досягти. Це може бути: очистка скла, видалення подряпин або захист від дощу і бруду.

Назва полироля Короткий опис і характеристика Обсяг упаковки, мл / мг Ціна однієї упаковки станом на зиму 2019/2020 років, російських рублів
Doctor Wax Glass Polisher-Stripper Дуже ефективне поліруючий і очищає засіб. Видаляє каламуть із скла і прекрасно зашліфовивается подряпини. Основна перевага - низька ціна при відмінних експлуатаційних характеристиках. 300 400
Glass Gloss Випускається два типи полірувальних паст для скла - основна і фінішна. Використовується, в основному, в детейлінгових компаніях. Прекрасно полірує скло, але істотним недоліком є ​​висока ціна. 250 3000
Grass нано-захист NF04 Є більше захисним засобом. Створює на скляній поверхні захисну плівку, в тому числі в подряпинах і потертості. Має ефект антидощ, захищає скло від води, бруду, комах. Має довгостроковий ефект. Може використовуватися в побуті. 250 600
Sonax ProfiLine Glass Polish Універсальний засіб для очищення і полірування поверхні лобового скла. Використовується з шліфувальною машиною. Дрібні подряпини шліфує добре, але з глибокими ушкодженнями не справляється. 250 1300
Hi Gear Позиціонується як поліроль, але найчастіше використовується як антидощ. Дрібні подряпини при обробці зашліфовивается добре, але застарілі і глибокі потертості йому не під силу. Краще використовувати як профілактичний і захисний засіб від бруду. 236 мл; 473 мл 550 руб; 800 руб.
Turtle Wax ClearVue Glass Polish Чистячий і полірування. Можна обробляти не тільки скло, але і пластик, в тому числі фари. Має кремоподібну структуру на неабразівной основі. Дрібні подряпини видаляє, але глибокі немає. 500 430
Willson Поліроль для скла та очищувач з діамантовою крихтою з елементами поліролі. Призначений для ручної обробки, в комплекті є ручна губка. Показує хорошу ефективність, але має високу ціну при малому обсязі упаковки. Крім цього, рідко зустрічається у продажу. 200 мл; 125 мл. 1000 руб; 1000 руб.

Які бувають поліролі для автомобільного скла

Виробники полиролей наділяють свою продукцію не тільки можливістю безпосередньо полірувати скляну поверхню, але і виконувати інші функції. Тому згадані кошти ділять на наступні типи:

 • Універсальні . Це найбільш поширений і численний тип полиролей. Подібні засоби дозволяють ефективно очистити і безпосередньо відполірувати пошкоджену скляну поверхню. В з складу входить як абразивні, так і чистячі елементи. але як показує практика, чим універсальніше, тим менш ефективно справляється. Такі поліролі лобового скла автомобіля можна використовувати як профілактичний засіб.
 • Абразивні . Подібні засоби не мають в своєму складі чистячих компонентів. Найчастіше абразивні поліролі використовують для видалення павутиноподібних пошкоджень. Їх можна з успіхом використовувати для поліровки лобового або інших стекол автомобіля. Найчастіше їх використовують для видалення застарілих потертостей від працюючих склоочисників (двірників).
 • Захисні . Такі поліролі від подряпин часто використовують в якості профілактичних засобів. Зокрема, вони утворюють на поверхні скла тонку плівку, яка володіє водо і грязеотталкивающими властивостями. Завдяки цьому оброблене скло довго залишається чистим, навіть за умови експлуатації машини в дощ і / або на бездоріжжі. Також захисні поліролі використовують для того, щоб гумки двірників НЕ примерзали до скла.

Всі перераховані вище засоби виконуються на основі воску або тефлону. Воскові поліролі є більш старими і менш ефективними. Однак вони мають незаперечну перевагу - більш низьку ціну. І навпаки, тефлонові поліролі - це новіша і технологічна розробка, що володіє високою ефективністю як під час полірування, так і захисту скла. З недоліків можна виділити лише більш високу ціну в порівнянні з їх восковими аналогами.

На що звертати увагу при виборі

Крім безпосередньо типу очищувача-полироля для стекол автомобіля при виборі також необхідно враховувати ще кілька параметрів. Зокрема:

 • Агрегатний стан . Як правило, поліролі для захисту стекол реалізуються у вигляді пасти або гелю. Однак їх в'язкість і щільність може бути різна. Більш щільні склади підходять для ремонту значних (глибоких) потертостей і зазвичай їх вистачає на відносно невелику оброблювану площу. І навпаки, більш рідкі склади призначені для обробки незначних потертостей.
 • Умови використання . Більшість паст для полірування скла автомобіля можна використовувати просто в гаражних умовах, без застосування додаткових інструментів. Однак існують і професійні склади, які працюють тільки в парі з додатковим обладнанням. Зазвичай вони використовуються в умовах автосервісу.
 • Зернистість . Чим більше зернистим є поліроль, тим для обробки більш глибоких подряпин він призначений. І навпаки, дрібнозернисті склади здатні обробляти дрібні пошкодження (тонка обробка).
 • Додаткові властивості . Бажано, щоб поліроль не тільки безпосередньо полірував скляну поверхню, але і забезпечував захист стекол автомобіля від вологи, бруду і дрібних механічних пошкоджень. Це забезпечить кращу видимість через скло і поліпшить його зовнішній вигляд.
 • Співвідношення ціни та якості . Краще не купувати відверто дешеві кошти для полірування скла автомобіля, оскільки вони не тільки малоефективні, але і навпаки, можуть пошкодити його поверхню. Краще придбати поліроль з середньої або вищої цінової категорії.

Рейтинг кращих полиролей для скла

У список кращих полиролей автомобільного скла увійшли тільки одні з найбільш популярних і ефективних засобів для скла від подряпин. Рейтинг складався на основі знайдених в інтернеті відгуках і реальних тестах застосування.

Doctor Wax

Поліроль для стекол Doctor Wax Glass Polisher-Stripper ефективно очищає в тріщинах і відколах і полірує поверхню. Може використовуватися для видалення залишків старих полиролей, слідів атмосферних опадів, частинок гудрону, комах, силікону, а також безпосередньо потертостей на склі. Виконано на абразивної основі. Призначений для використання в парі з шліфувальною машинкою. Однак при роботі потрібно використовувати м'який полірувальний круг з тим, щоб не пошкодити скло!

Позитивні відгуки говорять про те, що Doctor Wax Glass Polisher-Stripper є одним з найкращих засобів в своєму сегменті. Деякі автолюбителі використовують цей засіб навіть для полірування окремих пошкоджених місць на лакофарбовому покритті кузова автомобіля. Після використання поліролі для скла «Доктор Вакс» бажано нанести водовідштовхувальний захисний склад. Додатковою перевагою є повсюдна поширеність в продажу, а також доступна ціна.

Реалізується в невеликій пластиковій каністрі об'ємом 300 мл. Артикул упаковки для покупки в інтернет-магазині - DW5673. Ціна однієї такої упаковки станом на зиму 2019/2020 років становить близько 400 рублів.

1

Glass Gloss

Під торговою маркою Glass Gloss випускається два типи полірувальних паст для автомобільного скла - полірувальна основна і полірувальна фінішна. Використовується як в гаражних умовах, так і детейлінговимі компаніями. Відмінністю основної пасти від інших аналогів з оксидом церію є той факт, що її основа зроблена з трьох різних видів абразивних частинок різних фракцій і різних матеріалів. Це забезпечує єдину універсальну і ефективну абразивну основу. Фінішна паста призначена для видалення найдрібніших потертостей і подряпин.

Позиціонується більше як професійний засіб, оскільки мається на увазі його використання з якісними полірувальними машинами та дисками. У відгуках відзначена висока ефективність роботи кошти. З недоліків можна відзначити лише дуже високу ціну при невеликому обсязі упаковки.

Так, основна і фінішна полірувальні пасти реалізуються в однакових за обсягом упаковках розміром 250 мл. В інструкції вказується, що однієї такої упаковки вистачає для обробки десяти лобових стекол, проте досвідченим майстрам вдається «розтягнути» її до 15 ... 18 машин.

Ціна комплекту станом на вказаний вище період становить близько 3000 російських рублів.

2

Grass

Поліроль Grass нано-захист NF04 є досить популярним засобом серед автолюбителів, які хоча б раз самостійно виконували полірування скла. Засіб має по більшій мірі захисним властивістю ніж поліруючим. Так, механізм його дії полягає в утворенні на скляній поверхні тонкої захисної плівки, в тому числі в місцях поглиблень (подряпини, потертості). Все це призводить до відновлення нормальної оглядовості через скло, а також відновлює його гладкість, зникають відблиски і спотворення. Призначений для використання з шліфувальною машинкою.

За допомогою покриття для захисту стекол Grass Nano Force можна обробляти не тільки автомобільні лобові стекла, але і фари, бічні і задні скла, скла мотоциклетних шоломів, побутові скла. Завдяки утвореної полиролем плівці скло отримує ефект антидощ, тобто, під час їзди на швидкості під дощем зустрічний потік повітря здуває воду вниз і в сторони. Що в свою чергу збільшує термін служби гумових щіток склоочисників.

Відгуки про нанопокриття для стекол Grass в основному, позитивні. З недоліків можна відзначити лише невеликий обсяг упаковки. Так, засіб продається у флаконі об'ємом 250 мл з ручним розприскувачем-тригером. Ціна однієї упаковки складає близько 600 рублів.

3

Sonax

Поліроль для скла Sonax ProfiLine Glass Polish позиціонується виробником як універсальний засіб на основі неабразивних матеріалів. Призначений для усунення потертостей і плям на поверхні лобового і інших стекол, а також фар. Ефективно усуває забруднення зі скляної поверхні. Може бути використаний як для ручної, так і для автоматичної (за допомогою шліфувальної машини) полірування, проте останній варіант кращий.

Автовласники, які брали поліроль Sonax ProfiLine Glass Polish позитивно відгукуються про ефективність під час полірування дрібних подряпин і потертостей. Однак працювати потрібно з мікрофіброва кругом і шліфувальною машинкою. Для ручної обробки він практично не підходить. Також зазначається, що значні пошкодження скла поліроль видалити не в змозі. З недоліків варто відзначити його відносно високу ціну в порівнянні з конкурентами при середніх експлуатаційних характеристиках.

Поліроль для скла «Сонакс» реалізується в невеликій пластиковій пляшці обсягом 250 мл. Артикул, за яким можна купити поліроль в інтернет-магазині - 273141. Приблизна ціна однієї пляшки становить 1300 рублів.

4

Hi Gear

Hi Gear Rain Guard позиціонується як поліроль-захист для скла, проте на практиці більше використовується як антидощ. Зокрема, являє собою захисний засіб, який утворює на поверхні скла тонку плівку, яка як заповнює собою дрібні подряпини, так і виконує захисні властивості. Поліроль «Хай Гір» рекомендується використовувати для лобового скла, заднього, а також бічних стекол. Допускається обробка їм бічних дзеркал заднього виду і фар.

Результати використання полироля на практиці показують, що засіб здатний усунути лише дрібні і незначні потертості, відповідно, зі значними подряпинами, в тому числі застарілі, воно впоратися не в силах. Поліроль скла Hi Gear Rain Guard краще використовувати як профілактичний засіб для захисту скляної поверхні від вологи і бруду. З недоліків ще відзначається відносно висока ціна.

Реалізується в двох типах упаковок. Перша - пляшка об'ємом 236 мл, в якому засіб знаходиться в рідкому прозорому вигляді. Артикул такої упаковки - HG5644, її, ціна - 550 рублів. Другий тип упаковки - флакон з ручним розприскувачем (тригером) обсягом 473 мл. Артикул товару - HG5649, а ціна - 800 рублів.

5

Turtle Wax

Поліроль для скла Turtle Wax Clear Vue Glass Polish є кремоподібне засіб для очищення з полірування ефектом. Зроблено на неабразівной основі. Здатне не тільки ефективно видалити з нього застарілу і бруд, таку як гудрон, збиті комахи, тополиний пух або деревний сік, але і відполірувати скляну і пластикову поверхню. Glass Polish Clear Vue ефективно зашліфовивается дрібні подряпини.

Цю поліроль допускається використовувати для скла, пластику і обробки поверхні автомобільних фар. Може також використовуватися в побуті, наприклад, для чищення пластикових рам вікон чи балконів.

Тести і відгуки вказують не середню ефективність полироля скла «Туртл Вакс». Дозволяє видалити лише дрібні подряпини, з серйозними же ушкодженнями він впоратися не здатний. При обробці поверхні бажано користуватися шліфувальною машинкою і м'яким шліфувальним кругом. Реалізується Turtle Wax Clear Vue Glass Polish у флаконі з ручним розприскувачем-тригером об'ємом 500 мл рт. TC60R. Ціна однієї такої упаковки складає близько 430 рублів.

6

Willson

Японський виробник Willson випускає два схожих за дією складу - поліроль для скла Willson, а також очищувач стекол Willson з алзмазной крихтою і губкою. Перший склад призначений для безпосередньої полірування поверхні лобового, заднього або бічних стекол. Другий використовується для очищення, а також заполіровиванія дрібних подряпин і рисок на скляній поверхні. Поліролі призначені лише для ручної роботи. Так, в комплекті йде пляшечка з рідким засобом, а також губка для обробки вручну. Наносити засіб потрібно на попередньо вимите скло!

Ефективність полиролей можна визначити як середню. Автолюбителі, які брали поліролі «Вілсон», відзначають, що найчастіше однієї обробки недостатньо, і що для досягнення прийнятного ефекту скло потрібно обробити за допомогою поліролі два і більше разів. А враховувати високу ціну кошти воно отримало одне з останніх місця в представленому рейтингу. Крім цього, часто поліроль для скла Вілсон складно знайти у продажу, тільки в магазинах офіційного представника.

Упаковка полироля для скла Willson має обсяг 200 мл. Ціна упаковки близько 1000 рублів. Упаковка очищувача-полироля з діамантовою крихтою має обсяг 125 мл. Його ціна аналогічна.

7

Якщо у вас був свій досвід використання того чи іншого полироля - поділіться ним в коментарях.

Поліроль для скла своїми руками

Якщо з яких-небудь причин автовласник не може або не хоче купувати спеціальну поліроль для скла, то подібний засіб можна замінити аналогом або виготовити своїми руками.

паста ГОІ

Для приготування складу який може впорається з поліруванням автомобільного скла знадобиться:

 • Паста ГОІ (Державний оптичний інститут). Номер пасти (1, 2, 3 або 4) залежить від глибини подряпини, відповідно, чим менше номер - тим для більш чистової обробки призначена паста (має дрібну зернистість). Кількість - 30 ... 40 грам.
 • Соняшникова олія.
 • Свічка або інші джерела відкритого вогню.
 • Металева баночка.
 • Вода, ганчірка, фен.

Алгоритм приготування і обробки наступний:

 • Зазначені 30 ... 40 грам пасти ГОІ подрібнити за допомогою дрібної терки. Отриманий порошок помістити в металеву банку.
 • Додати в ту ж банку соняшникову олію. Кількість масла повинно бути таке, щоб просто покрити рівень пасти.
 • Нагріти суміш над свічкою або конфоркою.
 • Помішувати пасту до тих пір, поки не вийде однорідна маса. За часом процес зазвичай займає 2 ... 3 хвилини.
 • Промити скло водою і висушити феном. Після чого за допомогою м'якого повсті можна починати процес полірування отриманою сумішшю.

Вказується, що ефект від використання подібного складу досить непоганий. Однак іноді оброблене місце буде відблискує на сонці . Деякі автолюбителі після зазначеної обробки наносять на пошкоджене місце дрібну абразивную полірувальну пасту.

оксид церію

Дуже часто гаражні автомайстра від подряпин на склі використовують оксид церію (IV), інші назви - діоксид церію, двоокис церію (анг. Назва - Cerium Oxide). Однак він має багато тонкощів використання, інакше можна зіпсувати скло зовсім!

Засіб являє собою блідо-жовтий, рожевий або білий тугоплавкий порошок. Застосовується в промисловості і в побутових умовах, в тому числі для полірування скла, кераміки, ограновування каменів.

При покупці даного засобу для полірування скла від подряпин важливо звертати увагу на вміст основної речовини, а також на розмір фракції. Відповідно, чим дрібніше фракція - тим для більш тонкої обробки він призначений. Одним з оптимальних варіантів буде 70% вміст речовини і розмір фракції 0,8 мкм. Що стосується пропорцій по змішуванню з водою, то це залежить від глибини і розміру оброблюваних подряпин. Так, чим більше глибокі пошкодження - тим густішим повинен бути розчин. В цілому ж, консистенція повинна бути кремообразной.

Для полірування також важливо вибрати полірувальний круг. Для поверхневої полірування підійде поролоновий коло або коло з овчини. Для більш глибокого обробітку краще скористатися повстяний (фетровим) колом. Обраний коло необхідно одягнути на дриль з регульованими оборотами або скористатися шліфувальною машинкою.

Також для роботи знадобиться чиста ганчір'я і розбризкувач з водою для того, щоб періодично змочувати скло і виключити його перегрів. Перед обробкою скло потрібно ретельно помити. На зворотному боці скла бажано позначити маркером місця пошкоджень. В процесі роботи потрібно стежити за тим, щоб скло не перегрівалося, а зусилля контролювати і не сильно тиснути на поверхню!

Цікаво, що сам оксид церію хоч і пропускає світло, але сильно поглинає ультрафіолетове випромінювання, що може бути корисним при використанні автомобіля з відполірованим склом в яскраву сонячну погоду. Це буде додатковим аргументом того, що полірувати лобове скло все-таки має сенс.

Зубна паста

Як поліролі також можна використовувати зубну пасту. Однак лише ту, яка має відбілюючий ефект. Невелика кількість пасти необхідно нанести на ватний тампон, і круговими рухами втерти пасту в пошкоджене місце на лобовому склі. Після цього скло потрібно добре промити. У більшості випадків ефективність такої обробки дуже слабка, на відміну від використання на пластикових фарах, але якщо потертості на склі незначні, то теж підійде.

Засіб здатне замаскувати великі подряпини, а не їх усунути поліруванням, можна знайти не тільки у ванній, а й в жіночій косметичці.

манікюрний лак

В даному випадку для обробки лобового скла підійде лише безбарвний манікюрний лак . Його акуратно (зазвичай за допомогою голки) наносять на подряпину, після чого дають час для його висихання. Працювати потрібно акуратно, щоб лак потрапив тільки на місце пошкодження! За допомогою лаку можна обробляти досить глибокі потертості. Зайві шматочки лаку можна видалити за допомогою канцелярського ластику або гумового шпателя.

Недолік даного методу полягає в тому, що при попаданні світла на оброблену ділянку скла кут заломлення скла і засохлого лаку буде різним, тому можуть виникнути проблеми з оглядовістю.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found