Кращі мийки високого тиску. Рейтинг ТОП 11. Яку вибрати для авто?

Мийка високого тиску для автомобіля допомагає швидко і якісно позбутися від бруду на кузові в умовах гаража або дачі. Вибір хорошої мийки ґрунтується на декількох чинниках, таких як продуктивність, максимальний тиск води, комплектація, потужність електродвигуна, наявність регулювань і інші. Також завжди потрібно звертати увагу на співвідношення ціни і якості.

зміст:

 • Як вибрати мийку
 • Огляд популярних моделей

Мінімийки високого тиску

У магазинах представлено багато різних досить ефективних, але бюджетних минимоек для авто. Однак серед цього розмаїття існує близько двох десятків найбільш поширених, які заслужили свою популярність у вітчизняних автолюбителів. В кінці даного матеріалу наведено некомерційний рейтинг минимоек для автомобіля з описами їх характеристик, переваг та недоліків.

Назва моделі Основна перевага Середня ціна за станом на літо 2020 року, російських рублів
Кращі побутові мінімийки високого тиску
Karcher K 7 Compact Мінімийка позиціонується як побутова, проте за характеристиками практично відповідає професійному обладнанню 31700
Karcher K 5 Premium Відмінні технічні характеристики за відносно невеликі гроші 25300
Stihl RE 128 Plus Невеликий розмір мийки, можливість компактного розміщення 25000
Elitech М 2500 IRBK Високий тиск води, і при цьому тиха робота двигуна і насоса, надійність і довговічність 17000
Huter W165-QL Невеликі розміри і маса при високих експлуатаційних характеристиках 9500
Кращі недорогі минимойки високого тиску
BOSCH AQT 35-12 У комплекті є насадка «три в одному» - розсіювач, фреза і розбризкувач 9000
Nilfisk-ALTO Compact C 130.1-6 X-TRA Висока якість збірки, довговічність, надійність 13900
CHAMPION HP6170 Висока якість, довговічність 9100
DENZEL SSW150 Низька ціна при відносно хороших експлуатаційних характеристиках 9000
Интерскол АМ-120/1700 Довговічність і надійність, водяне охолодження приводного двигуна 7000
Зубр АВД-П165 Відмінні характеристики і комплектація в сукупності з низькою ціною 10000

На що звертати увагу при виборі

Вибір кращої минимойки для авто - це завжди компромісне рішення, що поєднує в собі кілька факторів. Перерахуємо їх по порядку.

матеріал помпи

Помпа, або насос високого тиску, - це деталь мийки, яка зношується більше і швидше за інших компонентів пристрою. При цьому деталь є ключовою і коштує чималих грошей. Тому економити в даному випадку не варто. Так, головка помпи може бути виготовлена ​​з:

огляд минимоек
 • Пластик. Це найдешевший і ненадійний варіант. Пластикова деталь зітреться з часом, і час це буде мало. Крім цього, пластик погано переносить низькі температури, може потріскатися і розлетітися. Тому мінімийки високого тиску з помпою, де головка виготовлена ​​з пластику, купувати вкрай не рекомендується.
 • Композитні матеріали. Варіант краще пластику, однак теж не рекомендується. Причина цього полягає в тому, що такі матеріали тендітні, погано переносять різке зростання зусиль, в тому числі гідроудари.
 • Силумін. Це сплав з алюмінію і кремнію, з якого в даний час виготовляють багато різних деталей, оскільки матеріал володіє середніми механічними характеристиками, але при цьому дешевий у виробництві. Головний недолік - крихкість. Відповідно, він також погано переносить різко зростаючі навантаження.
 • Латунь. Найоптимальніший варіант. Цей матеріал важче, але міцніше силуміну. Латунь забезпечує надійність і довговічність помпи. Єдиний недолік такого вибору - більш висока ціна всього пристрою.

Наступний момент, на який обов'язково потрібно звернути увагу - матеріал, з якого виготовлені поршні. У разі, якщо в технічній документації помпи виробник прямо не вказує інформацію про це, то від покупки такої минимойки варто відразу ж відмовитися. Швидше за все, це буде «російська рулетка», результатом якої можуть бути поршні з пластика, композиту, кольорового металу невідомого походження. Кращим варіантом в даному випадку будуть поршні з металокераміки. Вони найбільш довговічні, надійні і стійкі до жорстких умов роботи. Інший прийнятний варіант - поршні зі сталі. Вони будуть дешевше, але за характеристиками мало чим поступаються металокераміці.

Максимальний тиск

Яка мінімийка високого тиску краще

Для недорогих минимоек для авто значення максимального тиску вважається нормальним в межах 110 ... 160 бар. Це цілком достатньо, щоб ефективно помити кузов легкового автомобіля і не нашкодити його лакофарбового покриття. У деяких випадках автовласники купують минимойки для автомобіля з великим тиском, припускаючи використовувати їх не на повну потужність. Так передбачається збільшити ресурс двигуна і помпи. Однак це досить сумнівний підхід, оскільки такі мийки коштуватимуть значно дорожче, а ресурс менш потужного пристрою можна прочитати в документації. Гарантія від 2 років і більше.

потужність електродвигуна

Чим більший тиск може видавати мінімийка, і чим більший у неї витрата води - тим потужніший на ній встановлений електродвигун. Наприклад, при максимальному тиску, рівному 160 бар потужність електродвигуна буде в районі 2,5 ... 2,7 кВт. Цей фактор важливий з двох причин:

 1. Коли двигун буде малопотужний, а характеристики мийки великими, то буде потрібно робити часті перерви в роботі з тим, щоб дати мотору охолонути. А це не тільки некомфортно, але і шкідливо для двигуна, зокрема, знижує його загальний ресурс.
 2. На робочому місці, де планується використовувати мінімийки високого тиску надалі, необхідно забезпечити доступ до розетки з вказаною потужністю. Бажано, щоб на розетку йшла окрема лінія від розподільного щитка з автоматичним вимикачем.

Однак і занадто потужну мийку купувати не має сенсу. Для приватного використання краще обійтися «золотою серединою».

Наявність захисних механізмів

Одні захисні механізми обов'язково входять в комплектацію, інші ж - опціонально. Але чим їх більше - тим краще.

Автовідключення

Функція автоматичного відключення подачі електроенергії після закінчення роботи або під час довгого простою пристрою. Чи не обов'язкова, але корисна функція, яка допомагає заощадити електрику. Особливо, якщо в мийці стоїть потужний електродвигун.

фільтри води

Хороша мийка для авто повинна мати два водяних фільтра - тонкої і грубої очистки. Фільтр тонкого очищення повинен бути обов'язково! Якщо його немає в конструкції, то від покупки потрібно відмовитися. Що стосується фільтра грубої очистки, то бажано, щоб він також був передбачений конструкцією. В крайньому випадку його можна купити додатково і встановити безпосередньо перед вхідним штуцером, по якому подається вода.

Запобіжний клапан

Його наявність також є обов'язковим! У його завдання входить запобігання руйнування окремих елементів мийки (залежить від конструкції і аварійної ситуації), коли інші захисні механізми з яких-небудь причин не спрацювали (наприклад, не відключився двигун і / або насос високого тиску).

Довжина шланга високого тиску

Відповідна довжина не повинна бути менше 6 метрів. Зазвичай відповідне значення знаходиться в межах 8 ... 12 метрів. Чим довше кузов машини - тим шланг повинен бути довшим. Якщо ж шланг дуже короткий, то як правило, це говорить про те, що виробник або заощадив або не дбає про споживача. А це означає, що і сама мийка, швидше за все, низької якості і від її покупки краще утриматися.

Метод зберігання шланга

Зазвичай шланги на мінімийках зберігаються в двох варіантах - або на барабані, або на спеціальних власниках. Переважно перший варіант, оскільки діаметр барабана зазвичай більше. Однак цей фактор не є критичним, і його можна розглядати лише в сукупності з іншими.

кількість насадок

Більшість кращих минимоек високого тиску для автомобіля комплектуються двома обов'язковими насадками - стандартної і так званої «грязьовий фрезою». Їх наявність обов'язкова! Що стосується інших типів насадок, то в теорії добре, що вони є, проте на практиці користуються ними нечасто. В крайньому випадку, при необхідності завжди можна докупити потрібну насадку додатково.

Розташування бака для миючого засобу

Цей фактор забезпечує зручність і безпеку. Найкращими Мінімийки високого тиску є ті моделі, де бак знаходиться безпосередньо в корпусі мийки. Якщо ж ємність розташована із зовнішнього боку, то це, по-перше, не завжди зручно (і небезпечно), а по-друге, побічно вказує на дешеву неякісну модель, де виробник намагається заощадити на споживача.

охолодження електродвигуна

Дешеві побутові мінімийки високого тиску зазвичай мають повітряне охолодження приводного електродвигуна. Дорожчі і професійні - водяне. Однак цей параметр потрібно враховувати з точки зору планованої інтенсивності використання мийки. Наприклад, якщо з її допомогою планується мити одну машину і то нечасто, то цілком підійде і повітряне охолодження. Якщо ж мийка працює часто (а то і постійно), то потрібно купити мінімийки, що має електродвигун з водяним охолодженням.

Метод подачі води

В інструкції переважної більшості мийок для авто чітко прописано, що вони повинні бути підключені до стаціонарного водопроводу з певними параметрами (тиском і продуктивністю). Однак там же вказується діапазон можливого тиску води. Це дає можливість автовласникові, який не має можливість підключити мінімийки до водопроводу, підключити її до системи сполучених посудин, один з яких піднято на певну висоту з тим, щоб створити необхідний тиск в системі.

Однак при такому підключенні необхідно враховувати кілька факторів:

топ мийок високого тиску
 • Продуктивність мийки. Недорогі минимойки високого тиску для авто зазвичай споживають від 5 до 9 літрів води за хвилину. Однак щоб помити середню легкову машину при цьому потрібно витратити близько сотні літрів. Тому або потрібно шукати ємність відповідного обсягу, або кілька разів набирати підвішену ємність для повного завершення роботи.
 • Максимальний тиск. Піднімати посудину з водою необхідно відповідно до зазначеної інформацією. Висоту можна приблизно порахувати за даними з підручника фізики.
 • Тип використовуваного шланга. Для підключення мийки до ємності з водою бажано використовувати товстостінні шланги. Це обумовлено тим, що в іншому випадку виникає ризик сильного (і навіть повного) стискання шланга, що загрожує зниженням тиску води, що подається.

клас

Все минимойки умовно ділять на три класи відповідно до їх продуктивністю і потужністю. Розподіл є досить умовним, проте допомагає зорієнтуватися.

 • Початковий. Максимальний тиск води - 100 ... 110 бар. Витрата води - 340 ... 360 літрів на годину. Потужність електродвигуна - 1,3 ... 1,5 кВт. Для чого рекомендується використовувати: садовий інвентар, велосипедна техніка.
 • Середній. Тиск води - 120 ... 140 бар. Витрата води - 420 ... 460 літрів на годину. Потужність електродвигуна - 1,7 ... 2,1 кВт. За допомогою минимойки можна мити один-два рази на тиждень мити машину.
 • Вищий. Тиск води - 150 ... 160 бар. Витрата води - 550 ... 600 літрів на годину. Потужність електродвигуна - 2,5 ... 3 кВт. За допомогою таких мийок можна мити по одній-дві машини в день і навіть більше.

Значення класу не обов'язково вказується в технічній документації до пристрою.

Рейтинг минимоек високого тиску

Огляд мийок високого тиску допоможе визначити кращий варіант виходячи з потреб і фінансових можливостей. ТОП минимоек розділений на дві категорії і включає 11 кращих варіантів. На основі знайдених в інтернеті відгуків і тестів рейтинг кращих минимоек високого тиску виглядає таким чином:

Karcher K 7 Compact

ТОП минимоек відкриває Karcher K 7 Compact, збирається на заводах в Німеччині, тому мають чималу ціну. Одна з кращих і популярних моделей, які використовуються в гаражних або дачних умовах. Розвиває тиск від 20 до 160 бар з можливістю його регулювання. Витрата використовуваної води - до 600 літрів на годину. Потужність електродвигуна - 3 кВт. Максимальна температура води на вході - до + 60 ° С. У комплекті йдуть дві насадки - стандартна і «грязьова фреза». Є бачок для миючого засобу. Маса установки - 17,1 кг, однак вона встановлена ​​на коліщатка, тому її зручно переміщати.

1
 • переваги:
 • Дуже висока якість як мийки в цілому, так і її окремих деталей;
 • Довгий шланг високого тиску довжиною 10 метрів. Матеріал, з якого він виготовлений - армована гума, міцна і гнучка;
 • Високий тиск води. Відмінно відмиває очищає лакофарбове покриття автомобіля. Крім цього процес миття відбувається швидше, ніж у конкурентних зразків.
 • Легкість транспортування. Мінімийка встановлена ​​на коліщатка, тому її можна легко перетягувати, подібно домашнього пилососа
 • Можливість працювати не тільки від магістрального центрального водопроводу, але і від будь-яких ємностей з водою (навіть не піднятих на висоту)
 • недоліки:
 • Karcher K 7 Compact дуже чутлива до перепаду напруги в електричній мережі. Відповідно, необхідно підключати апарат через хороший стабілізатор. В іншому випадку виникає ризик передчасного виходу з ладу
 • На корпусі мийки відсутня кріплення для мийного пістолета
 • Перевага у великій продуктивності обертається недоліком при роботі від закритій ємності. Так, необхідно підбирати посудину великого обсягу для тривалої роботи.
 • При роботі з довгим шлангом, заповненим водою під тиском з незвички можуть значно втомлюватися руки. Тим більше, з огляду на чималу віддачу мийного пістолета.
 • Довжини насадок не завжди достатньо для миття даху високих автомобілів. В цьому випадку потрібно використовувати підставку.
 • При відсутності навичок роботи з професійними мінімийках фактичні витрати електрики і води може значно перевищувати очікуваний.

Karcher K 5 Premium

Мінімийка Karcher K 5 Premium - відмінний варіант для використання в умовах гаража або дачної ділянки. Володіє хорошим співвідношенням технічних характеристик і ціни. Максимальний тиск води - до 145 бар. Максимальні витрати води - до 500 літрів на годину. Потужність електродвигуна - 2,1 кВт. Максимальна температура вхідної води - + 40 ° С. У комплекті має дві насадки - стандартна і грязьова. Є можливість використання миючого засобу, для чого є додатковий бачок. Довжина шланга високого тиску - 8 метрів. Маса в зборі - 14,5 кг.

2
 • переваги:
 • Висока продуктивність по всіх перерахованих параметрах, яких більш ніж достатньо для миття будь-легкової машини або позашляховика.
 • Шланг високого тиску зберігається на спеціально призначеної для цього котушці, розташованої на корпусі.
 • Швидкий переклад зі стану зберігання в робоче і навпаки.
 • Можливість забирати воду як з центральної системи водопостачання, так і з окремих наповнених ємностей, в тому числі не піднятих на висоту.
 • Тривалий гарантійний термін, зокрема, від 2 до 5 років, в залежності від реалізує магазину.
 • Довговічність і надійність конструкції.
 • недоліки:
 • У Мінімийки високого тиску Karcher K 5 Premium піноутворювач, що йде в комплекті, зазвичай не працює належним чином. Тому доводиться окремо докуповувати пеногенератор.
 • У місці, де шланг високого тиску кріпиться до барабана, з часом його обплетення перетирається. Тому цей момент потрібно періодично контролювати. Бажано не піддавати його значним вібрацій від працюючого двигуна.
 • Якщо влітку насос забирає воду з бочки з температурою + 40 ° С і вище, то часто спрацьовуватиме термозахист і відключати установку.
 • Довжини шланга високого тиску 8 метрів часом буде недостатньо для миття великої машини (великого позашляховика).

Stihl RE 128 Plus

Мінімийка високого тиску Stihl RE 128 Plus оснащена електродвигуном потужністю 2,3 кВт. Може видавати тиск води від 10 до 150 бар. При цьому максимальна витрата води становить 500 літрів на годину. Максимальна температура води на вході - + 60 ° С. Є можливість використання миючого засобу. У комплекті є лише одна стандартна насадка. Однак для мийки міських автомобілів (не дуже брудних) цього цілком достатньо. Маса минимойки Штиль RE 128 Plus становить 17 кг. Довжина шланга високого тиску 9 метрів.

3
 • переваги:
 • Шланг високого тиску зберігатися на спеціально призначеному для нього барабані, який, в свою чергу, кріпиться на корпусі.
 • Значення максимального тиску більш ніж достатньо для мийки, що відноситься до побутового класу.
 • Зручність використання. Пістолет, дозволяє швидко призвичаїтися до нормальної роботи з мийкою. У корпусі є кріплення для пістолета, що зручно для його проміжного і постійного зберігання.
 • Невеликий розмір і можливість транспортування по робочому майданчику на вбудованих коліщатках.
 • недоліки:
 • В інтернеті зустрічаються суперечливі відгуки про цю Мінімийки. Так, в деяких випадках відзначається, що у неї швидко виходять з ладу окремі вузли. Так що в перші дні експлуатації бажано «поганяти» її на межі можливостей з тим, щоб дефект, якщо він має місце бути, проявився як можна швидше.
 • Якщо тиск у водопроводі слабке, то автоматика примусово відключить мийку. Тому в таких випадках потрібно додатково купувати і встановлювати в систему насос підкачки. Якщо ж вода подається з резервуара, то його потрібно підняти на висоту мінімум один метр (бажано більше).
 • Транспортувальні колеса мають маленький діаметр, що іноді може доставити певні незручності.
 • Маленька довжина електричного шнура - 5 метрів. Наприклад, для роботи в умовах дачної ділянки це не завжди зручно і потрібна перенесення.

Elitech М 2500 IRBK

Мінімийка Elitech М 2500 IRBK розвиває одне з найбільших тисків води в своєму класі - 170 бар. При цьому витрата води становить близько 400 літрів на годину. У корпус встановлений електродвигун потужністю 2,5 кВт. Максимальна температура вхідної в систему води становить + 40 ° С, при її перевищенні спрацює тепловий захист. У комплекті є одна стандартна насадка, що при великому тиску не завжди зручно. Можливе використання миючого засобу. Довжина шланга високого тиску - 5 метрів. Відзначається велика маса установки - 21,1 кг, а також висока ціна.

4
 • переваги:
 • Високий тиск води і при цьому невисока її споживання. Підходить для миття дуже брудних і / або великих машин.
 • Тиха робота насоса і електродвигуна, незважаючи на велику продуктивність і потужність.
 • Бак для миючого засобу вбудований в корпус мийки.
 • Можлива робота не тільки від стаціонарного водопроводу, але і підключення до будь-якої ємності, навіть не піднятою на висоту.
 • Мінімийка Elitech М 2500 IRBK має металеві деталі насоса.
 • недоліки:
 • Кріплення котушки для зберігання шланга високого тиску не захищене від корозії, і з часом може іржавіти.
 • Короткий шланг високого тиску - всього 5 метрів. Крім цього він жорсткий. Тому доводиться переносити мийку з місця на місце. При цьому довжина електричного кабелю становить ті ж 5 метрів. Тому шланг бажано замінити на більш відповідний (після гарантійного терміну). А при виборі шланга потрібно звертати увагу на кріплення. Стандартне кріплення (Karcher) в даному випадку не підходить.
 • Фільтр тонкого очищення не найкращої якості.

Huter W165-QL

Мінімийка Huter W165-QL володіє одними з найменших розмірів і високими експлуатаційними характеристиками. Зокрема, максимально видається нею тиск води - 165 бар. Витрата води - 375 літрів на годину. Потужність електродвигуна - 1,9 кВт. Максимальна температура води - + 50 ° С. Довжина шланга високого тиску - 5 метрів, довжина живильного електричного кабелю - 5 метрів. У комплекті йде одна стандартна насадка. Маса минимойки - 9,77 кг.

5
 • переваги:
 • Мінімийка високого тиску Huter володіє невеликою електричною потужністю, але великою продуктивністю. Дозволяє економити електрику і воду.
 • Невеликі розміри і маса дозволяють без праці переміщати по робочому майданчику і / або перевозити з місця на місце.
 • Можливість роботи не тільки від стаціонарного водопроводу, але і від ємності з водою. Насос працює в режимі забору і нагнітання.
 • Висока якість збірки і деталей. Негативні відгуки зустрічаються рідко.
 • недоліки:
 • Маленька довжина як шланга високого тиску, так і живить електричного шнура. Тому бажано купити і під'єднати новий шланг.
 • Насадка для утворення піни слабо справляється зі своїм завданням. Бажано докуповувати новий зовнішній пеногенератор.
 • Транспортувальні колеса досить малого діаметру, тому катати її по нерівній поверхні незручно.

BOSCH AQT 35-12

Мінімийка BOSCH AQT 35-12 - одна з лідерів серед недорогих побутових гаражних мийок. Потужність електродвигуна становить 1,5 кВт. Максимальний тиск води - 120 бар. Максимальні витрати води при цьому - 350 літрів на годину. Крильчатка помпи в мінімийках Бош виконана з пластика. Є бак для миючого засобу. Максимальна температура води, що подається - + 40 ° C. Довжина шланга високого тиску - 5 метрів. Маса пристрою - 5,5 кг. Гарантія виробника - 2 роки. Є зручна насадка «три в одному» - розсіювач / грязьова фреза / розсіювач піни.

6
 • переваги:
 • На корпусі є спеціальна зручна складна рукоятка Easy Fold для перенесення і зберігання.
 • Є Трипозиційна насадка. З її допомогою зручно працювати, перемикаючи відповідні режими.
 • Система електроживлення забезпечена функцією автоматичного вимкнення при тривалому простої.
 • Маленькі габарити і маса.
 • Невисока ціна.
 • недоліки:
 • Короткий шланг високого тиску. При можливості його краще замінити на новий, більш довгий.
 • Оскільки крильчатка насоса виконана з пластика, то це негативно позначається на довговічності роботи насоса.
 • Дуже гучна робота.

Nilfisk-ALTO Compact C 130.1-6 X-TRA

Мінімийка Nilfisk-ALTO Compact C 130.1-6 X-TRA проводиться в Данії і є дуже популярною серед вітчизняних автовласників. Агрегат відрізняється великими габаритами і масою - 25 кг. Електродвигун потужністю 3 кВт, працює від розетки 220 вольт. Він дозволяє розвивати тиск води до 225 бар. При цьому максимальна витрата води становить 420 літрів на годину. Матеріал корпусу насоса - алюміній. Максимальна температура води на вході - + 50 ° С. Є можливість застосування миючого засобу, обсяг відповідного бака складає 0,85 літра. Є фільтр тонкого очищення. Довжина шланга високого тиску, як і живить електричного кабелю - 5 метрів. Є фіксована ручка для перенесення.

7
 • переваги:
 • Висока робочий тиск води.
 • Надійний і довговічний насос.
 • Наявність елементів захисту - автовідключення від електричної мережі і автоматичне скидання тиску води.
 • Зручні великі колеса для транспортування.
 • Шланг високого тиску накручується на вбудований в конструкцію барабан.
 • Хороша якість збірки, надійність, довговічність.
 • недоліки:
 • Короткий шланг високого тиску і електричний кабель, який живить.
 • Велика маса.
 • Компанія-виробник має невелику дилерську мережу, тому можуть виникнути складності з ремонтом і покупкою запасних частин.

CHAMPION HP6170

Побутова мийка CHAMPION HP6170 користується великою популярністю. Потужність її електродвигуна - 1700 Вт, живиться від побутової розетки напругою 220 Вольт. У базовій комплектації йдуть дві насадки - одна стандартна, друга - грязьова фреза. Максимальний тиск води - 150 бар. Максимальні витрати води - 402 літри на годину. Довжина шланга високого тиску та кабелю по 5 метрів. Є можливість забору води не тільки зі стаціонарного водопроводу, але і з ємності. Є фільтр тонкого очищення води. Дозволяє працювати з миючим засобом, ємність бака складає 2 літри. Максимальна температура вхідної води - + 60 ° C. Є захист від перегріву. Маса установки - 19,5 кг.

8
 • переваги:
 • Велика продуктивність, можна ретельно помити навіть великий автомобіль.
 • Зручні обгумовані колеса для транспортування.
 • Наявність захисту від перегріву.
 • Наявність пеногенератора.
 • Можливість забору води з ємності.
 • Надійність і довговічність агрегату.
 • недоліки:
 • Велика маса.
 • Короткий шланг високого тиску і мережевий електричний шнур.
 • Шланг і електричний кабель змотуються нема на барабан, а на бічні виноси, що може з часом пошкодити їх оплетку.
 • Досить висока ціна в порівнянні з конкурентними зразками.

DENZEL SSW150

Мінімийка DENZEL SSW150 - відмінний варіант для миття автомобіля в гаражних умовах. Потужність електродвигуна - 1,8 кВт. Є можливість працювати як від водопроводу, так і від окремої ємності. Максимально видається тиск води - 150 бар. Максимальні витрати води - 330 літрів на годину. В комплектації є одна стандартна насадка. Шланг високого тиску і живить електричний шнур змотується на бічні кронштейни, а не на барабан. Є фіксована ручка для перенесення. У комплекті є пеногенератор.

9
 • переваги:
 • Високі експлуатаційні характеристики при малій ціні.
 • У комплекті є парогенератор.
 • Насос високого тиску виготовлений з алюмінію.
 • недоліки:
 • Слабке охолодження двигуна, при довгій роботі часто спрацьовує тепловий захист.
 • Слабка комплектація.

Интерскол АМ-120/1700

Вітчизняна мінімийка Интерскол АМ-120/1700 складає гідну конкуренцію імпортній техніці. Потужність електродвигуна - 1700 Вт, однофазний. Вихідний тиск води - 120 бар, максимальна витрата води - 396 літрів на годину. Максимальна температура вхідної води - + 40 ° С. Довжина шланга високого тиску - 6 метрів. Матеріал помпи - алюміній. Водяне охолодження двигуна. Можливість використання миючого засобу, для його зберігання є спеціальний бак. У мінімийках Інтерсол є можливість працювати не тільки від водопроводу, але і від окремої ємності. В комплекті є дві насадки - стандартна і грязьова фреза. Гарантія виробника - 36 місяців. Маса - 7,6 кг.

10
 • переваги:
 • Водяне охолодження двигуна, тобто, є можливість тривалої роботи.
 • Оптимальні експлуатаційні характеристики.
 • Великі обгумовані колеса для транспортування.
 • Самостійний забір води.
 • Насос високого тиску виконаний з алюмінію.
 • недоліки:
 • Короткий шланг, ніж незручна при митті великих машин.
 • Відсутність барабана для зберігання шланга високого тиску.

Зубр АВД-П165

Мийка високого тиску Зубр АВД-П165 відноситься виробником до серії «Професіонал». Потужність електродвигуна - 1800 Вт. Робочий тиск води - 110 бар, максимальний тиск води - 165 бар. Споживання води - 350 літрів на годину. Довжина шланга високого тиску - 5 метрів. Матеріал насоса високого тиску - силумін. Можливість використовувати миючий засіб, для цього є вбудований бачок об'ємом 0,9 літра. Мінімийка Зубр має регулятор тиску і регулятор ширини струменя. Барабан для шланга відсутня, а для кабелю є. Маса мийки - 14,3 кг. Гарантія виробника - 5 років!

11
 • переваги:
 • Електричний Бесщеточний двигун тихо працює, не нагрівається, не вимагає обслуговування (періодичної заміни щіток).
 • Регулюється струмінь води.
 • Є система автоматичної зупинки двигуна в перервах в роботі.
 • У комплектації є перехідник на швидкознімний коннектор для підключення шлангів будь-якого діаметру.
 • Обрезинені колеса великого діаметру, що дозволяє без проблем перевозити мийку навіть по нерівній поверхні.
 • Великий гарантійний термін.
 • недоліки:
 • Короткий шланг і відсутність барабана для його зберігання.
 • Зустрічаються відгуки, в яких згадується про швидкий вихід мийки з ладу при її роботі на максимальному тиску води. Тому бажано працювати з нею на середньому режимі.

висновок

Вибір кращої минимойки високого тиску залежить від тих завдань, які перед нею ставляться. Тому необхідно враховувати такі фактори: потужність, продуктивність, частоту використання, матеріал деталей, комплектацію.

Станом на літо 2020 року, в порівнянні з весною 2019 року, на мийки Karcher, Stihl, DENZEL ціна в середньому піднялася на 1,5 - 2 тис. Руб, Зубр АВД-П165 подешевшала на 1000 руб. На інші моделі з рейтингу ціни змінилися мінімально (в межах 200 руб.). Варто зазначити, що на 2020 рік мийки Nilfisk C 130.1-6 X-TRA та BOSCH AQT 35-12 знайти в продажу в онлайн магазинах дуже проблематично.

Також, крім моделей, представлених в рейтингу, варто звернути увагу бюджетну мийку високого тиску Sterwins 135C . Потужність - 2 КВт, максимальний тиск - 135 бар, витрата води - 420 л / год. Через невелику популярності бренду її ціна невисока, і становить в середньому 7900 руб, але в той же час якість не поступається більш дорогим відомим аналогам. Має безліч позитивних відгуків від покупців. Основна перевага (крім ціни) - помпа з алюмінію. На багатьох мийка навіть від відомих брендів вона зроблена з пластику. До недоліків можна віднести відсутність в комплекті піноутворювача. Його можна купити окремо.

А чи користувалися ви будь-якими Мінімийки високого тиску? Поділіться своїм досвідом в коментарях.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found