Повітряний фільтр Шевроле Лачетті

Автомобіль Chevrolet Lacetti на російський ринок поставляється з бензиновими двигунами 1,4, 1,6 і 1,8 л. Модель повітряного фільтра не залежить від об'єму двигуна. На Лачетті з конвеєра встановлює повітряний фільтра з артикулом 96553450 . Виробник - компанія GENERAL MOTORS (Південна Корея). Середня вартість - 310 руб. Фільтруючий елемент зроблений зі спеціального синтетичного матеріалу. Добре справляється з функцій очищення повітря.

Технічні характеристики повітряного фільтра

Довжина Ширина Висота
298 мм 222,5 мм 36,2 мм
Повітряний фільтр 9655-3450

Повітряний фільтр 96553450

Згідно з регламентом ТО, заміна повітряного фільтра на Шевроле Лачетті проводиться через кожні 45 тис. Км. Рекомендується також при кожному ТО, або кожні 15000 км пробігу проводити перевірку. Як показує практика, заміну повітряного фільтра потрібно виробляти частіше. Багато що залежить від забрудненості навколишнього середовища. З досвіду автолюбителів, повітряний фільтр на Шевроле Лачетті засмічується вже після 15-20 тис. Км пробігу. Ручне очищення фільтруючого елементу за допомогою пилососа зазвичай результату не дає. Вона може допомогти тільки при очищенні від великих часток сміття. Але свої початкові властивості такий фільтр втрачає. Ознаки погано працює, забитого повітряного фільтра стандартні, як і на інших автомобілях - часткова втрата потужності і підвищена витрата палива.

Крім перевірок на ТО фахівці також рекомендують перевіряти повітряний фільтр при виникненні перерахованих вище проблем самостійно. Він розташований під капотом, з лівого боку, в чорному пластиковому боксі. Кришка кріпиться на 4 болта по кутах.

При виборі повітряного фільтра для Шевроле Лачетті замість оригінального, рекомендуємо також звернути увагу на відомі хороші аналоги:

  • Pmc PAC-024 . Виробник - PARTS MALL (Корея). Ціна - від 180 руб. Дана модель повітряного фільтра набагато популярніше оригіналу через гарної стійкості до вологості і перепадів температур, а також вартість, яка нижче в середньому в 2 рази;

  • AMD.FA46 . Виробник - компанія AMD (Корея). Ціна - 140 руб. Дана модель також добре зарекомендувала себе у власників Шевроле Лачетті. Має масу позитивних відгуків. Добре стає в посадочне місце повітряного фільтра двигуна. Вартість також нижче ніж у оригіналу в 1,5 - 2 рази;

  • MANN-FILTER C3028 . Виробник - відомий німецький бренд MANN + HUMMEL. Ціна - 380 руб. Дану модель фільтра відрізняє гарна якість фільтруючого елемента, зробленого зі спеціального нано-матеріалу. За якістю - не поступається GMовскому оригіналу з номером 96553450. Відгуки про запчастини - тільки позитивні.

Повітряний фільтр Pmc PAC024

Повітряний фільтр Pmc PAC-024

Повітряний фільтр AMDFA46

Повітряний фільтр AMD.FA46

Повітряний фільтр MANN-FILTER C 3028

Повітряний фільтр MANN-FILTER C3028


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found