Повний огляд сайтів пошуку автосервісу: порівняння сервісів, переваги і недоліки

Шукаєте високоякісний автосервіс для ремонту Вашої машини? Не потрібно витрачати багато часу, достатньо скористатися спеціальним сервісом, який здійснить підбір СТО за Вас. Причому швидко, якісно і з заданими побажаннями.

Підбір автосервісу

Для підбору автосервісу в режимі онлайн потрібно відзначити регіон пошуку, вибрати марку автомобіля і тип ремонту. Але в більшості випадків, підібрати СТО за три кліка, яке б відповідало всім побажанням, важко. Хотілося б бачити рейтинг, відгуки про якість роботи запропонованого автосервісу, дізнатися які потрібні запчастини, відразу знати вартість всієї роботи, а ще отримати таку приємну дрібницю, як персональну знижку.

Саме для таких цілей існують безліч спеціальних сервісів по підбору автосервісу. Деякі з них - виключно спеціалізовані сайти, а інші можуть запропонувати більш зручну можливість здійснити online-пошук СТО через мобільний додаток.

Одні - дійсно знахідка для автовласника, що дозволяє заощадити час і гроші, і запропонувати великий спектр якісних послуг. Інші лише зорієнтують по цінах або де знаходиться найближче СТО. Тому пропонуємо вам невеликий огляд сервісів для пошуку СТО, які можуть здійснити підбір автосервісу в Московському регіоні і за його межами.

  carfix.ru remontista.ru autoreshenie.ru carprofi.net carewayrussia.ru
Знижки на роботи від 20% до 40% Кешбек від 5% до 15% Залежить від СТО від 5% до 10%
Відправка заявки в СТО Сервіс сам підбирає СТО Підбір СТО здійснює сервіс Самі вибираєте СТО в залежності від типу робіт Підбір СТО здійснює сервіс Після відправки заявки оператор зв'яжеться з вами
Оплата робіт на сайті
Мобільний додаток
Контроль якості робіт На ремонт через CarFix і деталі діє гарантія Гарантія 50 000 руб. Є відділ контролю якості, можна залишити відгук
Контакти СТО
Відгуки про СТО
регіон Москва, МО, СПб Москва, СПб, Нижній Новгород Москва, СПб, 19 міст Москва, СПб РФ
Вартість робіт на сайті уточнює оператор
Передоплата за ремонт 20% від суми ремонту заморожують на карті клієнта

Високоякісний сервіс для Вашого автомобіля

У всіх розглянутих агрегаторів, що дають можливість знайти СТО, є свої переваги і недоліки. Щоб підібрати високоякісний сервіс для автомобіля потрібно заходити на сайт і тестувати конкретний сервіс для ремонту. Або, як мінімум, залишити заявку на консультацію менеджера. Оскільки головна проблема - не тільки знайти розташування найближчого СТО, а й знати де є профільні автосервіси з майстрами по ремонту конкретних марок авто або його вузла.

Більшою мірою онлайн-сервіси звичайно ж зручні, але можуть бути корисними лише при нескладних універсальних операціях. Сподіваємося, у міру розвитку, на будь-якому з них можна буде записатися не тільки на процедуру регламентного ТО, а й зробити серйозний ремонт як в Москві і Санкт-Петербурзі, так і інших регіонах РФ.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found