10 поліролі Для Кузови. Чим Краще Полірувати Автомобіль (огляд)

Поліроль для кузова надійно захищає корпус автомобіля від впливу шкідливих зовнішніх факторів - ультрафіолету (вигорання на сонці), брудних розлучень, слідів пташиного посліду, подряпин, хімічних реагентів, якими посипають дороги взимку. Існує два основних види полиролей для кузова автомобіля - професійні і для широкого використання. Останні в свою чергу діляться на засоби на восковій основі та на основі синтетичних полімерів. Професійні (часто до них використовують визначення «нано») відрізняються за часом дії. Вони можуть бути у вигляді «рідкого скла» і керамічні.

Поліроль для кузова

зміст

 • Загальні відомості
 • вибір полироля
 • Рейтинг полиролей
 • Як наносити поліроль

Поліролі для широкого використання можна нанести самостійно, а ціна цього засобу рідко перевищує значення 2 тисячі рублів. Однак їх недоліком є малий термін дії, а також невисока механічна стійкість і захист. Що стосується професійних засобів, то в залежності від марки, їх вартість може доходити до 50 тисяч рублів, а наносяться вони тільки в сервісних центрах . Їх перевагами є тривалий термін дії (найчастіше гарантія становить до 5 років), а також надійний захист кузова від всіляких зовнішніх впливів.

Загальні відомості

Незважаючи на види, функції будь-якого полироля (будь він професійним або для широкого використання) практично однакові. Вони полягають у захисті кузова автомобіля від наступних шкідливих факторів:

 • ультрафіолету (яскравих сонячних променів, через які кузов з роками втрачає свій початковий колір, тобто, вигорає);
 • хімічних реагентів на дорогах (актуально для зимового часу, коли дорожні служби посипають покриття дороги спеціальним складом, який не тільки роз'їдає лід на дорогах, а й негативно діє на поверхню кузова машини, інший шкідливий фактор в теплу пору року - бітумні плями);
 • бруду і плям (склад не дає їм глибоко вбиратися в кузов, тому плями згодом набагато простіше відмити, не пошкоджуючи при цьому ЛКП);
 • механічних пошкоджень (наприклад, удари гілок при їзді в лісовому масиві, можливі подряпини при незначному контакті з кузовом сторонніх предметів і так далі).
Воскова поліроль для кузова автомобіля

Як зазначалося вище, професійні поліролі набагато ефективніше справляються з покладеними на них завданнями та діють довше, однак коштують такі препарати значно дорожче. Крім того, наносити їх можна лише в сервісних центрах. Обумовлено це тим фактом, що для подібної процедури необхідно спеціальне устаткування, належна підготовка поверхні а також персонал, знайомий з відповідною технологією.

Що стосується полиролей для кузова машини, які можна нанести самостійно, то вони діляться на три види - з натуральним воском, на основі синтетичних полиролей і суміш натуральних і синтетичних компонентів. Не вдаючись в подробиці варто відзначити, що перший тип не такий популярний, оскільки має більш низькими експлуатаційними характеристиками. Другий тип - найкращий в даному класі, оскільки надійно захищає кузов і тримається довше інших (до 12 місяців). Що стосується змішаних складів, то вони мають середніми характеристиками.

Синтетичні поліролі для кузова машини можна виявити в тому числі по запаху. Чим виразний запах нафтопродуктів виходить із засобу, тим більша ймовірність того, що воно зроблено на основі синтетичних матеріалів. Винятком можуть бути поліролі «Карнауба», що не мають специфічних запахів, однак створених на синтетичній основі.

Поліролі для ручної поліровки кузова також бувають на основі нанорозробок. До них відносяться «Тартл Вакс» і «Runway». Чим менше частки речовини, тим вони краще взаємодіють з ЛКП, і служать довше. Однак найчастіше приставка «нано» - це не більше ніж маркетинговий хід різних виробників.

Вибір хорошого полироля

При виборі того чи іншого засобу не можна точно відповісти на питання про те, які кращі поліролі для кузова автомобіля. Це некоректна постановка питання. Справа в тому, що поліроль вибирається багато в чому під певні цілі . Наприклад, одні краще захищають від розлучень і бруду, інші від впливу ультрафіолету, треті є універсальними.

Захисні поліролі для кузова діляться по агрегатним станам. У продажу є три таких типу - в твердому (пасти), рідкому станах і у вигляді крему. Дії їх практично однакові. Однак варто зазначити, що твердих коштів вистачає на довше (приблизно на 20 ... 30 обробок), а тюбика з рідкої поліролью для кузова вистачить лише на 5 ... 6 обробок. Правда рідкий засіб коштує дешевше.

Ще один підвид ручних полиролей для кузова - це захисні засоби для нових ЛКП . Прикладом такого складу є «Доктор вакс». Він наноситься на поверхню кузова при покупці нової машини (або після фарбування кузова). Також існують поліролі з водовідштовхувальним ефектом . Приклад - Soft99. Є ще так звані абразивні поліролі , мета яких полягає в позбавленні від подряпин. Однак це специфічний засіб, яке може бути використано не часто і на старих кузовах.

Відновної поліролью необхідно користуватися не рідше двох разів на рік (в залежності від терміну дії обраного засоби), а профілактичної - раз на півроку.

При виборі поліролі необхідно в першу чергу відштовхуватися від віку автомобіля . Крім того, потрібно визначитися з тим, чого ви хочете домогтися - захисту кузова, видалення подряпин або насиченого кольору. Як правило, призначення кошти вказується на його упаковці або в інструкції по експлуатації. Перед тим як купити поліроль для кузова, обов'язково ознайомтеся з цією інформацією.

Рейтинг кращих полиролей для кузова

Представляємо вашій увазі рейтинг ручних полиролей для кузова, популярних серед вітчизняних автовласників. Список був складений у відповідності з наявністю товарів в магазинах (в тому числі в інтернет-магазинах), відгуках користувачів в інтернеті, а також тестах, які також можна знайти на просторах всесвітньої мережі. Сподіваємося, що наведена інформація допоможе вам визначитися з вибором. Якщо у вас є власний досвід використання подібних засобів або свої міркування, запрошуємо вас описати про них нижче в обговоренні статті . Цим ви допоможете іншим автовласникам.

3М Synthetic Wax Protectant

3М Synthetic Wax Protectant

Американське засіб 3М випускається на синтетичній основі (синтетичному воску) і є одним з найпопулярніших і затребуваних для ручної поліровки кузова. Основною перевагою поліролі є те, що вона утворює товстий захисний шар, який надійно захищає ЛКП в тому числі від дрібних подряпин, що вилетіли з-під коліс каменів, абразивного пилу і так далі. Також вона відмінно захищає поверхню від ультрафіолету, вологи і хімічних реагентів.

Має приємний запах, а в поверхню ЛКП втирається досить м'яко і швидко. Час полірування складає 10 ... 15 хвилин. На фінальному етапі полірування рекомендується обробити поверхню мікрофіброю. Важливо! На упаковці є попередження, що речовина в сухому вигляді вибухонебезпечне, тому необхідно по-перше, акуратно відкручувати ковпачок, а по-друге, берегти його подалі від джерел відкритого вогню!

Реалізується в балончику об'ємом 473 мл. Артикул - 39030. Ціна за станом на весну 2018 року становить близько 900 рублів.

1

Turtle Wax plus PTFE

Turtle Wax plus PTFE

Це поліроль з тефлоном, який забезпечує надійний захист кузова від перерахованих вище шкідливих чинників - механічних пошкоджень, вологи, ультрафіолету, бруду, хімічних сполук і так далі. Перевага даного препарату полягає в його довгої захисту - виробник гарантує термін дії 12 місяців.

Тефлонова поліроль Тартл Вакс дуже легко наноситься на кузов автомобіля. Балончика об'ємом 300 мл вистачає на 2 ... 3 обробки кузова звичайної легкової машини. Нанесення проводиться в три етапи. Перший - нанесення на поверхню і затирання до появи матового кольору. а на другому і третьому етапі, після того, як склад висохне, проводиться полірування за допомогою бавовняної дрантя або мікрофібри.

Пакується у флакони об'ємом 300 мл. Артикул - FG6509. Ціна перебуває в районі 300 рублів.

2

Runway Carnauba Car Polish With Teflon

Runway Carnauba Car Polish With Teflon

В основі кошти лежать віск карнауби (карнаубський віск - це віск з листя пальм, які ростуть на території Південної Америки, має властивість "затягувати" подряпини на ЛКП машини) і тефлон. Безсумнівним достоїнством рідкого препарату є його тривалий термін дії і надійність. Поліроль можна використовувати на будь-яких автомобільних кузовах. Не має в своєму складі абразивних з'єднань. Надійно захищає кузов машини від патьоків води, що утворюються після дощу або миття, вигоряння на сонці, хімічних реагентів, механічних пошкоджень.

Особливістю поліролі Карнауба є той факт, що кузов машини необхідно не тільки ретельно вимити і висушити, але і не допускати нанесення засобу на теплу поверхню кузова. Тому працювати потрібно в закритому і прохолодному приміщенні (гараж, мийка, бокс і так далі).

Фасується в пляшки об'ємом по 250 мл, артикул - RW2502. Ціна одного примірника становить 200 рублів.

3

Soft99 Water Block Wax Gloss Type

Soft99 Water Block Wax Gloss Type

Позиціонується як японська поліроль для кузова автомобіля з високими водовідштовхувальними властивостями за рахунок воску. У банку має досить великою щільністю, тому перед нанесенням кошти на поверхню рекомендується робочий спонжик змочити водою і лише потім наносити на нього поліроль. На першому етапі на поверхні кузова утворюється біла плівка, яку згодом потрібно розтерти мікрофіброю.

За результатами тестів воскова поліроль Софт99 показав задовільні результати. Поверхня ЛКП придбала більш насичений колір, а дрібні подряпини перестали бути видно. Що стосується крапель води, то на обробленої поверхні вони збираються в правильну форму і легко скочуються з кузова. Тому поліроль Soft99 Water Block може бути цілком рекомендований до широкого використання як маскування подряпин і захист від води.

Особливістю є його більш вдале використання на темних ЛКП. Термін служби покриття - до 90 днів. Баночки вистачає приблизно на 20 ... 30 покриттів (в залежності від інтенсивності використання і розміру кузова машини). Реалізується в упаковці об'ємом 200 мл. Артикул - 429. Ціна упаковки - 1600 рублів.

4

Soft99 Fusso

Soft99 Fusso

Ще один поліроль від японського виробника Soft99. Позиціонується як напівпрофесійне засіб, захист для темних автомобілів. Термін дії полироля становить від 6 до 12 місяців. Однією баночки вистачить для нанесення на кузов до 25 разів. Дуже ефективно захищає корпус не тільки від вологи і грязьових розлучень, але гудрону і комах.

Наносити фторуглеродное полімерне покриття Soft99 Fusso Coat 12 Month необхідно тільки на холодну поверхню кузова. Після нанесення потрібно почекати підсихання першого шару (близько 5 хвилин влітку і до 15 хвилин взимку), і лише після цього полірувати за допомогою мікрофібри (не використовуйте дешеву мікрофібру). Після нанесення рекомендується приблизно один раз в тиждень виконувати двухфазную мийку. При погіршенні зовнішнього вигляду кузова досить помити його шампунем від статичних забруднень, після цього поліроль відновиться. Тести показали, що поліроль прекрасно маскує дрібні подряпини, викликає насиченість кольору, і підвищує водовідштовхувальний (гідрофобний) ефект.

Обсяг упаковки - 200 мл. Його артикул - 300. Ціна - 1500 рублів.

5

Nanox Carnauba NX8305

Nanox Carnauba NX8305

Позиціонується як синтетичний поліроль з воском бразильської пальми карнауба. Відрізняється дуже м'якою консистенцією і губкою оригінальної зручної форми. Перед її використанням поверхню потрібно змочити поверхню губки. Нанесення відбувається за стандартним алгоритмом. За допомогою згаданої губки по ділянках кузова засіб наноситься на поверхню, після чого заполіровивается за допомогою мікрофібри.

Однак ефект від використання даного полироля слабкий. Ефективність застосування помічена лише в збільшенні насиченості кольору кузова. Дрібні подряпини на кузові замаскувати не вдалося, вони залишилися видно. Тому Nanox Carnauba більше підійде для нових автомобілів, у яких ще немає подряпин на корпусі. Що стосується гидрофобного ефекту, то він досить непоганий.

Обсяг баночки - 227 мл. Артикул - NX8305. Ціна - 700 рублів.

6

Runway Pro Nano Wax

Runway Pro Nano Wax

Позиціонується як професійна захисна нано-поліроль для кузова машини. Відмінною особливістю даного засобу є те, що вона створена з використанням нанотехнологій і діє на молекулярному рівні. Хоча за великим рахунком, це слово - не більше, ніж рекламний хід. В основі як і у багатьох інших натуральний віск карнауби. Однак в складі полироля входять дійсно якісні компоненти з натурального воску пальми і полірувальні агенти. Крім того, в твердій пасті немає абразивів.

Поліроль Runway Pro Nano Wax може бути використана на темних і світлих поверхнях. Незважаючи на твердження виробників, реальні тести показали, що значних змін в глибині і насиченості кольору не відбулося. Замість цього з'явився деякий блиск і дзеркальність. Подряпини також не маскує. Що стосується водо- і грязе відразливого ефекту, то він дійсно на висоті. Заявлений термін дії полироля - до 8 місяців, але за результатами випробування виявилося що не більше 6.

Купити можна в залізних баночках обсягом 300 мл. Артикул - RW6134. Ціна - 700 рублів.

7

SHELL Wax Polish

SHELL Wax Polish

Даний поліроль реалізується в стані емульсії з не розчиненими частинками. Рідка емульсія за допомогою дрантя наноситься на кузов автомобіля і розтирається. Оскільки багато рідини вбирається в ганчірку, то виходить перевитрата кошти, хоча і не дуже великий. Що стосується маскують властивостей, то вони знаходяться на середньому рівні. Те ж можна сказати і про водовідштовхувальний ефект. Тобто фактично як і пише виробник - "охороняє від осадження пилу і вологи, полегшує легкевидалення бруду.".

Shell Wax Polish може бути використаний для кольорових і лакованих поверхонь, з будь-яким типом фарби і обробки поверхні. Що стосується терміну дії препарату, то його вистачає на 2 ... 3 місяці, після чого необхідно повторити обробку. З огляду на невисоку ціну полироля, його цілком можна рекомендувати власникам бюджетних автомобілів.

Обсяг пляшки, в якій реалізується засіб, становить 0,5 літра. Артикул - AC32J. Його ціна - 150 рублів.

8

TURTLE WAX Color Magic Plus

TURTLE WAX Color Magic Plus

Вельми оригінальна поліроль для авто з підфарбовує ефектом. Її особливість полягає в очисному і цветомаскірующем впливі. Завдяки цьому ефекту поліроль практично зливається з оригінальним ЛКП, гармонійно доповнюючи його. Також засіб підсилює передачу кольору і приховує можливі дефекти, наявні на кузові автомобіля. А пігментний склад вирівнює светоотражающую площину.

Кольорова поліроль для кузова автомобіля випускається в восьми базових кольорах, в комплекті є олівець, завдяки якому можна вручну замалювати навіть найскладніші і глибокі подряпини. Оброблена поверхня буде не тільки добре виглядати, але і буде надійно захищена від впливу корозії на тривалий час. Ефективність заповнення ушкоджень безпосередньо залежить від глибини і тривалості походження. Однак обробка поліролью в кілька циклів збільшує ефект.

Фасується в пляшки об'ємом по 0,5 літра. Артикул - FG4997. Ціна - 600 рублів.

9

Поліроль Доктор Вакс

Поліроль Доктор Вакс

Американська Doctor Wax (Carnauba Cleaner Wax) пастообразная поліроль з воском позиціонується виробником як очищає поліроль для нових покриттів. Відрізняється оригінальною упаковкою, до складу якої крім спонжа входить також тканину для поліровки. Консистенція більш рідка, ніж у інших аналогічних засобів. Вважається, що засіб краще підходить для фарби типу металік. Наноситься засіб аналогічно, в два шари. Полірування потрібно виконувати після засихання першого шару, через 5 ... 10 хвилин.

Після полірування не залишає розлучень, а ось після дощу з'являється легкий курний наліт який видаляється серветкою. При виконанні реальних тестів засіб показало, що дрібні подряпини, наявні на корпусі вже не нового авто залишаються помітними. Що стосується водовідштовхувального кошти, то воно також залишає бажати кращого. Однак для обробки нових машин поліроль може застосовуватися цілком успішно.

Обсяг баночки становить 227 мл. Артикул - DW8203. Ціна - 600 рублів. Для старих кузовів в даній серії є окреме засіб з відповідним номером DW8207. Його ціна і обсяг аналогічні.

10

Як наносити поліроль

Порівняльний тест полиролей

Точна інструкція з нанесення поліролі на кузов автомобіля приведена або на корпусі його упаковці або в інструкції, що додається . Тому перед застосуванням обов'язково ознайомтеся з відповідною інформацією, і дотримуйтеся даних рекомендацій. Однак в більшості випадків алгоритм використання полиролей однаковий і складається в нанесенні їх на вимиту суху поверхню кузова і надалі полировании за допомогою дрантя, губок або спеціальних полировальник. Існує кілька типових рекомендацій:

 • полірувати пошкоджені ділянки кузова необхідно до стану аналогічних ділянок із заводським покриттям;
 • наносити поліроль необхідно частинами (по ділянках), в іншому випадку він швидко висохне (особливо при температурі від + 20 ° С і вище, нижня допустима + 15 ° С);
 • працювати необхідно в приміщенні або під навісом, уникаючи дії прямих сонячних променів;
 • при поліровці не потрібно надмірно натискати на ганчір'я, замість цього потрібно витримати часовий режим;
 • не використовуйте електроінструменту при поліруванні, якщо про це прямо не вказується в інструкції;
 • після нанесення не можна доводити до запиленого висихання ;
 • роботи проводите в спеціальній закритій одязі.

Ці нескладні правила допоможуть вам правильно виконати роботи з нанесення поліролі на кузов вашої машини.

замість післямови

Будь-поліроль дозволить захистити кузов вашого автомобіля від шкідливих зовнішніх факторів, а також зберегти його гарний зовнішній вигляд. Це стосується не тільки нових, але і середніх за віком і навіть старих машин. Але в першому випадку є можливість зберегти первозданний вигляд якомога довше, а в другому замаскувати можливі дрібні дефекти або проблеми з фарбуванням. У будь-якому випадку, поліроль буде не зайвим для будь-якого автомобіля.

Що стосується вибору того чи іншого засобу, то по-перше, купуйте тверді або кремоподібні поліролі, а по-друге, не купуйте відверто дешеві товари або поліролі на натуральній основі, а тільки на синтетичної. Твердих полиролей вистачить на значно більшу кількість мийок машини. І навіть при тому, що стоять такі кошти дорожче, економія буде за рахунок тривалості використання.

При нанесенні обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника, і не допускайте, щоб поліроль висох на корпусі машини до стану пилу. Це буде не тільки даремно витрачений засіб, але і шкідливо для ЛКП кузова.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found