Троит двигун ВАЗ 2109. Основні причини троение двигуна ВАЗ 2109 (карб., Інж.) І як їх встановити

Причиною тряски двигуна є нерівномірне згорання паливної суміші в окремо взятому циліндрі. Існує три різні причини :

  1. перша причина - рідина не запалюється ;
  2. друга причина, це відсутність стиснення ;
  3. третя безпосередньо пов'язана з якістю суміші .

Як встановити причину троение

Якщо Ви зніміть наконечник зі свічки запалювання, то при зменшенні оборотів на холостому ходу, буде можливість переконатися в роботі циліндра, але при перевірці таким способом є ймовірність вивести з ладу комутатор, так само може пробити кришку бігунка або трамблера. Удар струмом від ВВ проводів малоймовірний, скоріше навіть неможливий, але все ж наконечники слід знімати користуючись пассатижами з ізольованими ручками. У тому випадку, якщо на холостому ходу трясе карбюраторний мотор, то дуже повільно рукою тягнемо за трос газу, цим підвищуємо обороти до 3000 об / хв. Як тільки така поломка буде виявлена, знімаємо повітряний фільтр, щоб отримати до карбюратора вільний доступ. Щоб уникнути незручностей створюваних вихлопними газами, закриваємо трубу, випуску колектора, можна заткнути пластиковою рукояткою викрутки.Після проведення даної процедури і підвищення оборотів, можуть статися різні реакції движка.

Троит двигун ВАЗ 2109

Причини чому троїть двигун

перша: На оборотах, понад 1200-1300 об / хв тряски двигуна може припинитися. В такому випадку тряска може виникати через системи дожига або системи харчування. Але запалювання залишається в нормальному (робочому) стані і збої не відбуваються, це пояснено підвищенням обертів двигуна, в роботу відразу включаються системи карбюратора, цих систем кілька, значить, відразу все вони не зламаються. У тому випадку, якщо повітря починає просочуватися через щілину, при зростанні оборотів, зайве повітря надасть набагато менший негативний вплив на роботу всіх систем. Не виключений такий варіант, двигун може здригатися час від часу. Причина - є відсутність роботи одного з циліндра. Те ж саме можна говорити про несправності в запалюванні. За утворення іскри на холостих обертах, встановлені вимоги набагато вище ніж на оборотах вище 2000 об / хв.Тому, навіть найменший дефект системи запалювання призведе до трясці двигуна.

друга: Так само тряска може з'явитися в результаті неправильної роботи карбюратора або інжектора. Тряска, яка виникає при збої системи харчування може з'явитися через надмірно збагаченої суміші або навпаки занадто збідненого суміші. Збіднення суміші відбувається частіше, ніж збагачення, дана проблема виникає через появу зайвої повітря, який потрапляє в систему харчування, після і в камеру згоряння. Але на жаль, дана несправність може з'явитися на відносно нових двигунах. А на старих двигунах ще однією причиною може стати недостатній рівень палива. Для того, щоб визначити рівень трохи розгойдуємо автомобіль. Якщо і при розгойдуванні в віконечку рівень не буде проглядатися, значить, воно повністю заповнене пальним. В наслідок - карбюратора переповнений. Якщо карбюратор завжди переповнюється,це буде позначатися на відпрацьованих (вихлопних) газах, вони будуть чорного кольору.

Припустимо, якщо рівень палива на трохи перевищить допустиму норму. В даному випадку причина ховається в втоми або навіть деформації наконечника на самій голці, яка в потрібні моменти контролює подачу палива.

Якщо у вас ще виникнуть питання, то у нас є додатковий матеріал про те, що робити якщо напруга генератора слабке і двигун троїть.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found