Де запобіжники на Toyota Corolla E150 і як їх замінити своїми руками

Всі основні ланцюги електроживлення Королли 150 захищені плавкими запобіжниками, а якщо це потужні споживачі, то вони підключені ще й через реле. Запобіжники і реле на Тойота Королла Е150 встановлюються в монтажному блоці, як в салоні авто, так і під капотом.

Запобіжники Тойота Королла 150

Де запобіжники на Королла Е150?

Основна маса плавких запобіжників знаходиться в салоні автомобіля поруч з роз'ємом для діагностики і електронним блоком (розташований блок в нижній частині лівого боку панелі навпроти водія). Якщо ви шукайте, де знаходяться запобіжники на Toyota Corolla 150 або Auris розміщених під капотом, то вам варто звернути увагу на ліву сторону підкапотного простору (коли дивитися по напрямку руху).

Як замінити плавкі запобіжники і реле

Призначення і номера різних реле і плавких запобіжників вказані як на внутрішній частині кришки, так і у нас на малюнку. Так що ви без зусиль зможете знайти запобіжник прикурювача, габаритів або бензонасоса короля в 150 кузові.

Розташування де знаходяться всі три блоки з запобіжниками і реле автомобіля Toyota Corolla E150 можна побачити на зображенні:

Де стоять запобіжники і реле на Королле 150

Призначення і розташування запобіжників в монтажному блоці салону авто:

Запобіжники Королла 150 в монтажному блоці в салоні

Номери запобіжників Toyota Corolla 150 в монтажному блоці салону авто

Знайти розташування блоку плавких запобіжників і реле в моторному відсіку Corolla 150 буде не складно, достатньо підняти капот і подивитися на ліву частину (по ходу руху автомобіля), там стоїть чорний короб. До речі, щипці, якими виймають «попе», знаходиться там же всередині чорної коробки, по середині (в відведеному місці біля синього реле), а якщо їх на місці не виявилося то зійдуть і звичайні плоскогубці.

blok-predoxranitelei-i-rele-pod-kapotom-corolla-e150

Їх позначення і призначення дивіться на картинках нижче:

Призначення запобіжників Королла 150 в блоці під капотом

Позначення запобіжників Corolla Е150 в монтажному блоці під капотом

Щоб отримати доступ до запобіжників і витягнути якийсь із них для перевірки або заміни вам слід відщепнути засувку кришки і дістати його спеціальними пластиковими щипцями або якщо це реле, то беремося руками і похитування з боку в бік тягнемо вгору.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found