Повітряний фільтр на Hyundai Solaris: який вибрати, ціна?

Повітряний фільтр +281131-R100

Хендай Соляріс - адаптований для вітчизняного ринку автомобіль Hyundai Accent четвертого покоління. Роки виробництва - 2011 року - по сьогоднішній день. Випускається з бензиновим двигуном об'ємом 1,4 і 1,6 л.

Повітряні фільтри для Hyundai Solaris не відрізняються в залежності від об'єму двигуна. Від виробника на встановлюється 281131R100. Ціна - від 390 руб. Виробник - компанія Mobis, яка є по факту дочірнім підприємством Kia & Hyundai, і займається поставками оригінальних запчастин на конвеєр. У продажу також можна зустріти оригінальний повітряний фільтр під номером S281131R100. Різниці між деталями немає.

Коли міняти повітряний фільтр на Хендай Соляріс

Згідно з регламентом ТО заміна повітряного фільтра Хендай Соляріс повинна проходити кожні 45 тис. Км пробігу (ТО 3). Як показує практика, фільтруючий елемент засмічується набагато раніше . На швидкість забруднення впливають стан навколишнього середовища, а також сезон. Влітку більше пилу і бруду, а також безліч дрібних комах, які потрапляють в повітрозабірник. Тому фахівці рекомендують проводити заміну повітряного фільтра у міру забруднення, або не менше ніж через 7-8 тис. Км пробігу. Для визначення стану фільтруючого елемента його потрібно періодично оглядати. На Хендай Соляріс він розташований під капотом, біля двигуна, у великому чорному пластиковому боксі. Для відкриття потрібно всього лише відстебнути дві засувки.

Також в періодах між ТО цілком можна зробити очистку фільтруючого елемента самостійно, за допомогою пилососа. Більше 2 разів проводити очистку таким чином не рекомендується , так як фільтр втрачає свої експлуатаційні характеристики. Далі потрібно робити заміну. Прати фільтруючий елемент будь-якими рідинами категорично не рекомендується. Вірними ознаками того, що потрібно замінити повітряний фільтр є втрата потужності двигуна і підвищена витрата палива.

При заміні повітряного фільтра двигуна Хендай Соляріс також потрібно звернути увагу на замінники:

  • TSN 911563PU Виробник - TSN (ТСН Цитрон). Середня ціна деталі - 130 руб. Гідна заміна оригінального фільтра. Якість виконання не нижче, ніж у оригіналу. Хороша ущільнювальна гумка. За розмірами повністю збігається з оригінальним;

  • AMD.FA91 Виробник - південнокорейська компанія AMD. Ціна виробу - від 150 руб. Деталь має якісний фільтруючий елемент. За відгуками покупців - трапляються екземпляри з нерівномірною ущільнювальної гумкою по краях;

  • Filtron AP122 / 8 Виробник - польська компанія Filtron. Ціна товару - від 260 руб. З недавніх пір входить до складу відомого світового виробника фільтруючих елементів MANN + HUMMEL. Має позитивні відгуки покупців. Ущільнювальна гумка товщі на 2 мм і трохи жорсткіше, ніж в оригіналу. Сам фільтр коротше від оригінального на 3 мм. Гідний замінник.

Повітряний фільтр TSN 911563 PU

Повітряний фільтр TSN 911563PU

Повітряний фільтр AMD FA91

Повітряний фільтр AMD.FA91

Повітряний фільтр Filtron AP 122/8

Повітряний фільтр Filtron AP122 / 8


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found